Eestikeelne nimetusxLadinakeelne nimetusSünonüüm
saabalpalm  Sabal Adans.  
saabelkanavaalia; seeme: saabeluba  Canavalia ensiformis (L.) DC. Dolichos acinaciformis Jacq., p.max.p., Dolichos ensiformis L., Dolichos pugioniformis Raeusch., Malocchia ensiformis (L.) Savi 
saabellill  Machaeranthera Nees Eriocarpum Nutt., Sideranthus Nutt. ex Nees 
saaghambune tamm  Quercus serrata Murray Quercus canescens Blume, Quercus donarium Nakai, Quercus glandulifera Blume, Quercus griffithii var. glanduligera Franch., Quercus neoglandulifera Nakai, Quercus neoglandulosa Nakai, Quercus neostuxbergii Koidz., Quercus urticifolia Blume 
saagjalehine elulõng  Clematis serratifolia Rehder  
saagjalehine hortensia  Hydrangea serratifolia (Hook. et Arn.) F.Phil. Cornidia integerrima Hook. et Arn., Cornidia serratifolia Hook. et Arn., Hydrangea integerrima (Hook. et Arn.) Engl., Hydrangea scandens Poepp. ex DC. 
saagjalehine õisenelas  Exochorda serratifolia Moore  
saagjas banksia  Banksia serrata L.  
saagjas hortensia  Hydrangea macrophylla (Thunb. ex Murr.) Ser. subsp. serrata (Thunb.) Makino Hydrangea serrata (Thunb.) Ser. 
saagjas humalapuu  Ptelea serrata Small  
saagjas iileks  Ilex serrata Thunb.  
saagjas kübesammal  Ephemerum serratum (Hedw.) Hampe  
saagjas laureelia  Laurelia sempervirens (Ruíz et Pav.) Tul. Laurelia aromatica 
saagjas leviisia  Lewisia serrata Heckard et Stebbins  
saagjas nefroleep  Nephrolepis biserrata (Sw.) Schott  
saagjas pintselpuu (saagjas dasüliirion)  Dasylirion serratifolium (Karw. ex Schult. et Schult.f.) Zucc. Dasylirion laxiflorum Baker, Roulinia serratifolia (Karw. ex Schult. et Schult.f.) Brongn., Yucca serratifolia Karw. ex Schult. et Schult.f. 
saagjas tamm  Quercus variabilis Blume  
saago-palmlehik  Cycas circinalis L.  
saagolatv  Encephalartos Lehm.  
saar  Fraxinus L.  
saar-viirpuu  Crataegus insularis Cin. Crataegus osiliensis Cin. 
saare dudleia  Dudleya traskiae (Rose) Moran  
saare hunditubakas  Hieracium nesaeum Üksip  
saarelehine astroonium  Astronium fraxinifolium Schott  
saaremaa hunditubakas  Hieracium osiliae (Dahlst.) Üksip Hieracium caesium subsp. osiliae Dahlst. 
saaremaa robirohi  Rhinanthus rumelicus Velen. subsp. osiliensis Ronniger et Saarsoo Rhinanthus osiliensis (Ronniger et Saarsoo) Vassilcz., Alectorolophus rumelicus (Velen.) Borbás s.l. 
saaremaa sõrmkäpp  Dactylorhiza osiliensis T.Pikner 2005  
saaremaa viirpuu  Crataegus ×osiliensis Cinovskis ?= Crataegus ×insularis Cinovskis  
saaremõisa hunditubakas  Hieracium agronesaeum Üksip  
saarvaher  Acer negundo L.  
saasabambus  Sasa Makino et Shibata  
saatanaküüs  Harpagophytum DC. ex Meisn.   
saatusepuu  Clerodendrum L. Adelosa Blume, Archboldia E.Beer et H.J.Lam, Cryptanthus Osbeck, Siphoboea Baill., Siphonanthus L., Spironema Hochst. 
saba-adiantum  Adiantum caudatum L.  
saba-benkoomia  Bencomia caudata Webb et Berthel.  
saba-hiirvõhk   Arisarum proboscideum (L.) Savi   
saba-komeetkäpp (saba-angreekum)  Angraecum longicalcar (Bosser) Senghas Angraecum eburneum var. longicalcar Bosser 
saba-kukehari  Sedum burrito Moran  
saba-lülikaun  Desmodium caudatum (Thunb.) DC. Catenaria caudata (Thunb.) Schindl., Catenaria laburnifolia (Poir.) Benth., Desmodium laburnifolium (Poir.) DC., Grona Lour., nom. rej., Hedysarum caudatum Thunb., Hedysarum caudatum Murray, Hedysarum laburnifolium Poir., Meibomia caudata (Thunb.) Kuntze, Meibomia laburnifolia (Poir.) Kuntze, Ohwia caudatum (Thunb.) H.Ohashi 
saba-paelking  Phragmipedium caudatum (Lindl.) Rolfe Cypripedium caudatum Lindl., Cypripedium warszewiczianum Rchb.f., Paphiopedilum caudatum (Lindl.) Pfitzer, Paphiopedilum warszewiczianum (Rchb.f.) Pfitzer, Phragmipedium warszewiczianum (Rchb.f.) Garay, Phragmopedilum caudatum (Lindl.) Pfitzer, Phragmopedilum warszewiczianum (Rchb.f.) Schltr., Selenipedium caudatum (Lindl.) Rchb.f. et Warsz., Selenipedium warszewiczianum (Rchb.f.) Rchb.f. et Warsz. 
saba-võrdhammas  Isodon excisus (Maxim.) Kudô Amethystanthus excisus (Maxim.) Nakai, Plectranthus excisus Maxim., Rabdosia excisa (Maxim.) H.Hara 
sabajalg  Pilularia L.  
sabakordia  Cordia curassavica (Jacq.) Roem. et Schult. Cordia brevispicata M.Martens et Galeotti, Cordia canescens Kunth, Cordia chacoensis Chodat, Cordia chepensis Pittier, Cordia cuneiformis A.DC., Cordia divaricata Kunth, Cordia graveolens Kunth, Cordia guianensis (Desv.) Roem. et Schult., Cordia hispida Benth., Cordia imparilis J.F.Macbr., Cordia interrupta A.DC., Cordia linearis A.DC., Cordia littoralis Pittier, Cordia macrostachya (Jacq.) Roem. et Schult., nom. illeg., Cordia martinicensis Link, Cordia mollis Pittier, Cordia oxyphylla A.DC., Cordia palmeri S.Watson, Cordia rugosa Willd. ex Schult., Cordia rugosa Willd., Cordia salicina A.DC., Cordia socorrensis Brandegee, Cordia spicata Willd. ex Schult., Cordia verbenacea A.DC., Lantana bullata L., Lithocardium canescens (Kunth) Kuntze, Lithocardium cuneiforme (A.DC.) Kuntze, Lithocardium curassavicum (Jacq.) Kuntze, Lithocardium divaricatum (Kunth) Kuntze, Lithocardium macrostachyum (Jacq.) Kuntze, Lithocardium oxyphyllum (A.DC.) Kuntze, Lithocardium peruvianum Kuntze, Lithocardium salicinum (A.DC.) Kuntze, Montjolya bullata Friesen, Varronia brevispicata (M.Martens et Galeotti) Borhidi, Varronia canescens (Kunth) Borhidi, Varronia cuneoformis (DC.) Borhidi, Varronia curassavica Jacq., Varronia divaricata (Kunth) Borhidi, Varronia graveolens (Kunth) Borhidi, Varronia guianensis Desv., Varronia hispida (Benth.) Borhidi, Varronia interrupta (DC.) Borhidi, Varronia macrostachya Jacq., Varronia obliqua Ruiz et Pav., Varronia oxyphylla (DC.) Borhidi, Varronia peruviana (Roem. et Schult.) Borhidi, Varronia rugosa Willd. ex Roem. et Schult., nom. inval., Varronia salicina (DC.) Kuntze et Borhidi, Varronia verbenacea (DC.) Borhidi 
sabakübar  Stachyurus Siebold et Zucc.   
sabakübaralised  Stachyuraceae J.Agardh, nom. cons.  
sabalill  Ipomopsis Michx.  
sabaohakas  Synurus Iljin   
sabaseemnik  Urospermum Scop.   
sabatu hiirvõhk  Arisarum vulgare O.Targ. Tozz.  
sabaõis  Kickxia Dumort.  
sabiina kadakas (kasakakadakas)  Juniperus sabina L.  
sabiinapalm  Sabinaria R.Bernal et Galeano 2013   
sabiinapalm  Sabinaria magnifica Galeano et R.Bernal 2013  
Sabine'i mänd  Pinus sabineana Dougl. ex D.Don  
safloor (Heino Kiik: värvohakas)  Carthamus L.  
safran-kuldkann  Helianthemum croceum (Desf.) Pers. Helianthemum glaucum Sweet 
safrankollane läänemagun  Eschscholzia californica Cham. 'Crocea'  
safrankrookus  Crocus sativus L. Crocus orsini Parl., Crocus cashmirianus Royle 
sagereetsia  Sageretia Brongn.  
sagriskivirik  Saxifraga irrigua M.Bieb.  
sagristarn  Carex irrigua (Wahlenb.) Sm. ex Hoppe Carex magellanica Lam. subsp. irrigua (Wahlenb.) Hiitonen, Carex paupercula Michx. 
saguaaro-karneegiakaktus  Carnegiea gigantea (Engelm.) Britt. et Rose  
sahhalini arnika  Arnica sachalinensis (Regel) A.Gray  
sahhalini kikkapuu  Euonymus sachalinensis (F.Schmidt) Maxim. Euonymus latifolius (F.Schmidt) C.Bauhin, Euonymus sachalinense (F.Schmidt) Maxim., Kalonymus sachalinensis (F.Schmidt) Prokh., Turibana sachalinensis (F.Schmidt) Nakai 
sahhalini kirsipuu (mägi-kirsipuu, Sargenti kirsipuu)  Prunus sargentii Rehder Cerasus sargentii Rehder 
sahhalini konnatatar (sahhalini pargitatar, sahhalini kirburohi)  Fallopia sachalinensis (F.Schmidt) Ronse Decr. Reynoutria sachalinensis (F.Schmidt) Nakai, Polygonum sachalinense F.Schmidt, Polygonum sachalinense F.Schmidt 
sahhalini korgipuu  Phellodendron sachalinense (F.Schmidt) Sarg.  
sahhalini kortuus  Cortusa matthioli var. sachalinensis (Losinsk.) T.Yamaz. Cortusa amurensis Fed., Cortusa jozana Miyabe et Tatew., Cortusa sachalinensis Losinsk.  
sahhalini kullerkupp  Trollius miyabei Sipl. Trollius schipczinskyi Miyabe, p.p., nom. superfl., Trollius altaicus subsp. sachalinensis Kadota 
sahhalini kuslapuu  Lonicera sachalinensis (F.Schmidt) Nakai Lonicera maximowiczii (Rupr.) Maxim. var. sachalinensis F.Schmidt 
sahhalini leeder  Sambucus sachaliensis Pojark.  
sahhalini liilia  Lilium pensylvanicum subsp. sachalinense (Vrishcz) Baranova Lilium sachalinense Vrishcz 
sahhalini nulg  Abies sachalinensis (F.Schmidt) Mast. Abies akatodo Miyabe ex Sarg., Abies nephrolepis subsp. sachalinensis (F.Schmidt) Vorosch., Abies sachalinensis F.Schmidt, Abies veitchii var. sachalinensis F.Schmidt, Pinus sachalinensis (F.Schmidt) Voss 
sahhalini pargitatar (sahhalini konnatatar, sahhalini kirburohi)  Reynoutria sachalinensis (F.Schmidt) Nakai Fallopia sachalinensis (F.Schmidt) Ronse Decr., Polygonum sachalinense F.Schmidt, Polygonum sachalinense F.Schmidt 
sahhalini pihlakas  Sorbus commixta Hedl.  
sahhalini toomingas (kaugida toomingas)  Prunus ssiori F.Schmidt Padus ssiori (F.Schmidt) C.K.Schneid. 
sahhalini vaarikas  Rubus sachalinensis Lev.  
sahhalini viirpuu  Crataegus chlorosarca Maxim.  
saialiljas karukakar (saialiljas veniidium)  Arctotheca calendula (L.) Levyns Alloiozonium arctotideum Kunze, Arctotheca calendulacea (L.) K.Lewin, Arctotheca calendulaceum Lewin, Arctotis calendula L., Arctotis calendulacea L., Arctotis hypochondriaca Willd., Arctotis speciosa Salisb., Arctotis superba L., Arctotis tristis L., Cryptostemma calendula (L.) Druce, Cryptostemma calendulacea R.Br., Cryptostemma calendulaceum (L.) R.Br., Cryptostemma runcinatum R.Br., Cryptostemma triste (L.) Domin, Venidium decurrens hort. 
saialill  Calendula L.  
saigoni kaneelipuu  Cinnamomum loureiroi Nees Camphorina saigonica Farwell, nom. nud., Cinnamomum saigonicum Farwell, nom. nud.  
sairaami lauk  Allium schoenoprasoides Regel  Allium kesselringii Regel, Allium sairamense Regel 
sajalehine kibuvits (sajalehine roos, kaukaasia roos)  Rosa ×centifolia L. Rosa 'Cabbage Rose', Rosa Centifolia rühm, Rosa gallica var. centifolia (L.) Regel, Rosa gallica var. centifolia (L.) Sm.; Rosa gallica × Rosa moschata × Rosa canina × Rosa damascena 
sajalehine liilia  Lilium leucanthum var. centifolium (Stapf ex Elwes) Stearn Lilium centifolium Stapf ex Elwes 
sajupuu  Samanea (DC.) Merr.   
sajusammal  Hyophila Brid. Gymnostomum sect. Hyophila (Brid.) Rchb., Macroglossum Hilp., Pottia sect. Hyophila (Brid.) Müll. Hal., Rotteria Brid. ex Wijk, Margad. et Florsch., Rottleria Brid., Weissia sect. Hyophila (Brid.) Mitt. 
sakakipuu  Cleyera Thunb., nom. cons. Cleyera Adans., nom. rej., Sakakia Nakai 
sakiline epimeedium  Epimedium wushanense T.S.Ying  
saksa emajuureke  Gentianella germanica (Willd.) Börner ex E.F.Warb. Gentiana amarella L. subsp. germanica (Willd.) Čelak, Gentiana polymorpha Wettst. subsp. germanica (Willd.) Dostál, Gentiana campestris L. subsp. germanica (Willd.) Murb., Gentianella pilosa (Wettst.) Á.Löve et D.Löve, Gentiana germanica Willd., Gentiana rhaetica A.Kern. et Jos.Kern., Gentiana solstitialis Wettst., Gentiana wettsteinii Murb. 
saksa gladiool  Gladiolus ×leichtlinii hort.  Gladiolus ×gandavensis × Gladiolus saundersii 
saksa leetpõõsas  Genista germanica L.  
saksa nõianõges  Stachys germanica L. Eriostomum germanicum (L.) Hoffmanns. et Link, Eriostomum lusitanicum Hoffmanns. et Link, Eriostomum polystachyum (Ten.) C.Presl, Leonurus germanica (L.) Gueldenst., Stachys acutifolia Bory et Chaub., nom. illeg., Stachys alba Mill., Stachys argentea Tausch, Stachys biennis Roth, Stachys castellana Willk., Stachys cinerea Benth., Stachys cordata Klokov, nom. illeg., Stachys elongata Benth., Stachys excelsa Benth., nom. inval., Stachys fuchsii Bubani, Stachys heraclea Webb ex Ball, nom. inval., Stachys heterodonta Zefir., Stachys heterophylla Moench, Stachys hispanica Mill., Stachys lanata Crantz, Stachys lusitanica (Hoffmanns. et Link) Steud., Stachys major Garsault, nom. inval., Stachys nova Sadler ex Rchb., Stachys obtusata Boiss., Stachys pannonica Láng ex Ten., Stachys penicillata Heldr. et Sart. ex Boiss., Stachys polystachya Ten., Stachys tomentosa Gaterau, nom. illeg., Stachys verbascifolia Benth. 
saksa tuhkpuu  Cotoneaster integerrimus Medik.  
saksa viirpuu  Crataegus alemanniensis Cinovskis Crataegus monogyna auct. balt. non Jacq.; Crataegus monogyna Jacq. subsp. nordica Franco, incl. Crataegus subborealis Cinovskis 
saksauuli-kõrbesoomukas  Cistanche deserticola Y.C.Ma  
saksegotea  Saxegothaea conspicua Lindl. Saxe-Gothaea conspicua Lindl. 
salahirss  Panicum clandestinum L. Chasea clandestina (L.) Nieuwl., Dichanthelium clandestinum (L.) Gould, Milium clandestinum (L.) Moench, Panicum decoloratum Nash, Panicum pedunculatum Torr. 
salakkpalm  Salacca Reinw.  Lophospatha Burret, Salakka Reinw. ex Blume, nom. inval. 
salasternbergia  Sternbergia colchiciflora Waldst. et Kit. Amaryllis colchiciflora (Waldst. et Kit.) Ker Gawl., Oporanthus colchiciflorus (Waldst. et Kit.) Herb., Sternbergia alexandrae Sosn., Sternbergia exscapa Tineo 
salat  Lactuca L.  incl. Mulgedium Cass. 
salat-apteegitill (sibul-apteegitill, itaalia apteegitill, bolonja apteegitill)  Foeniculum vulgare subsp. vulgare var. azoricum (Mill.) Thell.  Anethum foeniculum var. azoricum (Mill.) Schkuhr, Anethum foeniculum (no rank) azoricum (Mill.) Schkuhr, Foeniculum azoricum Mill., Foeniculum vulgare convar. azoricum (Mill.) Holub  
salat-euterpepalm  Euterpe oleracea Mart.  
salat-teeleht  Plantago coronopus L.  
salatiklaitoonia (salati-allikrohi)  Claytonia perfoliata Donn ex Willd. Montia perfoliata (Donn ex Willd.) J.T.Howell 
salatineptuunia  Neptunia oleracea Lour. Acacia lacustris (Willd.) Desf., Desmanthus lacustris Willd., Desmanthus natans Willd., Desmanthus stolonifer DC., Mimosa aquatica Pers., Mimosa lacustris Bonpl., Mimosa natans L.f., Mimosa prostrata hort. Berol. ex Schleid. et Vogel, Mimosa prostrata Lam., Neptunia natans (L.f.) Druce, Neptunia prostrata Baill., Neptunia stolonifera Guill. et Perr. 
salatkress (aedkress)  Lepidium sativum L.  
salatseesam  Sesamum radiatum Schumach. et Thonn. Sesamopteris radiata (Schumach. et Thonn.) DC. ex Meisn.  
salatsigur  Cichorium intybus var. foliosum Hegi Cichorium intybus L. subsp. foliosum (Hegi) Janch., Cichorium intybus L. convar. foliosum (Hegi) J.Holub, Cichorium intybus Foliosum-rühm, Cichorium intybus L. subsp. glabratum (C.Presl.) Arcang. 
salavalge hosta  Hosta hypoleuca Murata  
sale alloodia  Alluaudia procera (Drake) Drake  
sale ammannia  Ammannia gracilis Guill. et Perr.  
sale aubrieeta  Aubrieta gracilis Sprun. ex Boiss.  
sale bokarna  Beaucarnea gracilis Lem. Dasylirion gracile (Lem.) J.F.Macbr., Nolina gracilis (Lem.) Cif. et Giacom. 
sale eerika  Erica gracilis J.C.Wendl.  
sale emajuur  Gentiana gracilipes Turrill sensu "Flora of China" 1995 vol. 16 p. 15 = Gentiana dahurica var. dahurica   
sale haguhein  Koeleria macrantha (Ledeb.) Schult. Aira cristata L., p. max. p., Aira macrantha Ledeb., Koeleria albescens DC. pro parte, Koeleria alpigena Domin, Koeleria britannica (Domin) Druce, Koeleria cristata (L.) Pers. pro parte, Koeleria cristata subsp. mongolica (Domin) Tzvel., Koeleria cristata Pers. var. longifolia Vasey ex Burtt-Davy, Koeleria cristata Pers. var. pinetorum Abrams, Koeleria csatoi Ujhelyi, Koeleria fenzliana Schur, Koeleria gracilis Pers., nom. illeg., Koeleria gracilis Pers. var. mukdenensis (Domin) Kitag., Koeleria jankae Ujhelyi, Koeleria javorkae Ujhelyi, Koeleria majoriflora (Borbás) Borbás, Koeleria mukdenensis Domin, Koeleria nitida Nutt., Koeleria nyaradyi Ujhelyi, Koeleria poaeformis Domin, Koeleria pseudocristata Domin, Koeleria schurii Ujhelyi, Koeleria supra-arenaria Domin, Koeleria tenuipes (Schur) Ujhelyi, Koeleria yukonensis Hultén  
sale hõbekakar  Argyranthemum gracile Sch.Bip.  
sale jüngrilill  Lasthenia californica DC. ex Lindl. Baeria chrysostoma Fisch. et C.A.Mey. 
sale kannike  Viola gracilis Sibth. et Sm. Viola calcarata Munby, Viola cornuta Desf., Viola velutina Formánek 
sale katiksammal  Pterogonium gracile (Hedw.) Sm.  
sale kibuvits  Rosa sertata Rolfe Rosa hwangshanensis P.S.Hsu, Rosa iochanensis H.Lév., Rosa macrophylla Lindl. f. gracilis Focke 
sale kobarpea  Ligularia stenocephala (Maxim.) Matsum. et Koidz.  
sale kontpuu  Cornus racemosa Lam. Thelycrania racemosa 
sale koonik  Conocephalum salebrosum Szweykowski et al.   
sale kukehari  Sedum gracile C.A.Mey. Sedum albertii Praeger 
sale kukerpuu  Berberis concinna Hook.f.  
sale liivkann  Arenaria gracilis Waldst. et Kit.  
sale luga  Juncus tenuis Willd.  
sale lõhistanukas  Schistidium trichodon (Brid.) Poelt  
sale lühikupar  Brachythecium salebrosum (Web. et Mohr) B., S. et G.  
sale madar  Galium gracilens (A.Gray) Makino Galium gracile Bunge, Galium miltorrhizum Hance 
sale palderjan  Valeriana officinalis L. subsp. sambucifolia (J.C.Mikan) Čelak. Valeriana sambucifolia J.C.Mikan, Valeriana excelsa Poir. 
sale parthein  Glyceria striata (Lam.) Hitch.  
sale penikeel  Potamogeton gayi A.Benn. Potamogeton burkartii Horn 
sale pihlakas  Sorbus gracilis (Siebold et Zucc.) K.Koch  
sale potasmalts  Kalidium gracile  
sale preeriarohi  Bouteloua gracilis (Kunth) Lag ex Griffiths Bouteloua oligostachya (Nutt.) Torr. ex A.Gray 
sale silmarohi  Euphrasia micrantha Rchb. Euphrasia gracilis (Fr.) Drejer 
sale šivapõõsas  Calotropis procera (Aiton) W.T.Aiton Calotropis procera (Aiton) Dryand. 
sale tanukeel  Neottianthe cucullata (L.) Schltr. Coeloglossum alpinum Schur, Coeloglossum purpureum Schur, Gymnadenia cucullata (L.) Rich, Gymnadenia monophylla Ames et Schltr., Gymnadenia pseudodiphylax Kraenzl., Gymnadenia scabrilinguis Kraenzl., Habenaria cucullata (L.) Höfft, Himantoglossum cucullatum (L.) Rchb., Neottianthe angustifolia K.Y.Lang, Neottianthe maculata (Nakai et Kitag.) Nakai et Kitag., Neottianthe monophylla (Ames et Schltr.) Schltr., Neottianthe pseudodiphylax (Kraenzl.) Schltr., Orchis cucullata L.; incl. Neottianthe cucullata var. calcicola (W.W.Sm.) Soó [Gymnadenia calcicola W.W.Sm., Neottianthe calcicola (W.W.Sm.) Schltr., Neottianthe gymnadenioides (Hand.-Mazz.) K.Y.Lang et S.C.Chen, Symphyosepalum gymnadenioides Hand.-Mazz.] 
sale tarn  Carex acuta L. Carex gracilis Curtis; incl. Carex prolixa Fr. 
sale tiivik  Fissidens gracilifolius Brugg.-Nann. et Nyh.  
sale varespiim  Nothoscordum gracile (Aiton) Stearn Allium fragrans Vent., Allium gracile Aiton, Allium inodorum auct. non Aiton, Hesperocles fragans (Vent.) Salisb., Maligia gracilis (Aiton) Raf., Nothoscordum bivalve Standl., Nothoscordum borbonicum Kunth, Nothoscordum fragrans (Vent.) Kunth, Nothoscordum inodorum auct. non (Aiton) Nicholson, Nothoscordum nidulans R.A.Phil.  
sale villpea  Eriophorum gracile W.D.J.Koch ex Roth  
salekaktus  Harrisia Britton  Eriocereus (A.Berger) Riccob. 
salendav hoodia  Hoodia gordonii (Masson) Sweet ex Decne. Hoodia barklyi Dyer, Hoodia burkei N.E.Br., Hoodia longispina Plowes, Stapelia gordonii Masson 
salkõiene fuksia  Fuchsia corymbiflora Ruíz et Pav.  
Salomoni kivirik  Saxifraga ×salmonica E.H.Jenkins Saxifraga burseriana × Saxifraga marginata 
Salzmanni krookus  Crocus serotinus subsp. salzmannii (J.Gay) B.Mathew Crocus salzmannii J.Gay, Crocus asturicus Herb., Crocus granatensis Boiss. ex Maw 
salu-hunditubakas  Hieracium acroleucoides Dahlst.  
salu-kuldvits  Solidago nemoralis Aiton Aster hispidus (Muhl. ex Willd.) Kuntze, nom. illeg.; incl. Solidago nemoralis subsp. decemflora (DC.) Brammall ex Semple [Doria pulcherrima (A.Nelson) Lunell] 
salu-metsvits  Lysimachia nemorum L.  
salu-piiphein  Luzula luzuloides (Lam.) Dandy et Wilm. Luzula nemorosa (Pollich) E.Mey., Luzula albida (Hoffm.) DC., Juncus luzuloides Lam. 
salu-põikkupar  Plagiothecium nemorale (Mitt.) Jaeg.  
salu-ristirohi  Senecio nemorensis L.  
salu-siumari  Actaea spicata L.  
salu-tähthein  Stellaria nemorum L.  
salu-viirpuu  Crataegus lucorum Sarg.  
salueeni rodo (salueeni rododendron)  Rhododendron saluenense Franch.  
saluhein  Milium L.  
salukõdrik  Alliaria petiolata (M.Bieb.) Cavara et Grande Alliaria officinalis Andrz. ex M.Bieb., Erysimum alliaria L. 
salulaanik  Hylocomiastrum Broth. Hylocomiastrum M.Fleisch. ex Broth.  
salulemb  Alsobia Hanst.  --> Episcia 
salumünt  Mentha arvensis subsp. austriaca (Jacq.) Briq. Mentha austriaca Jacq. 
salunurmikas  Poa nemoralis L.  
saluodrik  Hordelymus (Jess.) Jess ex Harz  
saluodrik  Hordelymus europaeus (L.) Jess ex Harz Elymus europaeus L., Cuviera europaea (L.) Koeler, Hordeum europaeum (L.) All., Hordeum sylvaticum Huds. 
saluskapaania  Scapania nemorea (L.) Grolle  
salutakjas  Arctium nemorosum Lej. Arctium vulgare (Hill) A.H.Evans 
salutarn  Carex brizoides Jusl.  
salutulikas  Ranunculus nemorosus DC. Ranunculus serpens Schrank subsp. nemorosus (DC.) G.López, Ranunculus polyanthemos L. subsp. nemorosus (DC.) Schmalh. 
saluut-saatusepuu  Clerodendrum quadriloculare (Blanco) Merr. Clerodendrum blancoanum Fern.-Vill., Clerodendrum navesianum Vidal, Ligustrum quadriloculare Blanco 
saluutlill  Pitcairnia L’Hér., nom. cons. Hepetis Sw., nom. rej., Phlomostachys Beer 
salvadori simirapuu  Sickingia salvadorensis (Standl.) Standl. Calderonia salvadorensis Standl., Sickingia lancifolia Lundell, Sickingia mollis Lundell, Sickingia multiflora Lundell, Sickingia vestita Lundell, Simira salvadorensis (Standl.) Steyerm. 
salvei  Salvia L.  
salveilehine kiviroosik  Cistus salviifolius L.  
salviinia  Salvinia Ség.  Marsilaea Neck. 
salviinialised  Salviniaceae Dumort.   
samarkandi juuno (samarkandi iiris)  Juno maracandica Vved. Iris maracandica (Vved.) Wendelbo 
samarkandi kibuvits  Rosa maracandica Bunge  
sambesi tuttliilia  Eucomis zambesiaca Baker  
sambirano palmüürapalm  Borassus sambiranensis Jum. et H.Perrier  
samet-lühikuprik (samet-lühikupar)  Brachytheciastrum velutinum (Hedw.) Ignatov et Huttunen Brachythecium velutinum (Hedw.) Schimp.  
sametjas kikkapuu  Euonymus velutinus (C.A.Mey.) Fisch. et C.A.Mey. Euonymus velutina (C.A.Mey.) Fisch. et C.A.Mey. 
sametjas punajuur  Ceanothus velutinus Douglas  
sametjas ronivihm  Congea velutina Wight   
sametjas saar  Fraxinus velutina Torr.  
sametjas sirel  Syringa patula (Palib.) Nakai Syringa velutina Kom. 
sametjas tamm  Quercus velutina Lam. Quercus tinctoria 
sametlehik  Senecio sect. Gynura (Cass.) Baill.   --> Gynura Cass.  
sametlehik  Gynura Cass., nom. cons. Crassocephalum Moench, nom. rej.; Senecio sect. Gynura (Cass.) Baill.  
sametlill  Godetia Spach  --> Clarkia; Clarkia subg. Godetia (Spach) Tzvelev, Clarkia sect. Godetia (Spach) F.H.Lewis et M.R.Lewis, Godetia Spach 
sametlill  Clarkia subg. Godetia (Spach) Tzvelev Clarkia sect. Godetia (Spach) F.H.Lewis et M.R.Lewis, Godetia Spach 
sametpuia  Puya floccosa (Lind.) E.Morren  
sametpõõsas  Fremontodendron Coville  
sametvaher  Acer velutinum Boiss.  
sammal-hanerohi  Arabis bryoides Boiss.  
sammaljas tundrakanarbik  Cassiope hypnoides (L.) D.Don Harrimanella hypnoides (L.) Coville 
sammalkevadik  Draba rigida Willd. Draba bryoides DC. 
sammalkivirik  Saxifraga hypnoides L.  
sammalraigas  Tmesipteris Bernh.  
sammalraikalised  Tmesipteridaceae Nakai  --> Psilotaceae 
sammalõis  Bryanthus gmelinii G.Don  
sammas-ahvileivapuu  Adansonia grandidieri Baill.  
sammas-kübarõis  Ratibida columnifera (Nutt.) Wooton et Standl.  
sammas-vesisulg  Hottonia inflata Elliott  
sammasaraukaaria  Araucaria columnaris (J.R.Forst.) Hook.  
sammaskaktus  Cereus Mill.   
sammaskellukas  Campanula thyrsoides L.  
sammaskuusk  Picea abies f. columnaris (Jacques) Rehder  
sammasokotillo (iidria)  Fouquieria columnaris (Kellogg) Kellogg ex Curran Idria columnaris Kellogg 
sammaspeperoomia  Peperomia columnaris Hutchison ex Pino et Klopf. Peperomia columnaris Hutchison, nom. nudum 
sammasülane  Anemopsis Hook. et Arn. Anemia Nutt. 
sammasülane  Anemopsis californica (Nutt.) Hook. et Arn. Anemia californica Nutt., Anemia intermedia Copel. ex M.E.Jones, Anemopsis bolanderi C.DC., Anemopsis ludovicisalvatoris Willk., Aponogeton involucratus Sessé et Moc., Hemianemia intermedia (Copel. ex M.E.Jones) C.F.Reed, Houttuynia bolanderi (C.DC.) Benth. et Hook.f., nom. inval., Houttuynia californica (Nutt.) Benth. et Hook.f. ex S.Watson 
samoa viigipuu  Ficus aoa Warb.  
Sampsoni naistepuna  Hypericum sampsonii Hance Hypericum electrocarpum Maxim., Hypericum esquirolii H.Lév. 
San-Pedro siilikkaktus  Echinopsis pachanoi (Britton et Rose) Friedrich et Rowley Trichocereus pachanoi Britton et Rose 
sandarakipuu (sandarakiküpress)  Tetraclinis Mast.  
sandarakipuu (sandarakiküpress); saadus: sandarakk  Tetraclinis articulata (Vahl) Mast. Callitris articulata (Vahl) Murb., Callitris quadrivalvis Rich. et A.Rich., Cupressus articulata (Vahl) J.Forbes, Thuja articulata Vahl 
Sanderi alokaasia  Alocasia sanderiana Bull  
Sanderi draakonipuu  Dracaena braunii Engl. 1892 Dracaena sanderiana hort. Sander ex Mast. 1893, Dracaena sanderiana Sander ex Mast. 1893, Dracaena sanderiana Sander, Pleomele braunii (Engl.) N.E.Br., Pleomele sanderiana (Sander ex Mast.) N.E.Br. 
Sanderi draakonipuu  Dracaena sanderiana hort. Sander ex Mast.  
Sanderi kruvipuu (Sanderi pandan)  Pandanus sanderi Mast.  
Sanderi mandvill  Mandevilla sanderi (Hemsl.) Woodson   
Sanderi tubakas  Nicotiana ×sanderae W.Watson Nicotiana alata × Nicotiana forgetiana 
Sanderi vanda  Vanda sanderiana (Rchb.f.) Rchb.f. Esmeralda sanderiana Rchb.f., Euanthe sanderiana (Rchb.f.) Schltr. 
Sandersoni laternlill  Ceropegia sandersonii Decne. et Hook.f.  
sandli-punapuu  Erythroxylum monogynum Roxb.  
sandli-tiibviljak  Pterocarpus santalinus L.f.  
sandlipuu  Santalum L.  
sangardaki tulp  Tulipa orythioides Vved.  
sanglepp (must lepp)  Alnus glutinosa (L.) Gaertn. Betula alnus L. 
sannikas  Swertia L.  
sansibari sibulik  Drimiopsis kirkii Bak.  
sansibari vesiroos  Nymphaea zanzibarensis Casp. Castalia zanzibariensis (Casp.) Britton, Leuconymphaea zanzibariensis (Casp.) Kuntze, Nymphaea caerulea subsp. zanzibariensis (Casp.) S.W.L.Jacobs, Nymphaea capensis var. zanzibariensis (Casp.) Conard, Nymphaea nouchali var. zanzibariensis (Casp.) Verdc., Nymphaea stellata var. zanzibariensis (Casp.) Hook.f. 
santa barbara punajuur  Ceanothus impressus Trel.  
santa katariina jänesekapsas  Oxalis triangularis St.-Hil. Oxalis triangularis subsp. triangularis (Oxalis catharinensis N.E.Br.), Oxalis triangularis subsp. papilionacea (Hoffmanns. ex Zucc.) Lourteig (Oxalis regnellii Miq.), Oxalis latifolia hort. = Oxalis triangularis 'Mijke' 
santoliin  Santolina L.   
santoliinilehine puju  Artemisia santolinifolia (Pamp.) Turcz. ex Krasch.  
santolipuu  Sandoricum Cav.  Sandoricum Rumph. ex Cav. 
santolipuu, vili: santol  Sandoricum koetjape (Burm.f.) Merr. Melia koetjape Burm.f., Sandoricum indicum Cav., Trichilia nervosa Vahl, nom. superfl., Sandoricum nervosum (Vahl) M.J.Roem. non Blume 
santose moraadopuu; puit: moraado, santose palisander  Machaerium scleroxylon Tul.  
sapelli-sargapuu (puit sapell)  Entandrophragma cylindricum (Sprague) Sprague  
sapirohulehine raudrohi  Achillea ptarmicifolia (Willd.) Rupr. ex Heimerl.  
sapoote-kasimiiropuu, vili: matasano  Casimiroa edulis La Llave et Lex. incl. cv. 'Matasano' 
Sapožnikovi paju  Salix saposhnikovii Skvorts.  
sapotillipuu (kummi-manilkaara); vili: sapotill   Manilkara zapota (L.) van Royen Achradelpha mammosa O.F.Cook, Achras breviloba (Gilly) Lundell, Achras calderonii (Gilly) Lundell, Achras conzattii (Gilly) Lundell, Achras coriacea Lundell, Achras cosaguico La Llave, Achras dactylina Lundell, Achras gaumeri (Gilly) Lundell, Achras latiloba Lundell, Achras lobulata (Lundell) Lundell, Achras lucuma Blanco, Achras mammosa L., nom. illeg., Achras meridionalis (Gilly) Lundell, Achras occidentalis Cels ex Ten., Achras paludosa Lundell, Achras petenensis (Lundell) Lundell, Achras rojasii (Gilly) Lundell, Achras sapatilla J.Paul et W.Arnold, Achras sapota L. [spelling variant], Achras striata (Gilly) Lundell, Achras tabogaensis (Gilly) Lundell, Achras tainteriana Lundell, Achras tchicomame Perr., Achras verrucosa Stokes, Achras zapota L., Achras zapota var. zapotilla Jacq., Achras zapotilla (Jacq.) Nutt., Calocarpum mammosum (L.) Pierre, Gambeya mammosa (L.) Pierre, Lucuma mammosa (L.) C.F.Gaertn., Lucuma zapota (L.) Urb., Manilkara achras (Mill.) Fosberg, Manilkara breviloba Gilly, Manilkara calderonii Gilly, Manilkara conzattii Gilly, Manilkara gaumeri Gilly, Manilkara grisebachii (Pierre) Dubard, Manilkara meridionalis Gilly, Manilkara rojasii Gilly, Manilkara sapota (L.) Van Royen, Manilkara striata Gilly, Manilkara tabogaensis Gilly, Manilkara zapotilla (Jacq.) Gilly, Manilkariopsis lobulata Lundell, Manilkariopsis meridionalis (Gilly) Lundell, Manilkariopsis petenensis Lundell, Manilkariopsis rojasii (Gilly) Lundell, Manilkariopsis striata (Gilly) Lundell, Manilkariopsis tabogaensis (Gilly) Lundell, Mimusops grisebachii Pierre, Nispero achras (Mill.) Aubrév., Pouteria mammosa (L.) Cronquist, Sapota achras Mill., Sapota zapotilla (Jacq.) Coville ex Safford, Sapota zapotilla (Jacq.) Coville, Vitellaria mammosa (L.) Radlk.  
sapotillipuulised  Sapotaceae Juss., nom. cons.  Achradaceae Vest, Boerlagellaceae H.J.Lam, Bumeliaceae Barnhart, Sarcospermataceae H.J.Lam, nom. cons. 
sappanitsesalpiinia; puit: sebukao  Caesalpinia sappan L.  
sapukaia-potipuu  Lecythis zabucajo Aubl.  
sarali lauk  Allium saralicum R.M.Fritsch  
sarap-kühmtäpik (sarap-psoraalea)  Psoralea corylifolia L. Cullen corylifolium (L.) Medik., Lotodes corylifolium (L.) Kuntze 
sarapuu; vili: sarapuupähkel  Corylus L.  
sarapuulehine kask  Betula corylifolia Regel et Maxim. ex Regel  
sarapuulised  Corylaceae Mirb., nom. cons.  --> Betulaceae  
saratseeni tulp  Tulipa sarracenica E.P.Perrier  
sardhein  Elymus L. incl. Elytrigia Desv.; Roegneria Koch 
sardhein  Elymus sect. Elymus  
sardiinia kurekell  Aquilegia nuragica Arrigoni et E.Nardi  
sardiinia tulikas  Ranunculus sardous Crantz  
sarepta sinep (india sinep, pruun sinep, sarepta kapsasrohi)  Brassica juncea subsp. juncea Brassica juncea var. juncea, Brassica juncea Juncea rühm, Brassica juncea var. agrestis Prain, Brassica juncea var. gracilis M.Tsen et S.H.Lee, Brassica juncea Mustard-rühm, Brassica juncea var. oleifera Prain, Brassica juncea Raya rühm, Brassica juncea var. sareptana Sinskaja 
sarepta sinep (sarepta kapsasrohi; must sinep × naeris)  Brassica juncea (L.) Czern. 1859 non Cosson 1860  Brassica nigra × Brassica rapa; Brassica argyi H.Lev., Brassica besseriana Andrz. ex Trautv., Brassica iberidifolia Harz, Brassica lanceolata (DC.) Lange, Brassica taquetii H.Lev., Brassica urbaniana O.E.Schulz, Brassica willdenowii Boiss., nom. illeg., Crucifera juncea (L.) E.H.L.Krause, Raphanus junceus (L.) Crantz, Sinapis brassicata Griseb. non L., Sinapis juncea L., Sinapis lanceolata DC., Sinapis ramosa Roxb., Sinapis nigra Descourt., non L., Sinapis patens Roxb. 
sarepta stepirohi  Stipa sareptana A.K.Becker  
Sargenti enelas  Spiraea sargentiana Rehder  
Sargenti kadakas  Juniperus chinensis L. var. sargentii A.Henry Juniperus sargentii (A.Henry) Takeda ex Koidz. 
Sargenti küpress  Cupressus sargentii Jeps.  
Sargenti liilia  Lilium sargentiae E.H.Wilson Lilium formosum Franch., Lilium leucanthum var. sargentiae (E.H.Wilson) Stapf, Lilium omeiense Z.Y.Zhu 
Sargenti lodjapuu  Viburnum sargentii Koehne  
Sargenti magnoolia  Magnolia sargentiana Rehder et E.H.Wilson  
Sargenti pihlakas  Sorbus sargentiana Koehne  
Sargenti rodo (Sargenti rododendron)  Rhododendron sargentianum Rehder et E.H.Wilson  
Sargenti õunapuu  Malus sargentii Rehder Malus toringo subsp. sargentii (Rehder) Likhonos, Malus toringo var. sargentii (Rehder) C.K.Schneid. 
saribuspalm  Saribus Blume   
sarik-aster  Aster umbellatus Mill.  
sarik-eerika  Erica umbellata L.  
sarik-hunditubakas  Hieracium umbellatum L. incl. Hieracium acronesaeum Üksip, Hieracium commune (Fr.) Üksip, Hieracium extensifolium Üksip, Hieracium filifolium Üksip, Hieracium gynaeconesaeum Üksip, Hieracium latifolium Üksip, Hieracium paldiskiense Üksip, Hieracium subhirsutissimum Üksip 
sarik-hõbepuu  Elaeagnus umbellata Thunb.  
sarik-linnupiim  Ornithogalum umbellatum L.  
sarik-nõelsoomuk  Rhaphiolepis umbellata (Thunb.) Mak.  
sarik-põõsasmalva  Phymosia umbellata (Cav.) Kearney Malva umbellata Cav., Sphaeralcea galeottii Turcz., Sphaeralcea umbellata (Cav.) G.Don, Sphaeroma umbellatum (Cav.) Schltdl. 
sarik-raudmürt  Metrosideros umbellata Cav.  
sarik-raudrohi  Achillea umbellata Sm. Achillea argentea hort. 
sarik-viigipuu  Ficus umbellata Vahl Ficus megalodisca Warb., Ficus tuberculosa Welw. ex Hiern 
sarik-villtatar  Eriogonum umbellatum Torr.  
sarikabroonia  Abronia umbellata Lam. Abronia californica Raeusch., Abronia glauca Menzies ex Hook., Abronia rosea Hartw. ex Loudon, Abronia rotundifolia C.F.Gaertn. 
sarikalised  Apiaceae Lindl., nom. cons. Umbelliferae Juss. 
sarikaliselaadsed [selts]  Apiales Nakai  
sarikaspar  Asparagus umbellatus Link  
sarikhernes  Coronilla L.  
sarikibeeris  Iberis umbellata L.  
sarikjas kalandriinia  Calandrinia umbellata (Ruíz et Pav.) DC.  
sarikpuju  Artemisia umbelliformis Lam. Artemisia laxa Fritsch, Artemisia mutellina Vill. non S.G.Gmelin 
sarlakpunane banksia  Banksia coccinea R.Br.  
sarlakpunane emiilia  Emilia coccinea (Sims) G.Don Cacalia coccinea Sims, Cacalia sagittata Willd., Emilia flammea Cass., Emilia sagittata DC., Emilia sonchifolia var. sagittata C.B.Clarke ex Kuntze 
sarlakpunane kukekannus  Delphinium cardinale Hook.  
sarlakpunane mõõl  Geum coccineum Sm.  
sarlakpunane peekerlill  Penstemon cardinalis Wooton et Standl.  
sarlakpunane pintsellill (sarlakpunane verilill)   Haemanthus coccineus L. Haemanthus concolor Herb., Haemanthus tigrinus Jacq. 
sarlakpunane salvei  Salvia coccinea Buc'hoz ex Etl. Salvia pseudococcinea Jacq.  
sarlakpunane tamm  Quercus coccinea Münchh.  
sarlakpunane tunbergia  Thunbergia coccinea Wall. ex D.Don Hexacentris coccinea (Wall. ex D.Don) Nees, Thunbergia coccinea Wall., isonym  
sarlakpunane viirpuu  Crataegus coccinea L.  
sarmaadi bellevaalia  Bellevalia sarmatica (Pall. ex Georgi) Woronow Hyacinthus sarmaticus Pall. ex Georgi 
sarmaadi kellukas  Campanula sarmatica Ker Gawl.  
sarnas-kobarenelas  Neillia affinis Hemsl.  
sarnas-koldpuu  Zanthoxylum simulans Hance  
sarnas-kukerpuu  Berberis aemulans C.K.Schneid.  
sarnas-kuslapuu  Lonicera similis Hemsl.  
sarnas-lehiksammal  Plagiomnium affine (Bland.) T.Kop.  
sarnas-põõsassammal  Thamnobryum subserratum (Hook. ex Harv.) Nog. et Z.Iwats. Neckera subserrata Hook. ex Harv., Porotrichum subserratum (Hook. ex Harv.) Kindb., Thamnium laevinerve Broth., Thamnium subserratum (Hook. ex Harv.) Besch. 
sarnas-sinisilm  Exacum affine Balf.f.  
sarnas-soomuslehik  Echeveria affinis E.Walther  
sarnas-tunbergia  Thunbergia affinis S.Moore  
sarnas-turbasammal  Sphagnum affine Renauld et Cardot   
sarnas-viirpuu  Crataegus ×persimilis Sarg. Crataegus crus-galli × Crataegus macracantha 
sarnasadiantum  Adiantum anceps Maxon et C.V.Morton  
sarnashõlmik  Sphenolobus (Lindb.) Berggr.  Jungermannia sect. Sphenolobus Lindb.  
sarnasjuuno (sarnasiiris)  Juno vicaria Vved. Iris orchioides var. caerulea Baker, Iris vicaria (Vved.) T.Hall et Seisums, Iris vicaria Vved., nom. inval. 
sarnaspojeng  Paeonia ×smouthii Van Houtte Paeonia lactiflora × Paeonia tenuifolia 
sarnastutik  Orthotrichum affine Brid.  
sarnlev mailane  Veronica spuria L.  
Sarsonsi ebamagun  Meconopsis ×sarsonii Sarsons Meconopsis betonicifolia × Meconopsis integrifolia 
Sartoriuse guajaavipuu; vili: arrajaan (rovil)   Psidium sartorianum (O.Berg) Nied. Calycorectes protractus Griseb., Calyptranthes sartoriana (O.Berg) Kuntze, Calyptranthes tonduzii Donn.Sm., Calyptropsidium sartorianum (O.Berg) Krug et Urb., Chytraculia sartoriana (O.Berg) Kuntze, Mitranthes sartoriana O.Berg, Mitropsidium oblanceolatum Burret, Mitropsidium pittieri Burret, Mitropsidium sartorianum (O.Berg) Burret, Psidium ciliatum O.Berg, nom. illeg., Psidium microphyllum Britton, Psidium minutiflorum Amshoff, Psidium molinae Amshoff, Psidium protractum (Griseb.) Lundell, Psidium socorrense I.M.Johnst., Psidium solisii Standl., Psidium yucatanense Lundell 
sarv-iileks  Ilex cornuta Lindl. ex Paxt.  
sarv-sarapuu  Corylus cornuta Marshall  
sarv-tulivõhk  Arisaema jacquemontii Blume Arisaema cornutum Schott, Arisaema exile Schott 
sarvakaatsia  Acacia cornigera (L.) Willd.  
sarvepuu  Bucida L.   
sarvgardeenia  Gardenia cornuta Hemsl.  
sarvhein  Parapholis C.E.Hubb. Lepidurus Janch., nom. inval. 
sarvik-kalanhoe  Kalanchoe beharensis Drake  
sarvik-kalingurlill   Downingia bicornuta Gray   
sarvik-kuldking  Cypripedium arietinum R.Br. Arietinum americanum L.C.Beck, Criosanthes arietina (R.Br.) House, Criosanthes borealis Raf. 
sarvik-kurereha  Geranium biuncinatum Kokwaro  
sarviklill  Proboscidea Schmidel  
sarviknemeesia  Nemesia cheiranthus E.Meyer ex Benth.  
sarvikvaher  Acer diabolicum Blume ex K.Koch  
sarvjalalised [alamsugukond] (nahkjalg + sarvjalg)  Parkerioideae Burnett 1835 [subfamilia] Acrostichum + Ceratopteris; Ceratopteridoideae (J.Sm.) R.M.Tryon 1986, Ceratopterideae J.Sm. 1875, Pteridaceae subfam. Parkerioideae Burnett 
sarvjalalised [alamsugukond] (nahkjalg + sarvjalg)  Pteridaceae subfam. Parkerioideae Burnett 1835 Acrostichum + Ceratopteris; Ceratopteridoideae (J.Sm.) R.M.Tryon 1986, Ceratopterideae J.Sm. 1876 
sarvjalg  Ceratopteris Brongn.  
sarvjas pojeng  Paeonia arietina G.Anderson  Paeonia corallina var. pubescens Hayek, Paeonia cretica Sabine, Paeonia mascula subsp. arietina (G.Anderson) Cull. et Heywood, Paeonia peregrina var. latifolia Boiss., Paeonia pubescens Schloss. et Vuk., Paeonia tartarica Mill. 
sarvjuur  Ceratostigma Bunge  
sarvkannike  Viola cornuta L.  
sarvkäbikas  Ceratozamia Brongn.  
sarvkübar  Ceratotheca Endl.  
sarvlauk  Allium sarawschanicum Regel  Allium seravschanicum Regel  
sarvlutsern  Medicago radiata L. Melissitus radiatus (L.) Latsch., Nephromedia radiata (L.) Kostel., Pseudomelissitus radiatus (L.) Ovcz. et al., Pseudomelissitus radiatus (L.) Ovcz., Rassulova et Kinzik., Radiata glabra Ovcz. et al., Radiata glabra Ovcz., Rassulova et Kinzik., Radiata leiocarpa Sojak, Trigonella radiata (L.) Boiss. 
sarvmagun  Glaucium Mill.  
sarvmalts  Cornulaca Delile   
sarvsõnajalg  Platycerium Desv. Alcicornium Gaudich. ex Underw., Neuroplatyceros Fée 
sasi-raagviljak  Exocarpos aphyllus   
sasi-sõnajalg  Dryopteris cycadina (Franch. et Sav.) C.Chr.  Aspidium cycadinum Franch. et Sav., Dryopteris atrata hort., Dryopteris fengyangshanensis Ching et C.F.Zhang, Dryopteris longirostrata Ching ex K.H.Shing et J.F.Cheng, Dryopteris pseudatrata Ching, Dryopteris rigidiuscula Ching ex K.H.Shing et J.F.Cheng 
sasi-vesikaak  Bacopa monnieri (L.) Pennell  
sasiaster  Aster diplostephioides (DC.) C.B.Clarke  Heterochaeta diplostephioides DC 
sasik  Leptinella Cass.  
sasilehik  Adenocarpus DC.  
sasitillandsia  Tillandsia recurvata (L.) L. Diaphoranthema recurvata (L.) Beer, Diaphoranthema uniflora (Kunth) Beer, Phytarrhiza ciliata E. Morren ex Mez, Renealmia recurvata L., Tillandsia monostachya Bartr., Tillandsia monostachys Gillies ex Baker, Tillandsia pauciflora Sessé et Moc., Tillandsia pauciflora Griseb. ex Mez, Tillandsia uniflora Kunth 
sassafrass  Sassafras J.Presl  Pseudosassafras Lecomte 
sassiskarvane näsakaktus  Mammillaria camptotricha Dams Pseudomammillaria camptotricha (Dams) Buxb. 
satranaabepalm  Satranala J.Dransfield et H.J.Beentje   
satranaabepalm  Satranala decussilvae H.J.Beentje et J.Dransfield   
satsukinkanipuu (apelkinkanipuu); vili: satsukinkan (apelkinkan: satsuma × kinkan) × Citrofortunella Orangequat-rühm  Citrus unshiu × Fortunella crassifolia; Citrus unshiu × (Fortunella japonica × Fortunella margarita); ×Citrofortunella 'Nippon' 
sau-havisaba  Sansevieria bacularis Pfennig ex A.Butler et Jankalski 2010  
sau-linnupiim  Ornithogalum thyrsoides Jacq.  
Saueri pojeng  Paeonia saueri D.Y.Hong et al.  
sauliilia  Bulbinella Kunth  Chrysobactron Hook.f. 
Saundersi bilbergia  Billbergia chlorosticta hort. Saund. Billbergia saundersii hort. W.Bull ex Dombr. 
Saundersi gladiool  Gladiolus saundersii Hook.f. Gladiolus spectabilis Baker 
Saundersi paksjalg  Pachypodium saundersii N.E.Br.  
Saundersoni roitsissus  Rhoicissus saundersonii (Harv.) Desc.  
Sauteri kevadik  Draba sauteri Hoppe  
savanni-hiirelõksupuu  Uncarina grandidieri (Baill.) Stapf Harpagophytum grandidieri Baill. 
savi-soolakurohi  Batis argillicola P.Royen  
savikõrbe-puju  Artemisia terrae-albae Krasch.  
savitalluk  Blasia pusilla L.  
savitallukalaadsed [selts]  Blasiales (R.M.Schust.) Stotler et Stotl.-Crand.  
savitalluksamblad [klass]  Blasiopsida Stech et W.Frey  
savitiivik  Fissidens taxifolius Hedw.  
savoia kellukas  Campanula cenisia L. Campanula rosulata Vuk., nom. illeg.  
savoia tulp  Tulipa didieri Jord. Tulipa fransoniana Parl., Tulipa gesneriana All., Tulipa oculis-solis W.D.J.Koch 
Schaeferi tseraaria  Ceraria schaeferi Engl. et Schlecht.  
Schafti põisrohi  Silene schafta S.G.Gmel. ex Hohen.  
Scharnke kibuvits  Rosa ×scharnkeana Graebn. Rosa californica × Rosa nitida; Rosa 'Scharnkeana' 
Scheeri kiiskkaktus  Echinocereus scheeri (Salm-Dyck) Scheer Cereus salm-dyckianus Hemsl., Echinocereus rischeri (R.C.Römer) W.Rischer, Echinocereus salm-dyckianus Scheer, Echinocereus salmianus K.Schum., Echinocereus sanpedroensis Raudonat et Rischer; incl. Echinocereus scheeri var. gentryi (Clover) N.P.Taylor [Echinocereus cucumis Werderm., Echinocereus gentryi Clover] 
Scheideckeri õunapuu  Malus ×scheideckeri Späth ex Zabel Malus floribunda × Malus prunifolia; Malus ×schiedeckeri Späth ex Zabel, orth. var., Pyrus ×scheideckeri (Späth ex Zabel) hort. ex Wittm.; incl. cv. 'Hillieri', 'Red Jade' 
Schencki mustikkaktus  Myrtillocactus schenckii (J.A.Purpus) Britton et Rose  
Scherzeri flamingolill  Anthurium scherzerianum Schott  
Scheuchzeri kellukas  Campanula scheuchzeri Vill. Campanula consanguinea Schott, Nyman et Kotschy, Campanula dilecta Schott, Nyman et Kotschy, Campanula hegetschweileri Bech., Campanula kerneri Witasek ex A.Kern. et Fritsch, Campanula linifolia Lam., nom. illeg., Campanula linifolia var. scheuchzeri (Vill.) Willd., Campanula malyi Schott, Nyman et Kotschy, Campanula monantha Schur, Campanula pourretii Jeanb. et Timb.-Lagr., Campanula prostrata Dulac, nom. illeg., Campanula recta Dulac, Campanula rohdii Loisel., Campanula schleicheri Suter, Campanula schleicheri Hegetschw., nom. illeg., Campanula styriaca Schott, Nyman et Kotschy, Campanula valdensis All., nom. illeg. 
Scheuchzeri rapuntsel  Phyteuma scheuchzeri All. Phyteuma corniculatum Clairv. 
Schiede villjalg  Cibotium schiedei Schltdl. et Cham. Dicksonia schiedei (Schltdl. et Cham.) K.K.Baker  
Schimperi keerik  Tortula schimperi M.J.Cano, O.Werner et J.Guerra  Tortula subulata var. angustata (Schimp.) Limpr. 
Schimperi tutik  Orthotrichum schimperi Hammar  
Schleicheri nokkrood  Oxyrrhynchium schleicheri (R.Hedw.) Roll Hypnum schleicheri R.Hedw., Rhynchostegium schleicheri (R.Hedw.) Venturi et Bott.  
Schlippenbachi rodo (Schlippenbachi rododendron, Schlippenbachi asalea)  Rhododendron schlippenbachii Maxim. Azalea schlippenbachii (Maxim.) Kuntze 
Schmidti bergeenia  Bergenia ×schmidtii (Regel) Silva Tar. Bergenia ciliata × Bergenia crassifolia 
Schmidti puju  Artemisia schmidtiana Maxim.  
Schmitti kirsipuu  Prunus ×schmittii Rehder Prunus avium × Prunus canescens 
Schmolli kiiskkaktus   Echinocereus schmollii (Weingart) N.P.Taylor  
Schneideri deutsia  Deutzia schneideriana Rehder  
Schneideri pihlakas  Sorbus schneideriana Kochne  
Schneideri viirpuu  Crataegus ×schneideri Cinovskis Crataegus nigra × Crataegus monogyna s.l. 
Schoberi soodapõõsas  Nitraria schoberi L.  
Schreberi kaksikhambake  Dicranella schreberiana (Hedw.) Dix.  
Schrencki ebajasmiin  Philadelphus schrenkii Rupr.  
Schrencki kuusk  Picea schrenkiana Fisch. et C.A.Mey. Abies schrenkiana (Fisch. et C.A.Mey.) Lindl. et Gord., Picea obovata var. schrenkiana (Fisch. et C.A.Mey.) Carrière, Picea prostrata Isakov, Picea robertii P. Vipper 
Schrencki tulp  Tulipa schrenkii Regel Tulipa oxypetala Steven, Tulipa gesneriana Ledeb. non L., Tulipa gesneriana var. acutifolia Pacz., Tulipa monticola E.Wulff, Tulipa suaveolens auct., Tulipa suaveolens Roth 
Schröderi viirpuu  Crataegus ×schroederi (Regel) Koehne Crataegus chlorosarca × Crataegus dahurica; Crataegus ×schroederi (Regel) Koehne ex Späth 
Schuberti lauk  Allium schubertii Zucc.  
Schultese hunditubakas  Hieracium schultesii F.Schultz (coll.)  
Schwerini mänd  Pinus ×schwerinii Fitschen Pinus strobus × Pinus wallichiana 
Schwerini paju  Salix schwerinii E.Wolf  
Scouleri peekerlill  Penstemon scouleri Lindl. Penstemon fruticosus (Pursh) Greene var. scouleri (Lindl.) Pennell et Keck 
seahernes  Lathyrus L. incl. Orobus L. 
sealõuarohi  Scrophularia L.  
sealõuarohulised  Scrophulariaceae s.str. Bontiaceae Horan., Buddlejaceae K.Wilh., nom. cons., Hebenstretiaceae Horan., Limosellaceae J.Agardh, Myoporaceae R.Br., nom. cons., Oftiaceae Takht. et Reveal, Selaginaceae Choisy, nom. cons., Spielmanniaceae J.Agardh, nom. illeg., Verbascaceae Bercht. et J.Presl 
seanupp  Leontodon L., nom. cons.  
seaohakas (seakapsas)  Cirsium oleraceum (L.) Scop. Cnicus oleraceus L. 
seapähkel  Lathyrus tuberosus L.  
Searsi rodo (Searsi rododendron)  Rhododendron searsiae Rehder et E.H.Wilson  
seatapp  Calystegia R.Br., nom. cons.  
sebra-kalasabapalm  Caryota zebrina Hambali et al.  
sebra-tiigerlehik  Calathea zebrina (Sims) Lindl. Maranta zebrina Sims 
sebrabilbergia  Billbergia zebrina (Herb.) Lindl.  
sebralill  Tradescantia sect. Zebrina (Schnizl.) D.R.Hunt  Zebrina Schnizl.  
sebralill  Zebrina Schnizl.   --> Tradescantia; Tradescantia sect. Zebrina (Schnizl.) D.R.Hunt  
sebrapeperoomia  Peperomia argyreia (Miq.) E.Morren Peperomia arifolia var. argyreia Miq., Peperomia sandersii C.DC. 
sebrapuu  Microberlinia A.Chev.  
sedreel  Cedrela P.Browne   
seebalill  Sebaea Sol. ex R.Br. Belmontia E.Mey. 
seebi-siidakaatsia  Albizia saponaria (Lour.) Blume ex Miq. Abarema nediana Kosterm., Albizia salajeriana Miq., Mimosa saponaria Lour. 
seebiagaav  Beschorneria Kunth  
seebikoorepuu  Quillaja Molina  Fontenellea A.St.-Hil. et Tul. 
seebikoorepuulised  Quillajaceae D.Don  
seebilill  Saponaria L.  
seebilill-aaloe  Aloe maculata All. Aloe commutata Tod., Aloe disticha Mill., nom. illeg., Aloe gasterioides Baker, Aloe grahamii Schönland, Aloe latifolia (Haw.) Haw., Aloe leptophylla N.E.Br. ex Baker, Aloe macracantha Baker, Aloe maculosa Lam., Aloe obscura Mill., Aloe perfoliata var. saponaria Aiton, Aloe picta Thunb., Aloe saponaria (Aiton) Haw., Aloe spuria A.Berger, Aloe trichotoma Colla, Aloe tricolor Baker, nom. illeg., Aloe umbellata DC., Aloe umfoloziensis Reynolds 
seebilill-emajuur  Gentiana saponaria L.  
seebipuu  Sapindus L.  
seebipuulaadsed [selts]  Sapindales Juss. ex Bercht. et J.Presl  
seebipuulised  Sapindaceae Juss., nom. cons. Anthobolaceae Dumort., Arceuthobiaceae Tiegh., Arjonaceae Tiegh., Bifariaceae Nakai, Canopodaceae C.Presl, Eremolepidaceae Tiegh. ex Nakai, Exocarpaceae J.Agardh, Ginalloaceae Tiegh., Lepidocerataceae Nakai, Osyridaceae Raf., Razoumofskyaceae Tiegh., nom. inval., Viscaceae Batsch 
seeder  Cedrus Trew, nom. cons.  
seeder-piimalill  Euphorbia cedrorum Rauh et Hebding  
seederkadakas  Juniperus cedrus Webb et Berth. Juniperus canariensis Knight ex Gordon (non Juniperus canariensis Guyot), Juniperus oxycedrus subsp. maderensis Menez, Juniperus webbii Carriere 
seedermänd, seeme: seedripähkel  Pinus subsect. Cembrae Loud.  
seelik-karnauubapalm  Copernicia macroglossa H.Wendl. ex Becc. Copernicia burretiana León, Copernicia leoniana Dahlgren et Glassman, Copernicia torreana Léon 
seelikheleenium  Helenium puberulum DC.   
seenemaitseline rungia  Rungia klossii S.Moore  
seenlill  Monotropa L. Hypopitys Hill 
seensammal  Cryptothallus mirabilis Malmb.  
seesam  Sesamum L.  
seesamilised  Pedaliaceae R.Br., nom. cons.  Sesamaceae Horan., Trapellaceae Honda et Sakis. 
sega-hunditubakas  Hieracium mixopolium (Dahlst.) Dahlst. Hieracium godbyense (Norrl.) Norrl., Hieracium rigidum Hartm. subsp. glareosum Lönnr. 
segamaran (laskuv maran × roomav maran)  Potentilla ×mixta Nolte ex Rchb. Potentilla anglica × Potentilla reptans 
segane lauk  Allium permixtum Guss.  Allium brachystemon Redoute, Allium graminifolium Loisel., Allium roseum subsp. permixtum (Guss.) Nyman, Allium subhirsutum subsp. permixtum (Guss.) K.Richter, Allium subhirsutum var. glabrum Regel, Allium tinei J.Presl et C.Presl 
segu-viirpuu  Crataegus intermixta Beck.  
Séguiér' nelk  Dianthus seguieri Vill.  
seiglehelaadsed [selts]  Zygophyllales Link  
seiglehelised  Zygophyllaceae R.Br., nom. cons.  
seigleht  Zygophyllum L.  
seisev naistepuna  Hypericum erectum Thunb. Hypericum aemulans Koidz., Hypericum porphyrandrum H.Lév. et Vaniot, Hypericum sachalinense H.Lév., Hypericum taisanense Hayata, Hypericum vaniotii H.Lév. 
Seisumi lõokannus  Corydalis seisumsiana Liden  Corydalis persica auct. Ross. 
seisusepõõsas  Tibouchina Aublet  
seišellipalm  Lodoicea Comm. ex DC.  
seišellipalm  Lodoicea maldivica (J.F.Gmel.) Pers. Borassus sonneratii Giseke, Cocos maldivica J.F.Gmel., Cocos maritima Comm. ex H.Wendl., Lodoicea callypige Comm. ex J.St.Hil., Lodoicea sechellarum Labill., Lodoicea sonneratii (Giseke) Baill. 
seitsmepojapuu  Heptacodium Rehder   
seitsmepojapuu  Heptacodium miconioides Rehder Heptacodium jasminoides Airy Shaw 
seitsmetine kortsleht  Alchemilla heptagona Juz.  
sejal-vahhellia (sejal-akaatsia)  Vachellia seyal (Delile) P.J.H.Hurter Acacia fistula Schweinf., Acacia seyal Del., Acacia stenocarpa A.Rich. 
sekstoonia  Sextonia van der Werff   
seksturnera  Turnera diffusa Willd. ex Schult. Turnera aphrodisiaca Ward, Turnera diffusa var. aphrodisiaca (Ward) Urb., Turnera humifusa (C. Presl) Endl. ex Walp., Turnera pringlei Rose 
sekvoia  Sequoia Endl., nom. cons.  
selaginell  Selaginella P.Beauv., nom. cons.  
selaginellilised  Selaginellaceae Mett.  
seljarohi  Mercurialis L.  
seller  Apium L.  
sellerilehine elulõng  Clematis apiifolia DC.  
sellerjugapuu  Phyllocladus Rich. et Mirb., nom. cons.  
Sello diksoonia  Dicksonia sellowiana Hook. Balantium karstenianum Klotzsch, Balantium sellowianum (Hook.) C.Presl, Dicksonia ghiesbreghtii Maxon, Dicksonia gigantea H.Karst., Dicksonia karsteniana (Klotzsch) T.Moore, Dicksonia lobulata Christ, Dicksonia navarrensis Christ, Dicksonia spruceana Kuhn 
Selski kukehari  Sedum selskianum Regel et Maack  
seltsing-urnõis  Nematanthus gregarius D.L.Denh.  
seltsiv areekapalm  Areca triandra Roxb. ex Buch.-Ham. Areca aliceae W.Hill ex F.Muell., Areca borneensis Becc., Areca humilis Blanco ex H.Wendl., Areca laxa Buch.-Ham., Areca nagensis Griff., Areca polystachya (Miq.) H.Wendl., Nenga nagensis (Griff.) Scheff., Ptychosperma polystachyum Miq.  
seltsiv hõbeliilia  Ledebouria socialis (Bak.) Jessop  
Semjonovi kuldjuur  Rhodiola semenowii (Regel et Herd.) Boriss. Sedum semenowii (Regel et Herd.) Mast. 
Semjonovi lauk  Allium semenovi Regel Allium semenowii Regel, Allium tristylum Regel 
Semjonovi vaher  Acer tataricum L. subsp. semenovii (Regel et Herd.) Pax Acer semenovii Regel et Herd. 
senegali ammannia  Ammannia senegalensis Lam. Ameletia floribunda Wight, Ammannia diffusa Willd., Ammannia filiformis DC., Ammannia floribunda Guill. et Perr., Ammannia salsuginosa Guill. et Perr., Nimmoia floribunda Wight  
senegali kaaja  Khaya senegalensis (Desr.) Juss.  
senegali maiten  Maytenus senegalensis (Lam.) Exell  Celastrus senegalensis Lam.  
senegali tiibviljak  Pterocarpus erinaceus Poir. Lingoum erinaceum (Poir.) Kuntze, Pterocarpus adansonii DC., Pterocarpus africanus Hook. 
senna  Cassia subg. Senna (Mill.) Benth.  --> Senna Mill. 
senna  Senna Mill. Cassia subg. Senna (Mill.) Benth. 
sepirohi  Neurolaena R.Br.  
sepsikas  Schoenus L.  
sepsikjas sämpsik  Scirpoides holoschoenus (L.) Soják Cyperus holoschoenus (L.) Missbach et E.H.L.Krause, nom. illeg., Holoschoenus australis (L.) Rchb., Holoschoenus diphyllus Montandon, Holoschoenus exserens Rchb., Holoschoenus filiformis Rchb., Holoschoenus globuliferus (Boiss.) Grossh., Holoschoenus laxus Opiz, Holoschoenus linnaei Rchb., Holoschoenus panormitanus (Parl.) Nyman, Holoschoenus romanus (L.) Fritsch, Holoschoenus tuberculatus Rchb., Holoschoenus vulgaris Link, Isolepis australis (L.) G.Don, Isolepis australis (L.) Bluff, Nees et Schauer, Isolepis exserens (Rchb.) Bluff, Nees et Schauer, Isolepis filiformis (Rchb.) Bluff, Nees et Schauer, nom. illeg., Isolepis fontana Steud., Isolepis holoschoenus (L.) Roem. et Schult., Isolepis linnaei (Rchb.) Bluff, Nees et Schauer, Isolepis paniculata Gray, Isolepis panormitana Parl., Isolepis poiretii Roem. et Schult., Isolepis romana (L.) Roem. et Schult. ex G.Don, Isolepis sphaerophora Ehrenb. ex Boeckeler, Scirpoides romana (L.) Soják, Scirpus albovittatus Schur, nom. inval., Scirpus australis L., Scirpus ellychniarius Molina, Scirpus holoschoenus L., Scirpus intermedius Poir., nom. illeg., Scirpus longibracteatus Salzm. ex Rchb., Scirpus panormitanus (Parl.) Parl., Scirpus parlatoris Biv. ex Parl., Scirpus polymorphus Dulac, Scirpus romanus L., Seidlia atrovirens Opiz 
Serafini kibuvits  Rosa serafinii Viv. Rosa viscaria subsp. serafini (Viv.) Rouy 
serbia hanerohi  Arabis ×sturii Mottet Arabis procurrens × Arabis scopoliana 
serbia krookus  Crocus kosaninii Pulevic  
serbia kuusk  Picea omorika (Pančić) Purk. Picea omorica Purk. 
serbia ramonda  Ramonda serbica Panč.  
serenoapalm  Serenoa repens (Bartr.) Small Sabal serrulata (Michx.) Schult. et Schult.f., Serenoa serrulata (Michx.) Hook.f. 
servjalalised  Saccolomataceae Doweld  
servjalg  Saccoloma Kaulf. Ithycaulon Copel., Neuropteris Desv., Orthiopteris Copel.  
sesbaania  Sesbania Scop., nom. cons. Agati Adans., nom. rej.; Darwinia Raf., Daubentonia DC.; Sesban Adans., nom. rej. 
setšuani eleuterokokk  Eleutherococcus setchuensis (Harms) Nakai  
setšuani pihlakas  Sorbus setschwanensis (C.K.Schneid.) Koehne Sorbus vilmorinii C.K.Schneid. var. setschwanensis C.K.Schneid. 
sevani linnupiim   Ornithogalum transcaucasicum Miscz. ex Grossh.  
Severtsovi lauk  Allium severtzovii Regel Allium tschimganicum B.Fedtsch. p.p. 
Severtsovi lõokannus  Corydalis sewerzowii Regel   
Severtsovi püvilill  Fritillaria sewerzowii Regel Korolkowia sewerzowii (Regel) Regel 
Sheldoni ebamagun  Meconopsis ×sheldonii G.Taylor Meconopsis betonicifolia × Meconopsis grandis 
Shepherdi vahalill  Hoya shepherdii Short ex Hook.  
Sherardi kibuvits  Rosa sherardii Davies Rosa omissa Déségl., Rosa tomentosa subsp. sherardii (Davies) A.Pedersen, Rosa tomentosa auct. 
Sherffi daalia  Dahlia sherffii P.D.Sorensen  
Sheriffi liilia  Lilium sheriffiae Stearn  
shikoku hosta  Hosta shikokiana N.Fujita  
shikoku tulivõhk  Arisaema sikokianum Franch. et Sav. Arisaema magnificum Nakai 
Shirasawa vaher  Acer shirasawanum Koidz.  
Shumardi tamm  Quercus shumardii Buckley  
siberi adoonis  Adonis sibirica (Patrin ex DC.) Ledeb. Adonis apennina auct. non L., Adonis apennina L., Adonanthe sibirica (Patrin ex DC.) Spach, Adonis apennina L. var. dahurica Ledeb., Adonis apennina L. var. sibirica (Patrin ex DC.) Ledeb., Adonis apennina L. subsp. sibirica (Patrin ex DC.) Korsh., Adonis ircutiana Fisch. ex DC., Adonis vernalis var. sibirica Patrin ex DC., Chrysocyathus sibiricus (Patrin ex DC.) Holub 
siberi aprikoosipuu  Prunus sibirica L. Armeniaca sibirica (L.) Lam. 
siberi aster  Aster sibiricus L. Aster richardsonii Spreng., Aster subintegerrimus (Trautv.) Ostenf. et Resvoll, Eurybia sibirica (L.) G.L.Nesom 
siberi brunnera  Brunnera sibirica Steven  
siberi elulõng (siberi mägilõng)  Clematis sibirica (L.) Mill. Atragene sibirica L., Atragene alpina L. subsp. sibirica (L.) A.Löve et D.Löve, Atragene tianschanica Pavl., Clematis alpina (L.) Mill. subsp. sibirica (L.) O.Kuntze, Clematis alpina (L.) Mill. var. sibirica (L.) C.K.Schneid. 
siberi haisuvõhk  Symplocarpus renifolius Schott ex Tzvelev   
siberi jumikas  Centaurea sibirica L. Cyanus sibiricus Gaertn., Heterolophus sibiricus (L.) Cass., Psephellus sibiricus (L.) Wagenitz 
siberi jänesekäpp  Leontopodium leontopodioides (Willd.) Beauverd Leontopodium sibiricum Cass. 
siberi karehein  Spodiopogon sibiricus Trin.  
siberi karuputk  Heracleum sibiricum L. Heracleum lecokii Gren. et Godr., Heracleum sphondylium L. subsp. sibiricum (L.) Simonkai; incl. Heracleum sibiricum var. angustifolium Jacq. 
siberi kellukas  Campanula sibirica L.  
siberi kevadik (kuldkevadik)  Draba sibirica (Pall.) Thell. Draba gmelinii Adams 
siberi klaitoonia (siberi allikrohi)  Claytonia sibirica L. Montia sibirica (L.) Howell 
siberi koerahammas  Erythronium sibiricum (Fisch. et C.A.Mey.) Krylov Erythronium altaicum Besser ex Baker, Erythronium dens-canis var. sibiricum Fisch. et C.A.Mey. 
siberi koerakool  Apocynum sibiricum Pall.  
siberi koeratubakas  Crepis sibirica L.  
siberi koldkaer  Trisetum sibiricum Rupr.  
siberi kontpuu  Cornus alba L. Swida alba (L.) Opiz, Thelycrania alba (L.) Pojark. 
siberi korkputk  Phlojodicarpus sibiricus (Fischer ex Spreng.) Koso-Pol. Phlojodicarpus sibiricus (Stephan ex Fischer) Koso-Pol. (Angelica sibirica (Fisch. ex Spreng.) M.Hiroe, Cachrys sibirica Fisch. ex Spreng., Phlojodicarpus eudahuricus Popov 
siberi krüsanteem  Chrysanthemum weyrichii (Maxim.) Miyabe Dendranthema weyrichii (Maxim.) Tzvel., Leucanthemum weyrichii Maxim.  
siberi kukerpuu  Berberis sibirica Pall.  
siberi kuldpalderjan  Patrinia sibirica (L.) Juss.  
siberi kurekell  Aquilegia sibirica (L.) Lam.  
siberi kurereha  Geranium sibiricum L.  
siberi kuusk  Picea obovata Ledeb.  
siberi kuutõverohi  Polygonatum sibiricum F.Delaroche Convallaria sibirica (F.Delaroche) Ker, Polygonatum chinense Kunth 
siberi kägivars  Cynanchum acutum L. subsp. sibiricum (Willd.) Rech.f. Cyathella cathayensis (Tsiang et Zhang) C.Y.Wu et D.Z.Li, Cynanchum acutum var. longifolium (Martens) Ledeb., Cynanchum cathayense Tsiang et Zhang, Cynanchum longifolium Martens, Cynanchum sibiricum Willd. 
siberi lauk  Allium schoenoprasum var. sibiricum (L.) Hartm. Allium sibiricum L., Allium schoenoprasum subsp. sibiricum (L.) Čelak. 
siberi leeder  Sambucus sibirica Nakai  
siberi leeklill (siberi floks)  Phlox sibirica L.  
siberi lehis  Larix sibirica Ledeb. incl. Larix russica (Endl.) Sabine ex Trautv., Larix sibirica var. altaica Szaf. 
siberi linalehik  Thesium refractum C.A.Meyer  
siberi lurssvili  Corispermum sibiricum Iljin Corispermum stauntonii subsp. sibiricum (Iljin) Vorosch.  
siberi magun  Papaver nudicaule L. Papaver croceum Ledeb. 
siberi malts  Atriplex sibirica L. Obione sibirica (L.) Fischer 
siberi mannia  Mannia sibirica (K.Möll.) Freye et Clark  
siberi mariõunapuu  Malus baccata var. sibirica (Maxim.) C.K.Schneid. Malus baccata var. sibirica (Borkh.) C.K.Schneid., Malus pallasiana Juzepcz. ex Kom., Malus sibirica (Maxim.) Kom., nom. illeg., Malus sibirica Borkh. ex Roem., Pyrus baccata Pall. non L., Pyrus baccata L. var. sibirica Maxim. 
siberi merikann  Armeria sibirica Turcz. ex Boiss.  
siberi mertensia  Mertensia sibirica (L.) G.Don  
siberi mädarõigas  Armoracia sisymbroides (DC.) Cajander  
siberi männasmailane  Veronicastrum sibiricum (L.) Pennell  
siberi naistenõges  Nepeta sibirica L. Nepeta macrantha Benth., Dracocephalum sibiricum (L.) L. 
siberi neiujalg  Diplazium sibiricum (Turcz. ex G.Kunze) Kurata  
siberi nulg  Abies sibirica Ledeb. Abies krylovii Golub, Abies pichta J.Forbes, Picea pichta (J.Forbes) Loudon, Picea sibirica Gordon, Pinus picea Pall., Pinus pichta (J.Forbes) Fisch. ex Endl., Pinus sibirica (Ledeb.) Turcz., nom. illeg. 
siberi oblikas  Rumex sibiricum Hultén  
siberi orashein  Elymus sibiricus L.  
siberi pihlakas  Sorbus sibirica Hedl.  
siberi piimikas  Lactuca sibirica (L.) Benth. ex Maxim. Agathyrsus sibiricus (L.) D.Don, Lagedium sibiricum (L.) Soják, Mulgedium kamtschaticum Ledeb., Mulgedium sibiricum (L.) Cass. ex Less., Sonchus sibiricus L. 
siberi priimula  Primula nutans Georgi Primula sibirica Jacq. 
siberi pärn  Tilia sibirica Bayer  
siberi raudrohi  Achillea alpina L. Achillea angustifolia Salisb., Achillea cristata Willd., Achillea denticulata Besser ex Heimerl, nom. inval., Achillea depressa Fisch. ex Herder, Achillea mongolica Fisch. ex Spreng., Achillea multiflora Hook., Achillea punctata Moench, Achillea ramosissima Moench, Achillea sibirica Ledeb., Achillea squarrosa Hassk., nom. illeg., Achillea subcartilaginea (Heimerl) Heimerl, Ptarmica mongolica (Fisch. ex Spreng.) DC., Ptarmica sibirica Ledeb. 
siberi seedermänd, seeme: siberi seedripähkel  Pinus sibirica Du Tour Pinus cembra Ledeb., Pinus cembra L. subsp. sibirica (Du Tour) Rupr., Pinus cembra L. var. sibirica Rupr., Pinus sibirica (Rupr.) Mayr 
siberi selaginell  Selaginella sanguinolenta (L.) Spring  
siberi sõrmkübar  Digitalis sibirica Lindl.  
siberi südamerohi  Leonurus sibiricus L. Leonurus japonicus Houtt., Leonurus sibiricus auct. plur. 
siberi tokkroos (viigipuulehine tokkroos)  Alcea ficifolia L. Althaea ficifolia (L.) Cav. 
siberi tondipea  Dracocephalum peregrinum L. Dracocephalum politovii Gand. 
siberi tundrakanarbik  Cassiope ericoides (Pall.) D.Don  
siberi uimatapp  Merremia sibirica (L.) Hallier f. Convolvulus sibiricus L., Ipomoea sibirica (L.) Pers. 
siberi valdsteinia  Waldsteinia ternata (Steph.) Fritsch  
siberi vesikuusk  Myriophyllum sibiricum Kom. Myriophyllum exalbescens Fernald, Myriophyllum magdalenense Fernald, Myriophyllum spicatum var. capillaceum Lange, Myriophyllum spicatum subsp. exalbescens (Fernald) Hultén, Myriophyllum spicatum var. exalbescens (Fernald) Jeps., Myriophyllum spicatum var. muricatum Maxim., Myriophyllum spicatum var. squamosum Laest. ex Hartm. 
siberi võhumõõk  Iris sibirica L.  
siberi väärtakjas  Xanthium sibiricum Patrin ex Widd.  
siberi ülane  Anemone sibirica L.  
sibulaküllane lauk  Allium multibulbosum Jacq. Allium monspessulanum Gouan, Allium nigrum subsp. multibulbosum (Jacq.) Holmboe, Allium speciosum Cirillo, Moly speciosum (Cirillo) Moench, Panstenum monspessulanum (Gouan) Raf. 
sibulik  Drimiopsis Lindl. et Paxton  
sidrun-lambiharjapuu  Callistemon citrinus (Curtis) Skeels Callistemon laevis Stapf, nom. inval., Melaleuca citrina (Curtis) Dum.Cours., Metrosideros citrina Curtis 
sidrun-liivatee  Thymus ×citriodorus (Pers.) Schreb. ex Schweig. Thymus pulegioides × Thymus vulgaris 
sidrun-lõhnamürt  Backhousia citriodora F.Muell.  
sidrun-lõunamürt  Leptospermum petersonii F.M.Bailey Leptospermum citratum (J.F.Bailey et C.T.White) Challinor, Cheel et A.R.Penfold, Leptospermum flavescens var. citratum J.F.Bailey et C.T.White 
sidrunaloisia  Aloysia citriodora Palau Aloysia citriodora (Lam.) Ortega ex Pers., nom. illeg., Aloysia sleumeri Moldenke, Aloysia triphylla (L'Hér.) Britton, Aloysia triphylla Royle, Cordia microcephala Willd. ex Roem. et Schult., Lippia citriodora (Lam.) Kunth, Lippia triphylla (L'Hér.) Kuntze, Verbena citriodora (Lam.) Cav., Verbena fragrans Salisb., nom. illeg., Verbena triphylla L'Hér., Zappania citriodora Lam. 
sidrunapelsinipuu; vili: sidrunapelsin (sidrun × apelsin)  Citrus Lemonange rühm  Citrus limon × Citrus sinensis; Citrus meyerii Yu.Tanaka, Citrus 'Meyer', Citrus limon var. meyerii hort. 
sidrunbasiilik  Ocimum ×citriodorum Vis.  Ocimum basilicum × Ocimum americanum; Ocimum dichotomum Hochst. ex Benth. 
sidruneukalüpt  Eucalyptus citriodora Hook. Corymbia citriodora (Hook.) K.D.Hill et L.A.S.Johnson 
sidrunhein  Andropogon subg. Cymbopogon (Spreng.) Nees  --> Cymbopogon Spreng.; Andropogon sect. Cymbopogon (Spreng.) Steud.,  
sidrunhein  Cymbopogon Spreng. Andropogon sect. Cymbopogon (Spreng.) Steud., Andropogon subg. Cymbopogon (Spreng.) Nees 
sidrunilõhnaline mikromeeria  Micromeria biflora (Buch.-Ham. ex D.Don) Benth. Clinopodium biflorum (Buch.-Ham. ex D.Don) Kuntze, Satureja biflora (Buch.-Ham. ex D.Don) Briq., Thymus biflorus Buch.-Ham. ex D.Don 
sidrunjumikas  Centaurea cheiranthifolia Willd. var. purpurascens (DC.) Wagenitz Centaurea fischerii Willd. 
sidrunkinkanipuu; vili: sidrunkinkan (sidrun × kinkan) × Citrofortunella Lemonquat-rühm  Citrus limon × Fortunella sp.; incl. cv. 'Sunquat' 
sidrunkollane iiris  Iris flavescens Delile  
sidrunkollane kannatuslill  Passiflora citrina J.M.MacDougal  
sidrunkollane päevaliilia  Hemerocallis citrina Baroni  
sidrunlaimipuu, vili: sidrunlaim (sidrun × laim)  Citrus Lemonime rühm Citrus limon × Citrus aurantifolia 
sidrunmeliss (aedmeliss)  Melissa officinalis L.  
sidrunmonarda  Monarda citriodora Cerv. ex Lagasca  
sidrunmünt  Mentha ×citrata Ehrh. Mentha aquatica var. glabra × Mentha ×pyramidalis Ten. (syn. Mentha ×piperita L. nothosubsp. pyramidalis (Ten.) Harley) var. glabra; Mentha aquatica L. f. citrata, Mentha aquatica var. glabrata Benth., Mentha 'Eau de Cologne', Mentha ×piperita subsp. citrata Briq., Mentha ×piperita var. citrata (Ehrh.) Briq., Mentha ×piperita L. nothosubsp. citrata (Ehrh.) Briq., Mentha ×piperita f. citrata; Mentha ×piperi var. citrata (Ehrh.) Boivin; incl. Mentha ×piperita 'Basil', 'Bergamot', 'Chocolate', 'Grapefruit', 'Hillary's Sweet Lemon', 'Lavender', 'Lemon' ('Lemon Bergamot'), 'Lime', 'Orange' ('Orange Bergamot'), 'Reverchonii', 'Swiss Ricola' 
sidrunmürt  Chamelaucium Desf. Chamaelaucium DC. 
sidrunnartsiss  Narcissus pallidiflorus Pugsley Narcissus pseudonarcissus subsp. pallidiflorus (Pugsley) A.Fern. 
sidrunpuju  Artemisia abrotanum L. Artemisia paniculata Lam. 
sidruntsitronipuu, vili: sidruntsitron (k.a. etrog)  Citrus limonimedica Lush. Citrus limon × Citrus medica; incl. Citrus medica L. var. ethrog Engl. (Citrus 'Ethrog') + cv. 'di Catona', 'Fimatiodes', 'San Geronimo', 'Spadaforese' ('Cannerone', 'Piretto', 'Pirittuni')  
sidrunväändik  Schisandra Michx.  
Sieberi eukalüpt  Eucalyptus sieberi L.A.S.Johnson  
Sieberi krookus  Crocus sieberi J.Gay  
Sieboldi akaatsia  Acacia sieboldianum Makino  
Sieboldi eleuterokokk  Eleutherococcus sieboldianus (Mak.) Koidz.  
Sieboldi kikkapuu  Euonymus hamiltonianus Wall. subsp. sieboldianus (Blume) Hara Euonymus dorsicostatus Nakai, Euonymus hamiltonianus sensu auct. Japon. non Wall., Euonymus hians Koehne, Euonymus maackii sensu auct. Japon. non Rupr., E. semiexsertus Koehne, Euonymus sieboldianus Blume, Euonymus sieboldiana Blume, Euonymus hamiltonianus Wall. var. sieboldianus (Blume) Kom.; incl. Euonymus nikoensis Nakai, Euonymus yedoensis Koehne 
Sieboldi kirsipuu  Prunus ×sieboldii (Carrière) Wittm. Prunus apetala × Prunus speciosa 
Sieboldi kukehari  Sedum sieboldii Sweet Hylotelephium sieboldii (Sweet) H.Ohba 
Sieboldi kukerpuu  Berberis sieboldii Miq.  
Sieboldi lodjapuu  Viburnum sieboldii Miq.  
Sieboldi magnoolia  Magnolia sieboldii K.Koch  
Sieboldi metspipar  Asarum sieboldii Miq.  
Sieboldi priimula  Primula sieboldii E.Morren  
Sieboldi sarapuu  Corylus sieboldiana Blume  
Sieboldi smiilaks  Smilax sieboldii Miq. Coprosmanthus oldhamii (Miq.) Masam., Smilax formosana (Hayata) Hayata, Smilax nebelii Gilg, Smilax oldhamii Miq. 
Sieboldi sõnajalg  Dryopteris sieboldii (T.Moore) Kuntze Lastrea sieboldii (T.Moore) T.Moore, Nephrodium sieboldii (T.Moore) Hook., Pycnopteris sieboldii T.Moore 
Sieboldi tsuuga  Tsuga sieboldii Carrière  
Sieboldi vaher  Acer sieboldianum Miq.  
sierra leviisia  Lewisia sierrae Ferris  
sierra nulg  Abies concolor var. lowiana (Gordon) Lemmon Abies concolor subsp. lowiana (Gordon) A.E.Murray, Abies grandis var. lowiana (Gordon) Hoopes, Abies lowiana (Gordon) A.Murray bis, Picea lowiana Gordon, Picea lowii Gordon, Pinus lowiana (Gordon) W.R.McNab 
Sieversi puhmikmalts (Sieversi kohhia)  Bassia sieversiana (Pall.) W.A.Weber Kochia sieversiana (Pall.) C.A.Mey., Kochia scoparia var. sieversiana (Pall.) Ulbr. ex Asch. et Graebn., Suaeda sieversiana Pall. 
Sieversi puju  Artemisia sieversiana Ehrh. ex Willd.  
Sieversi õunapuu (mägi-õunapuu)  Malus sieversii (Ledeb.) M.J.Roem. Malus anisophylla Sumn., Malus heterophylla Sumn., nom. inval., Malus hissarica Kudr., Malus jarmolenkoi Poljak., Malus juzepczukii Vass., nom. inval., Malus kirghisorum Al.Theod. et Fed., Malus kudrjaschevii Sumn., Malus linczevskii Poljak., Malus persicifolia (M.Pop.) Sumn., Malus schischkinii Poljak., Malus tianschanica Sumn., Malus turkmenorum Juz. et M.Pop. 
sigaretilill  Cuphea P.Browne  
sigi-aruhein  Festuca vivipara (L.) Sm. Festuca ovina var. vivipara L. 
sigi-suulumõõk  Watsonia meriana (L.) Mill. Antholyza fulgens Andrews, Antholyza meriana L., Gladiolus amoenus Salisb., nom. illeg., Gladiolus infundibuliformis Schrank, Gladiolus iridifolius Jacq., Gladiolus merianus (L.) Thunb., Gladiolus merianus (L.) Jacq., Ixia iridifolia (Jacq.) Link, nom. illeg., Ixia meriana (L.) Link, Neuberia pyramidalis Eckl., nom. inval., Watsonia fulgens (Andrews) Pers., Watsonia fulgida Salisb., nom. illeg., Watsonia iridifolia (Jacq.) Ker Gawl., Watsonia leipoldtii L.Bolus, Watsonia stohriae L. Bolus, Watsonia vivipara J.W.Mathews et L.Bolus; incl. Watsonia meriana var. bulbillifera (J.W.Mathews et L.Bolus) D.A.Cooke [Watsonia bulbillifera J.W.Mathews et L.Bolus] 
sigiagaav (furkrea)  Furcraea Vent.  
sigijalg  Bolbitis Schott Campium C.Presl, Cyrtogonium J.Sm., Edanyoa Copel., Egenolfia Schott, Heteroneuron Fée, Jenkinsia Hook., Poecilopteris C.Presl 
sigikobarik  Globba marantina L.   
sigiliimik  Endogemma Konstant., Vilnet et A.V.Troitsky  
sigiliimikulised  Endogemmataceae Konstant., Vilnet et A.V.Troitsky  
siginiit-nuttsammal (siginiit-pungsammal)  Ptychostomum moravicum (Podp.) Ros et Mazimpaka  Bryum flaccidum auct. non Brid., Bryum moravicum Podp., Rosulabryum moravicum (Podp.) Ochyra et Stebel  
sigivõhk   Remusatia Schott  
sigrijalg  Stenochlaena J.Sm.   
sigulda hunditubakas  Hieracium segevoldense Syreist. et Zahn  
sigur  Cichorium L.  
sigur-hunditubakas  Hieracium intybaceum All. Hieracium albidum Vill. 
sihhote rodo  Rhododendron sichotense Pojark. Rhododendron dauricum L. subsp. sichotense (Pojark.) M.S. Aleksandr. et P.Schmidt, Rhododendron dauricum L. subsp. sichotense (Pojark.) Worosch., comb. inval., Rhododendron mucronulatum subsp. sichotense (Pojark.) A.P.Khokhr. 
siiami palmlehik  Cycas siamensis Miq. Cycas baguanheensis L.K.Fu et S.Z.Cheng, Cycas immersa Craib, Cycas intermedia B.S.Williams, Cycas panzhihuaensis L.Zhou et S.Y.Yang, Epicycas siamensis (Miq.) de Laub. 
siiami senna (siiami kassia)  Senna siamea (Lam.) H.S.Irwin et Barneby Cassia arayatensis sensu Naves non Litv., Cassia arborea Macfad., Cassia florida Vahl, Cassia gigantea DC., Cassia siamea Lam., Cassia sumatrana Roxb., Cassia sumatrana DC., Chamaefistula gigantea G.Don, Sciacassia siamea (Lam.) Britton et Rose, Sciacassia siamea (Lam.) Britton, Senna sumatrana (DC.) Roxb. 
siiami terminaalia  Terminalia bellirica (Gaertn.) Roxb.  Myrobalanus bellirica Gaertn., Myrobalanus laurinoides (Teijsm. et Binn.) Kuntze, Terminalia attenuata Edgew., Terminalia eglandulosa Roxb. ex C.B.Clarke, Terminalia gella Dalzell, Terminalia laurinoides Teijsm. et Binn., Terminalia punctata Roth 
siiami titaanjuur  Amorphophallus krausei Engl.  
siida  Sida L.  
siidakaatsia (albiitsia)  Albizia Durazz. Albizzia Benth., orth. var., Paraserianthes I.C.Nielsen 
siidaskleepias  Asclepias syriaca L. Asclepias cornuti Decne. 
siidine keerispea  Phacelia sericea (Graham) A.Gray  Eutoca sericea Graham 
siidine lespedeetsa  Lespedeza cuneata (Dum.Cours.) G.Don  Anthyllis cuneata Dum.Cours., Aspalathus cuneata (Dum.Cours.) D.Don, Hedysarum sericeum Thunb., nom. illeg., Indigofera chinensis Vogel, Lespedeza argyraea Siebold et Zucc., Lespedeza juncea (L.f.) Pers. subsp. sericea (Maxim.) Steenis, Lezpedeza prostrata Nakai, Lespedeza sericea Benth., Lespedeza sericea (Thunb.) Miq., nom. illeg. 
siidine raudrohi  Achillea coarctata Poir.  Achillea sericea Janka  
siidipuu  Cardwellia F.Muell.  
siidipuu  Cardwellia sublimis F.Muell.  
siidjas eerika  Erica holosericea Salisb.  
siidjas enelas  Spiraea sericea Turcz.  
siidjas haakea  Hakea sericea Schrad. Hakea tenerifolia (Salisb.) J.Britt. 
siidjas kibuvits  Rosa sericea Wall. ex Lindl.  
siidjas leetpõõsas  Genista sericea Wulf.  
siidjas lipphernes  Oxytropis sericea Nutt. ex Torr. et A.Gray Astragalus albiflorus (A.Nelson) Tidestrom, Astragalus albiflorus (A.Nelson) Gand., Astragalus saximontanus (A.Nelson) Tidestrom, Oxytropis albiflora (A.Nelson) Schumann, Oxytropis condensata (A.Nelson) A.Nelson, Oxytropis pinetorum (A.A.Heller) Schumann, Oxytropis saximontana A.Nelson, Oxytropis vegana (Cockerell) Wooton et Standley 
siidjas näärmepõõsas  Adenanthos sericeus Labill.  
siidjas paju  Salix ×sericans Tausch ex Kerner Salix caprea × Salix viminalis 
siidjas sõstar  Ribes ×holosericeum Otto et Dietr. Ribes petraeum × Ribes rubrum 
siidjas toomingas  Prunus sericea (Batal.) Koehne Padus rufomicans Koehne 
siidjas tähtpea  Scabiosa holosericea Bertol. Asterocephalus columnae Rchb., Asterocephalus holosericeus Spreng. 
siidjaõieline ebajasmiin  Philadelphus sericanthus Koehne  
siidkarvane näsakaktus  Mammillaria bocasana Poselger.  
siidpööris  Miscanthus Andersson   
siidtärnik  Asteriscus sericeus (L.f.) DC. Bubonium sericeum (L.f.) Halvorsen et Wiklund, Buphthalmum sericeum L.f., Nauplius sericeus (L.f.) Cass., Odontospermum sericeum (L.f.) Sch.Bip. 
siidväändik  Periploca L.  
siidärva  Aerva sericea Moq.  
siil-aruhein  Festuca eskia Ram. ex DC.  
siil-ebakastanipuu  Castanopsis purpurella (Miq.) N.P.Balakr. Castanea purpurella Miq., Castanea bodinieri H.Lév. et Vaniot, Castanopsis bodinieri (H.Lév. et Vaniot) Koidz., Castanopsis brunnea (H.Lév.) A.Camus, Castanopsis hystrix A.DC., Castanopsis lohfauensis Hu, Castanopsis tapuensis Hu, Quercus brunnea H.Lév. 
siil-loodjuur  Onosma echioides L.  
siil-piimalill  Euphorbia echinus Hook.f. et Coss.  
siil-takelrohi (tapurohi)  Lappula squarrosa (Retz.) Dumort. Lappula echinata Fritsch, Lappula echinata Gilib., Lappula myosotis Moench, Myosotis lappula L. 
siil-tulivõhk  Arisaema echinatum (Wall.) Schott  Arisaema zhui H.Li, Arum echinatum Wall. 
siil-väärtakjas  Xanthium echinatum Murr.  
siilaaloe  Aloe squarrosa Baker Aloe squarrosa Baker ex Balf.f. 
siilhari  Sinocrassula A.Berger  
siilik-villvars  Eriocaulon cinereum R.Br. Eriocaulon amboense Schinz, Eriocaulon ciliiflorum F.Muell., Eriocaulon formosanum Hayata, Eriocaulon heteranthum Benth., Eriocaulon heudelotii N.E.Br., Eriocaulon reductum Ruhland, Eriocaulon sieboldianum Siebold et Zucc. ex Steud., Eriocaulon stuhlmannii N.E.Br., Eriocaulon taiwanianum S.S.Ying, Leucocephala spathacea Roxb. 
siilikkaktus  Echinopsis Zucc.  
siiliknelk  Dianthus erinaceus Boiss.  
siilikpuu  Entelea arborescens R.Br.  
siilirohi  Acantholimon Boiss., nom. cons. Armeriastrum (Jaub. et Spach) Lindl., nom. rej.  
siilkurk  Cucumis dipsaceus Ehrenb. ex Spach Cucumis dasycarpa Hochst. ex A. Rich. 
siilkuusk  Picea abies f. echiniformis   
siilkõder  Succowia Medik.   
siilkõder  Succowia balearica (L.) Medik. Biscutella balearia L'Hér. ex DC., Bunias balearica L., Myagrum balearicum (L.) Lam., Succowia echinata Moench 
siilkübar  Echinacea Moench  
siilmertensia  Mertensia echinoides Benth.  
siilmõrkjas  Picris echioides L.  
siilmänd  Pinus echinata Mill.  
siilpõõsas  Erinacea anthyllis Link  
siiltarn  Carex muricata L. Carex astracanica Willd. ex Kunth, Carex divulsa Gaudin, nom. illeg., Carex intermedia Retz., Carex orsiniana Ten., Carex pairae subsp. borealis Hyl., Carex pairae var. javanica Nelmes, Carex serotina Ten., nom. illeg., Carex stellulata M.Bieb., nom. illeg., Carex tenuissima Schur, nom. illeg., Carex tergestina Hoppe ex Boott, Carex viridis Spenn., nom. illeg., Carex vulpina Hohen., nom. illeg., Caricina muricata (L.) St.-Lag., Vignea altissima Schur, Vignea muricata (L.) Rchb., Vignea tenuissima Schur 
siiltsesalpiinia  Caesalpinia echinata Lam. Guilandina echinata (Lam.) Spreng. 
siird-õunapuu  Malus transitoria (Batal.) C.K.Schneid.  
siirdemikoonia  Miconia calvescens DC. Cyanophyllum magnificum Groenl., Melastoma calvescens Schrank et Mart. ex DC., Melastoma mandioccana Raddi, Miconia arborea Pav. ex Triana, Miconia magnifica (Groenl.) Triana, Miconia velutina L.Linden et Rodigas 
siirupiagaav  Agave salmiana Otto ex Salm-Dyck Agave atrovirens var. salmiana (Otto ex Salm-Dyck) Maire et Weiller, Agave bonnetiana Peacock ex Baker, Agave chinensis F.P.Sm., Agave coarctata Jacobi, Agave cochlearis Jacobi, Agave compluviata Trel., Agave dyckii H.Jacobsen, Agave ferox K.Koch, Agave jacobiana Salm-Dyck, Agave lehmannii Jacobi, Agave mitriformis Jacobi, Agave quiotifera Trel. ex Ochot., Agave ragusae A.Terracc., Agave whitackeri H.Jacobsen 
siiruviiruline jänesekapsas  Oxalis versicolor L. Acetosella versicolor (L.) Kuntze 
siisimünt  Ziziphora L.  
sikkimi iiris  Iris sikkimensis Dykes  
sikkimi kuusk  Picea spinulosa (Griff.) A.Henry  
sikkimi lauk  Allium sikkimense Baker Allium cyaneum var. brachystemon Regel, Allium kansuense Regel, Allium tibeticum Rendle 
sikkimi mariõunapuu  Malus sikkimensis (Wenz.) Koehne  
sikkimi priimula  Primula sikkimensis Hook.  
sikkimi rabarber  Rheum nobile Hook.f. et Thomson  
sikkimi rodo (sikkimi rododendron)  Rhododendron wightii Hook.f.  
sikkimi taldleht (sikkimi jalgleht)  Dysosma aurantiocaulis (Hand.-Mazz.) Hu Dysosma mairei (Gagnep.) M.Hiroe, Podophyllum aurantiocaule Hand.-Mazz., Podophyllum mairei Gagnep., Podophyllum sikkimense R.Chatterjee et Mukerjee 
sikkimi tulivõhk  Arisaema propinquum Schott  Arisaema costatum Mart. sensu Stapf, Arisaema costatum var. sikkimense (Stapf) Hara, Arisaema intermedium var. propinquum (Schott) Engler, Arisaema ostiolatum Hara, Arisaema sikkimense Stapf ex Chatterjee, Arisaema wallichianum Hook.f. 
sikkimi vaak  Inula hookeri C.B.Clarke  
siksakpõõsas  Corokia A.Cunn.  
sile angervaks  Filipendula glaberrima Nakai Filipendula camtschatica subsp. glaberrima (Nakai) Vorosch., Filipendula glabra Nakai ex Kom. et Aliss., Filipendula koreana Nakai, nom. nud., Filipendula multijuga subsp. yezoensis (H.Hara) Vorosch., Filipendula multijuga var. alba Nakai, Filipendula yezoensis H.Hara 
sile annoona  Annona glabra L.  
sile aster  Aster laevis L.  
sile astilbe  Astilbe glaberrima Nakai  
sile bruunia  Brunia laevis Thunb.  
sile bugenvillea  Bougainvillea glabra Choisy  
sile buvardia  Bouvardia laevis M.Martens et Galeotti Bouvardia flava Decne., Bouvardia mollis Linden ex Schltdl., Bouvardia nubigena Standl. et Steyerm. 
sile deutsia  Deutzia glabrata Kom.  
sile ebaküdoonia (kõrge ebaküdoonia)  Chaenomeles speciosa (Sweet) Nakai Cydonia japonica Loisel. non Thunb., Cydonia speciosa Sweet, Chaenomeles lagenaria (Loisel.) Koidz., Cydonia lagenaria Loisel. ex Duhamel 
sile ebasarapuu  Corylopsis glabrescens Franch. et Sav.  
sile endiiviasigur (eskariool)  Cichorium endivia L. var. latifolium Lam.  
sile haldjanokk  Rhyncholaelia glauca (Lindl.) Schltr. Bletia glauca (Lindl.) Rchb.f., Brassavola glauca Lindl., Laelia glauca (Lindl.) Benth. 
sile hikkoripuu  Carya glabra (Mill.) Sweet Carya porcina Nutt. 
sile hobukastan  Aesculus glabra Willd.  
sile hunditubakas  Hieracium laevigatum Willd. Hieracium levigatum auct. 
sile iileks  Ilex laevigata (Pursh) A.Gray  
sile iiris  Iris laevigata Fisch.  
sile kardhein  Ceratophyllum submersum L.  
sile karusmari  Ribes inerme Rydb. Grossularia inermis (Rydb.) Cov. et Britt., Ribes valicola Greene ex Rydb. 
sile kibuvits  Rosa laevigata Michx. Rosa amygdalifolia Ser., Rosa argyi H.Lév., Rosa camellia hort., Rosa camellia Siebold, Rosa camelliaefolia hort., Rosa cucumerina Tratt., Rosa hystrix Lindl., Rosa sinica W.T.Aiton, Rosa sinica var. typica Regel, Rosa ternata Poir., Rosa trifoliata Bosc, Rosa triphylla Roxb. 
sile kilpkonnalill  Chelone glabra L.  
sile kiviviljak  Lithocarpus glaber (Thunb.) Nakai  
sile koeratubakas  Crepis capillaris (L.) Wallr. Crepis virens L., nom. illeg. 
sile kontpuu  Cornus glabrata Benth. Thelycrania glabrata (Benth.) 
sile kordia  Cordia glabra Cham.  
sile krookus  Crocus laevigatus Bory et Chaub.  
sile kukerpuu  Berberis levis Franch.  
sile kuukõdrik  Biscutella laevigata L.  
sile kuutõverohi  Polygonatum glaberrimum K.Koch Polygonatum mischtschenkoanum Greuter, Polygonatum odoratum subsp. glaberrimum (K.Koch) Elenevsky et Zernov, Polygonatum ovatum Miscz. ex Tamanian, nom. illeg., Polygonatum pruinosum Boiss. 
sile käbikas  Zamia inermis Vovides et al. Zamia inermis Vovides, J.D.Rees et Vázq.Torres 
sile lambavaip  Raoulia glabra Hook.f.  
sile leeklill (sile floks)  Phlox glaberrima L. incl. cv. 'Bill Baker', 'Morris Berd' 
sile lehtsinep  Brassica juncea subsp. integrifolia Foliosa rühm Brassica juncea var. foliosa L.H.Bailey; incl. cv. 'Bamboo gai choy', 'South Wind', 'Taishona' 
sile lodjapuu  Viburnum nudum L.  
sile lõikhein  Cyperus glaber L. Chlorocyperus glaber (L.) Palla, Cyperus banaticus Kit. ex Nyman, Cyperus blancheanus Desv. ex Boiss., Cyperus caucasicus Link, Cyperus erubescens Link, Cyperus fascicularis Phil. ex Kunth, Cyperus patulus Kit. ex Host, Cyperus pictus Ten., Cyperus subchoristachys C.B.Clarke, Cyperus viridis Sieber ex C.Presl, Dichostylis glabra (Palla) Palla, Pycreus glaber (L.) Hayek 
sile magnoolia  Magnolia denudata Desr.  
sile malpiigia; vili: eskobilla  Malpighia glabra L. Bunchosia parvifolia S.Watson, Malpighia biflora Poir., Malpighia fallax Salisb., Malpighia neumanniana A.Juss., Malpighia punicifolia L., Malpighia semeruco A.Juss., Malpighia undulata A.Juss., Malpighia uniflora Tussac 
sile malts  Atriplex glabriuscula Edmondston Atriplex patula subsp. glabriuscula (Edmondston) Hall et Clem. 
sile mensiisia  Menziesia glabella Gray  
sile mänd  Pinus glabra H.Walter  
sile nõmmetass  Melichrus urceolatus R.Br.  
sile nõmmkann (sile duglaasia)  Androsace laevigata (A.Gray) Wendelbo Douglasia laevigata A.Gray 
sile oganupp  Acaena inermis Hook.f.  
sile ogaõun  Datura ceratocaula Ortega  
sile peekerlill  Penstemon laevigatus Aiton  
sile peperoomia  Peperomia glabella (Sw.) A.Dietr.  
sile pune  Origanum laevigatum Boiss.  
sile päevakübar  Rudbeckia laciniata L. var. humilis L.H.Gray Rudbeckia laevigata Pursh 
sile pärdiklill  Mimulus luteus L.  
sile stefaania  Stephania glabra (Roxb.) Miers Cissampelos glabra Roxb.  
sile sumahh  Rhus glabra L.  
sile sõrmkübar  Digitalis laevigata Waldst. et Kit.  
sile säbrik  Ulota coarctata (P.Beauv.) Hammar  
sile säbrusammal  Dicranoweisia cirrata (Hedw.) Lindb.  
sile tamm  Quercus acuta Thunb.  
sile tetramerista  Tetramerista glabra Miq.  
sile tiibputk  Lomatium nudicaule (Pursh) J.M.Coult. et Rose Cogswellia nudicaulis (Pursh) M.E.Jones, Ferula nudicaulis (Pursh) Nutt., Pastinaca nudicaulis (Pursh) Spreng., Peucedanum nudicaule (Pursh) Nutt. ex Torr. et A.Gray, Smyrnium nudicaule Pursh  
sile tondipea  Dracocephalum ruyschiana L.  
sile toompihlakas  Amelanchier laevis Wieg.  
sile torbiklill  Moluccella laevis L.  
sile tseltis  Celtis glabrata Planch.  
sile tuhkpuu  Cotoneaster glabratus Rehder et E.H.Wilson  
sile vaher  Acer glabrum Torr.  
sile vengepuu  Millettia glabra Adema  
sile viirpuu  Crataegus levis Sarg.  
sile võilill  Taraxacum lividum (Waldst. et Kit.) Peterm. incl. Taraxacum lissocarpum (Dahlst.) Dahlst. 
sileda vahtra kolmehõlmaliste lehtedega teisend  Acer glabrum var. douglasii (Hook.) Wesm.  
siledavarreline araalia  Aralia nudicaulis L.  
siledaviljaline võilill  Taraxacum lissocarpum (Dahlst.) Dahlst.  
sileeni hunditubakas  Hieracium silenii (Norrl.) Norrl.  
sileesia paju  Salix silesiaca Willd.  
silejas kivirik  Saxifraga ×laeviformis Sünd. ex Horný, Soják et Webr Saxifraga marginata × Saxifraga pseudolaevis 
silemüülia   Leiomylia J.J.Engel et Braggins   
silepaanaks  Chengiopanax C.B.Shang et J.Y.Huang   
Sileri tasandikukaktus   Pediocactus sileri (Engelm. ex J.M.Coult.) L.D.Benson  
silinderjas havisaba  Sansevieria cylindrica Boj.  
silla (siniliilia)  Scilla L.  
sillalised [alamsugukond]  Scilloideae Burnett 1835 [subfamilia] Scilloideae Kostel. 1831, Asparagaceae s.l. subfam. Scilloideae Burnett 1835 ( = Hyacinthaceae) 
sillaväädilised  Hippocrateaceae Juss., nom. cons.  --> Celastraceae  
sillaväät  Hippocratea L.  Hemiangium A.C.Sm. 
silmapaistev võilill  Taraxacum praestans H.Lindb.  
silmarohi  Euphrasia L.  
silmik-kurereha  Geranium psilostemon Ledeb.  
silmik-linnupiim  Ornithogalum arabicum L.  
silmik-metspipar  Asarum maximum Hemsl. Heterotropa maxima (Hemsl.) F.Maek. 
silmik-preerialatern  Calochortus superbus Purdy ex J.T.Howell  Calochortus luteus var. citrinus S.Watson, Calochortus luteus var. oculatus Purdy et L.H.Bailey non S.Watson, Calochortus venustus var. citrinus Baker, Mariposa superba (Purdy ex J.T.Howell) Hoover 
silmikliilia  Lilium ocellatum (Kellogg) Beane  
silmjärvikas  Littorella uniflora (L.) Asch. Littorella lacustris L. 
silmkakar  Monoculus B.Nord.   
silmlehik  Ophthalmophyllum Dinter et Schwantes  
silmmustikas  Vaccinium virgatum Aiton Vaccinium amoenum Aiton, Vaccinium ashei J.M.Reade, Vaccinium corymbosum L. var. amoenum (Aiton) A.Gray, Vaccinium parviflorum A.Gray  
silmus-küüslauk  Allium sativum subsp. ophioscorodon (Link) J.Holub  Allium controversum Clusius, Allium ophioscorodon Link, Allium sativum var. controversum (Schrad.) Moore, Allium sativum var. ophioscorodon (Link) Döll, Allium sativum Rocambole rühm 
silmvaak  Inula oculus-christi L.  
siluri kivirik  Saxifraga ×siluris K.Lang  Saxifraga aretioides × Saxifraga lilacina × Saxifraga media × Saxifraga vandellii 
Silva-Tarouca kukerpuu  Berberis silva-taroucana C.K.Schneid.  
Silverhjelmi kibuvits  Rosa silverhielmii Schrenk Rosa silverhjelmii Schrenk 
simirapuu  Sickingia Willd. Simira Aubl. 
Simoni eleuterokokk  Eleutherococcus simonii (Simon-Louis ex Mouill.) Hesse  
Simoni ploomipuu  Prunus simonii Carrière  
Simonsi tuhkpuu  Cotoneaster simonsii Bak.  
Simsi rodo (Simsi rododendron, Simsi asalea)  Rhododendron simsii Planch. Azalea indica var. simsii (Planch.) L.H.Bailey, Rhododendron indicum var. simsii (Planch.) Maxim.  
sinakas aster  Aster tongolensis Franch. Aster subcaeruleus S.Moore 
sinakas kottsammal  Calypogeia azurea Stotler et Crotz  
sinakas kukehari  Sedum cyaneum Rudolph  
sinakas nirulill  Cyanthillium cinereum (L.) H.Rob. Cacalia cinerea (L.) Kuntze, Conyza cinerea L., Cyanopis erigeroides DC., Eupatorium myosotifolium Jacq., Seneciodes cinereum (L.) Kuntze ex Kuntze, Serratula cinerea (L.) Roxb., Vernonia cinerea (L.) Less., Vernonia cyanonioides Walp., Vernonia dendigulensis DC., Vernonia diffusa Decne., Vernonia erigeroides (DC.) DC., Vernonia lentii Volk. et O.Hoffm., Vernonia leptophylla DC., Vernonia montana Hook.f., Vernonia parviflora Reinw., Vernonia physalifolia DC., Vernonia rhomboides Edgew., Vernonia villosa W.F.Wright 
sinakas piimalill  Euphorbia coerulescens Haw.  
sinakas ristirohi  Senecio serpens G.D.Rowl.  
sinakas seahernes  Lathyrus venetus (Mill.) Wohlf.  Lathyrus variegatus (Ten.) Gren. et Godr., Orobus venetus Mill. 
sinakas tuvisaba  Xiphidium caeruleum Aubl. Ixia xiphidium Loefl., Xiphidium albidum Lam., nom. illeg., Xiphidium album Willd., Xiphidium floribundum Sw., Xiphidium fockeanum Miq., Xiphidium giganteum Lindl., Xiphidium loeflingii Mutis, nom. inval., Xiphidium rubrum D.Don 
sinakas tähtsammal  Mnium stellare Hedw.  
sinakas vesiroos  Nymphaea ×daubenyana W.T.Baxter ex Daubeny Nymphaea caerulea × Nymphaea micrantha; Nymphaea ×daubeniana W.T. Baxter ex Daubeny, Nymphaea daubeniana hort. ex O.Thomas., Nymphaea 'Daubenyana', Nymphaea 'Dauben' 
sinakasvalge mustikas  Vaccinium glaucalbum Hook.f. ex C.B.Clarke  
Sinclairi meriita  Meryta sinclairii (Hook.f.) Seem.  
sindel-viigikaktus  Opuntia imbricata (Haw.) DC.  
sindlitamm  Quercus imbricaria Michx.  
sindoora  Sindora Miq.  
sinep  Sinapis L.  
sinep-lehtnaeris (komatsuna)  Brassica rapa subsp. nipposinica var. perviridis L.H.Bailey Brassica campestris var. komatsuna Matsum. et Nakai, Brassica campestris var. perviridis, Brassica chinensis var. komatsuna Matsum., Brassica perviridis (L.H.Bailey) L.H.Bailey, Brassica rapa Perviridis-rühm, Brassica rapa var. perviridis L.H.Bailey, Brassica rapa var. komatsuna Hara, Brassica rapa Komatsuna rühm, Brassica rapa Komatsu-Na rühm; incl. 'Big Top' ('All Top'), 'Tendergreen' 
sineptõlkjas (rapister)  Rapistrum Crantz, nom. cons.  
sinerõigas  Isatis L.  
sini-preeriaküünal  Camassia scilloides (Raf.) Cory Camassia esculenta (Ker Gawl.) Coville non Lindl., Camassia fraseri (A.Gray) Torr., Camassia hyacinthina (Raf.) E.J.Palmer et Steyerm., Cyanotris scilloides Raf., Lemotris hyacinthina Raf., Scilla fraseri A.Gray 
sini-vesihüatsint  Eichhornia azurea (Sw.) Kunth Eichhornia aquatica (Vell.) Schltdl., Piaropus azureus (Sw.) Raf., Piaropus tricolor Raf., Piaropus undulatus Raf., Pontederia aquatica Vell., Pontederia azurea Sw., Pontederia tumida Willd. ex Kunth 
sinienelas  Sibiraea Maxim.  
sinihabe  Dichorisandra J.C.Mikan  
sinihall adeenia  Adenia glauca Schinz  
sinihall aruhein  Festuca cinerea Vill.  
sinihall balaupuu (sinihall soorea)  Shorea glauca King  
sinihall bambus  Bambusa glaucescens (Willd.) Holtt.  
sinihall ebatsuuga  Pseudotsuga menziesii (Mirbel) Franco var. glauca (Beissn.) Franco  Abies lindleyana (Roezl) A.Murray bis, Pseudotsuga douglasii var. glauca (Beissn.) Mayr, Pseudotsuga flahaultii Flous, Pseudotsuga glauca (Beissn.) Mayr, Pseudotsuga glaucescens Carrière, Pseudotsuga globulosa Flous, Pseudotsuga guinieri Flous, Pseudotsuga lindleyana (Roezl) Carrière, Pseudotsuga macrolepis Flous, Pseudotsuga menziesii var. flahaultii (Flous) Silba, Pseudotsuga menziesii subsp. glauca (Beissn.) E.Murray, Pseudotsuga menziesii var. oaxacana Debreczy et Rácz, Pseudotsuga merrillii Flous, Pseudotsuga rehderi Flous, Pseudotsuga taxifolia var. brevifolia Sudw., Pseudotsuga taxifolia var. glauca (Beissn.) C.K.Schneid., Pseudotsuga taxifolia subsp. glauca (Beissn.) Schwer., Pseudotsuga taxifolia subsp. glaucescens (Carrière) Schwer., Tsuga douglasii var. glauca Beissn., Tsuga lindleyana Roezl 
sinihall elulõng  Clematis glauca Willd.  
sinihall heinpuu  Xanthorrhoea glauca D.J.Bedford  
sinihall hosta  Hosta sieboldiana (Hook.) Engl. Hosta glauca (Siebold) Stearn 
sinihall hunditubakas  Hieracium caesium (Fr.) Fr. Hieracium bifidum auct., Hieracium vulgatum Fr. var. caesium Fr. 
sinihall kalmia  Kalmia polifolia Wangenh.  
sinihall kanna  Canna glauca L. Canna angustifolia L., Canna elegans Raf., Canna fintelmanni Bouché, Canna hassleriana Kraenzl., Canna lanceolata Lodd. ex Loudon, Canna liturata Link ex Dietr., Canna longifolia Bouché, Canna mexicana Bouché, Canna pedicellata C.Presl, Canna pruinosa Hoffmanns., Canna siamensis Kraenzl., Canna stricta Bouché 
sinihall kassiine  Cassine glauca (Rottb.) Kuntze Elaeodendron glaucum (Rottb.) Pers., Mangifera glauca Rottb. 
sinihall kasuariin  Casuarina glauca Spreng.  
sinihall kivirik  Saxifraga caesia L.  
sinihall kuslapuu  Lonicera dioica L. Lonicera glauca Hill 
sinihall kuurio  Curio ficoides (L.) P.V.Heath Cacalia dulcis Salisb., Cacalia ficoides L., Kleinia ficoides (L.) Haw., Senecio ficoides (L.) Sch.Bip. 
sinihall küüvits  Andromeda glaucophylla Link  
sinihall luga  Juncus inflexus L. Juncus glaucus Ehrh. 
sinihall lõokannus  Corydalis glaucescens Regel Corydalis kolpakovskiana Regel 
sinihall lõunaküpress  Callitris columellaris F.Muell. Callitris glauca R.Br. ex R.T.Bak. et H.G.Sm. 
sinihall lõunapöök  Nothofagus glauca (Philippi) Krasser Fagus glauca Phil.  
sinihall nurmikas  Poa glauca Vahl  
sinihall paju  Salix glauca L.  
sinihall püvilill  Fritillaria glauca Greene  
sinihall riktsia  Riccia glauca L.  
sinihall rotangpalm  Calamus caesius Blume  
sinihall sarikhernes  Coronilla glauca L.  
sinihall selaginell  Selaginella uncinata (Desv.) Spring Selaginella caesia 
sinihall smiilaks  Smilax glauca Walter Smilax discolor Schltdl., Smilax sarsaparilla L., Smilax spinulosa Sm. 
sinihall soomuslehik  Echeveria secunda Booth ex Lindl. var. glauca (Baker) Otto Cotyledon glauca Baker, Echeveria glauca (Baker) E.Morren, Echeveria pumila Van Houtte var. glauca (Baker) E.Walther  
sinihall tamm  Quercus glauca Thunb.  
sinihall tigekaktus  Sclerocactus glaucus (K.Schum.) L.D.Benson Pediocactus glaucus (K.Schum.) Arp 
sinihall trüallis  Thryallis glauca (Poir.) O.Kuntze  
sinihall tubakas  Nicotiana glauca Grah.  
sinihall tuhkpuu  Cotoneaster caesia  
sinihall tääkliilia  Yucca glauca Nutt. ex Fras.  
sinihall villjalg  Cibotium glaucum (Sm.) Hook. et Arn. Dicksonia glauca Sm. 
sinihallikas kuslapuu  Lonicera glaucescens (Rydb.) Rydb.  
sinihallikas õunapuu  Malus glaucescens Rehder  
sinihelmikas  Molinia Schrank  
sinikanarbik  Brachyloma Sond.  
sinikas  Vaccinium uliginosum L.  
sinikas [sektsioon]  Vaccinium sect. Vaccinium Vaccinium sect. Euvaccinium A.Grey 
sinikõrs  Schizachyrium Nees  
sinikäpp  Zygopetalum Hook.  
siniladvalised  Polemoniaceae Juss., nom. cons.  
sinilatv  Polemonium L.  
sinilauk  Allium caesium Schrenk Allium aemulans Pavlov, Allium urceolatum Regel, Allium renardii Regel 
sinilehter (keerdviljak)  Streptocarpus Lindl.  
siniliilialaadne linnupiim  Ornithogalum scilloides Jacq.  
sinilill  Hepatica Mill.  
sinilobeelia (aedlobeelia)  Lobelia erinus L.  
sinimaarika  Neomarica caerulea (Ker Gawl.) Sprague  
sinimauk  Holboellia Wall.  
sinimätas  Lithodora Griseb.  
sinine baptiisia  Baptisia australis (L.) R.Br.  
sinine brahheapalm   Brahea armata S.Watson  
sinine dianell  Dianella caerulea Sims  
sinine ebamustikas  Gaylussacia frondosa (L.) Torr. et A.Gray ex Torr.  
sinine elulõng  Clematis viticella L.  
sinine emajuur  Gentiana pneumonanthe L.  
sinine eukalüpt; saadus: eukalüptiõli  Eucalyptus globulus Labill. incl. Eucalyptus globulus Labill. subsp. bicostata (Maiden et al.) J.B.Kirkp. (Eucalyptus bicostata Maiden et al.) 
sinine habeõis  Caryopteris ×clandonensis N.W.Simmonds ex Rehder Caryopteris incana × Caryopteris mongholica 
sinine haldjatrompet  Iochroma cyaneum (Lindl.) G.H.M.Lawr. et J.M.Tucker Chaenesthes lanceolata Miers, Dunalia tubulosa (Bentham) J.F.Macbr., Habrothamnus cyaneus Lindl., Iochroma lanceolatum (Miers) Miers, Iochroma tubulosum Benth., nom. illeg. superfl., Iochroma weberbaueri Dammer 
sinine hanerohi  Arabis caerulea All.  
sinine hosta (laiuv hosta)  Hosta ventricosa Stearn Bryocles ventricosa Salisb., nom. illeg., Funkia caerulea (Andrews) Sweet, Funkia lanceolata Siebold ex Miq., Funkia latifolia Miq., Funkia marginata Siebold ex Miq., Funkia ovata Spreng., nom. illeg., Funkia spathulata Siebold ex Miq., Funkia viridimarginata Siebold ex Miq., Hemerocallis caerulea Andrews, Hosta caerulea (Andrews) Tratt., nom. illeg., non Jacq., Hosta japonica (Thunb.) Voss var. caerulea (Andrews) Asch., Hosta latifolia (Miq.) Matsum., nom. illeg., Hosta miquelii Moldenke, Hosta ventricosa (Salisb.) Stearn, Niobe caerulea (Andrews) Nash, Niobe japonica Salisb., nom. inval., Saussurea caerulea (Andrews) Salisb. 
sinine häbeuba  Clitoria ternatea L.  Clitoria albiflora Mattei, Clitoria bracteata Poir., Clitoria coelestris Siebert et Voss, Clitoria mearnsii De Wild., Clitoria parviflora Raf., Clitoria philippensis Perr., Clitoria pilosula Benth., Clitoria spectabilis (Forssk.) Salisb., Clitoria tanganicensis Micheli, Clitoria tanganyicensis Baker f., Clitoria ternatensium Crantz, Clitoria zanzibarensis Vatke, Lathyrus spectabilis Forssk., Ternatea ternatea (L.) Kuntze, Ternatea vulgaris Kunth, Ternatea vulgaris Kuntze 
sinine inglisilm  Houstonia caerulea L.  
sinine jaanihüatsint  Brimeura amethystina (L.) Chouard Hyacinthus amethystinus L. 
sinine kaelakellukas  Trachelium caeruleum L.  
sinine kannatuslill  Passiflora caerulea L.  
sinine kartulipõõsas  Lycianthes rantonnetii Carrière  
sinine kask  Betula ×caerulea Blanchard Betula cordifolia × Betula populifolia 
sinine kirgaslill  Chionodoxa luciliae Boiss. Chionodoxa gigantea Whittall, Chionodoxa grandiflora Ware ex Wilks et Weathers, Scilla luciliae (Boiss.) Speta 
sinine kivikanarbik  Phyllodoce caerulea (L.) Bab.  
sinine kontpuu  Cornus amomum Mill. Cornus alba Walter, nom. illeg. hom., non L., Swida amomum (Mill.) Small, Thelycrania amomum (Mill.) Pojark. 
sinine kopsurohi  Pulmonaria angustifolia L. Pulmonaria azurea Besser 
sinine kukehari  Sedum caeruleum L. Sedum coeruleum Vahl 
sinine kurekell  Aquilegia caerulea James  
sinine kuslapuu (balti kuslapuu, portsmari)  Lonicera caerulea L.  
sinine käoking  Aconitum napellus L.  
sinine laatanpalm  Latania loddigesii Mart. Latania glaucophylla hort. 
sinine lambalääts  Trigonella caerulea (L.) Ser. Trifolium caeruleum L. 
sinine leeder  Sambucus caerulea Raf. Sambucus glauca Nutt. 
sinine lehterkanarbik  Andersonia caerulea R.Br.  
sinine lemmjuur  Jurinea cyanoides (L.) Rchb.  
sinine lõokannus  Corydalis flexuosa  
sinine lõunatäht  Oxypetalum coeruleum (D.Don) Decne. Gothofreda coerulea (D.Don) Kuntze, Oxypetalum coeruleum (D. Don ex Sweet) Decne., Tweedia coerulea D.Don, Tweedia coerulea D.Don ex Sweet, Tweedia versicolor Hook. 
sinine mesiohakas  Echinops ritro L. Echinops ruthenicus Bieb. 
sinine nemeesia  Nemesia versicolor E.Mey. ex Benth.  
sinine niirembergia  Nierembergia hippomanica Miers var. violacea Millan Nierembergia caerulea Sealy 
sinine nuikapsas  Brassica oleracea var. gongylodes f. violacea Duch.  
sinine peekerlill  Penstemon virens Pennell ex Rydb.  
sinine ruellia  Ruellia tweedieana Griseb. Arrhostoxylum microphyllum Nees, Cryphiacanthus angustifolius Nees, Ruellia angustifolia (Nees) Lindau, Ruellia coerulea Morong, Ruellia ignorantiae Herter, Ruellia malacosperma Greenm., Ruellia microphylla Cav., Ruellia spectabilis Britton 
sinine sahinlill  Catananche caerulea L.  
sinine silmarohi  Euphrasia chitrovoi Tzvelev Euphrasia uechtritziana auct., Euphrasia coerulea auct. 
sinine tiiviklill  Scaevola aemula R.Br. Scaevola saligna G.Forst. 
sinine tillandsia  Tillandsia cyanea Linden ex K.Koch  
sinine torumailane  Paederota bonarota (L.) L. Veronica bonarota L. 
sinine vesiroos  Nymphaea caerulea Savigny Nymphaea calliantha Conard., Nymphaea mildbraedii Gilg., Nymphaea nelsonii Burtt Davy, Nymphaea nouchali var. caerulea (Savigny) Verdc., Nymphaea spectabilis Gilg, Nymphaea vernayi Bremekamp et Oberm. 
sinine õnnepuu  Rotheca serrata (L.) Steane et Mabb. Clerodendrum bracteosum Kostel., Clerodendrum cuneatum Turcz., Clerodendrum divaricatum Jack, Clerodendrum grandifolium Salisb., Clerodendrum herbaceum Roxb. ex Schauer, Clerodendrum javanicum Walp., nom. illeg., Clerodendrum macrophyllum Sims, Clerodendrum ornatum Wall., nom. inval., Clerodendrum serratum (L.) Moon, Clerodendrum ternifolium D.Don, nom. illeg., Clerodendrum trifoliatum Steud., Cyclonema serratum (L.) Hochst., Ovieda bracteosa (Kostel.) Baill., Rotheca bicolor Raf., Rotheca ternifolia Raf., Volkameria herbacea Roxb., nom. inval., Volkameria serrata L. 
sininokk  Sisyrinchium L. Hydastilus Salisb. ex E.P.Bicknell 
sininukk  Jasione L.  
sinipea  Eriodictyon Benth.  
sinipuia  Puya berteroniana Mez  
siniroheline mägisibul  Sempervivum glaucum Tenore  
sinironi  Sollya Lindl.  
sinisammal  Saelania glaucescens (Hedw.) Broth.  
sinisarikas  Trachymene Rudge Didiscus DC. ex Hook. 
siniseemnik  Billardiera Sm.  
sinisilm  Exacum L.  
sinisõrm  Decaisnea Hook.f. et Thomson, nom. cons.  Decaisnea Brongn., nom. rej.; Slackia Griff. 
sinisõrm  Decaisnea insignis (Griff.) Hook.f. et Thomson Decaisnea fargesii Franch., Slackia insignis Griff. 
sinitamm  Quercus douglasii Hook. et Arn. Quercus ransomii Kellogg 
sinitäht  Rhazya Decne.  
sinivanda (sinine vanda)  Vanda coerulea Griff. ex Lindl.  
sinivihm (visteeria, rippuba)  Wisteria Nutt.  
sinivine  Amethystea L.  
sinivine  Amethystea caerulea L.  
siniõis  Cyananthus Wall. ex Benth.  
sinkjas kuldvits  Solidago caesia L.  
sinkjas paju  Salix caesia Vill.  
sinkjas piilea  Pilea glauca hort.  
sinkjas rebashein  Amaranthus blitum subsp. oleraceus (L.) Costea Albersia oleracea (L.) Kunth, Amaranthus ascendens var. oleraceus (L.) Thell. ex Priszter, Amaranthus blitum var. oleraceus (L.) Hook.f., Amaranthus circinnatus Poir., Amaranthus lividus L., Amaranthus lividus subsp. oleraceus (L.) Soó, Amaranthus lividus var. oleraceus (L.) Thell., Amaranthus obtusiflorus (Mart.) Kov., Amaranthus officinalis Gromov ex Trautv., Amaranthus oleraceus L., Amaranthus olitorius Besser, Blitum lividum (L.) Moench, Blitum oleraceum (L.) Moench, Pentrius oleraceus Raf. 
sinkjas ängelhein  Thalictrum speciosissimum L. Thalictrum albinii Pau, Thalictrum costae Timb.-Lagr. ex Debeaux, Thalictrum flavum subsp. glaucum (Desf.) Batt., Thalictrum glaucum Desf. 
sinlingi vaher  Acer miaotaiense P.C.Tsoong   
sinningia  Sinningia Nees  Rechsteineria Regel 
Sintenisi linnupiim  Ornithogalum sintenisii Freyn Ornithogalum schischkinii Krasch. 
Sintenisi tulp  Tulipa sintenisii Baker  
Sintenisi varjulill  Asperula sintenisii Asch. ex Bornm  
sipelgajalg  Lecanopteris Reinw. ex Blume Lecanium Reinw., Myrmecophila H.Christ ex Nakai, Myrmecopteris Pic.Serm. 
sipelgalill  Codonanthe (Mart.) Hanst.  
sipelgamugul  Myrmecodia Jack  Epidendroides Sol., Mirmecodia Gaudich., orth. var., Myrmecoides Elmer, orth. var. 
sipelgatera  Corema D.Don  
sipo-sargapuu (puit: sipo)  Entandrophragma utile (Dawe et Sprague) Sprague  
sire harakalatv  Erysimum pulchellum (Willd.) J.Gay  
sire silla (mitmeõieline siniliilia, sire siniliilia)  Scilla amoena L.  
sire veigela  Weigela decora (Nakai) Nakai  
sire õnnehein  Erigeron pulchellus Michx.  
sirel  Syringa L.  
sirelfuksia  Fuchsia arborescens Sims Fuchsia amoena DC., Fuchsia arborea Sessé et Moc., Fuchsia syringiflora Carrière 
sireliõieline enelas  Spiraea ×syringaeflora Lemoine Spiraea ×semperflorens 'Syringaeflora'; Spiraea japonica 'Albiflora' × Spiraea salicifolia 
sireliõieline kuslapuu  Lonicera syringantha Max.  
sirelmeelia  Melia azedarach L. Melia americana Sessé et Moc., Melia azadirachta L., Melia azederach L., Melia baccifera Roth, Melia candollei A.Juss., Melia dubia Cav., Melia elegans Seem., Melia floribunda Carrière, Melia guara Jacq., Melia indica (A. Juss.) Brandis, Melia japonica var. semperflorens Makino, Melia koetjape Burm.f., Melia parasitica Osbeck, Melia toosendan Siebold et Zucc. 
sirge bokarna (sirge noliina)  Beaucarnea stricta Lem. Dasylirion strictum (Lem.) J.F.Macbr., Nolina stricta (Lem.) Cif. et Giacom. 
sirge ebatömptipp (sirge skorpionsammal)  Pseudocalliergon turgescens (T.Jensen) Loeske Scorpidium turgescens (T.Jensen) Loeske  
sirge harakalatv  Erysimum strictum P.Gaertn. et al. Erysimum hieraciifolium auct. non L., Erysimum strictum P.Gaertn., B.Mey. et Scherb. 
sirge jänesekapsas  Oxalis stricta L. Oxalis dillenii Jacq. 
sirge lauk  Allium strictum Schrad. Allium angustum G.Don, Allium volhynicum Besser, Allium schrenkii Regel, Allium lineare var. strictum Kryl. 
sirge loheleht  Dracophyllum milligani Hook.f.  
sirge rööpkanarbik  Epacris purpurascens Sims Epacris onosmiflora A.Cunn. 
sirge silmarohi  Euphrasia stricta D.Wolff ex J.F.Lehm. Euphrasia condensata Jord. 
sirm-lehvikjalg  Sticherus flabellatus (R.Br.) H.St.John Gleichenia flabellata R.Br. 
sirm-lõikhein  Cyperus involucratus Rottb. Cyperus flabelliformis Rottb., nom. illeg., Cyperus flagellatus Hochst., Cyperus gradatus Forssk., Cyperus petersianus Boeckeler, Cyperus proximus Steud. 
sirmbambus  Fargesia Franch.  
sirmjalg  Woodwardia Sm. Chieniopteris Ching 
sirmleht  Diphylleia Michx.   
sirmokas  Sciadopitys Siebold et Zucc.  
sirmokas  Sciadopitys verticillata (Thunb.) Siebold et Zucc.  
sirmokkalised   Sciadopityaceae Luerss.  
sirmpuu  Cussonia Thunb.  Sphaerodendron Seem. 
sirp-jänesekõrv  Bupleurum falcatum L.  
sirp-kõverjalg  Cyrtomium falcatum (L.f.) K.B.Presl  
sirp-läikõis  Lampranthus falcatus (L.) N.E.Br. Mesembryanthemum falcatum L.  
sirp-nefroleep  Nephrolepis falcata (Cav.) C.Chr.  
sirp-pellea  Pellaea falcata (R.Br.) Fée  
sirp-siidakaatsia  Albizia falcataria (L.) Fosberg Adenanthera falcataria L., Albizia falcata auct., Albizia falcata (L.) Backer, Albizia moluccana Miq., Falcataria moluccana (Miq.) Barneby et J.W.Grimes, Paraserianthes falcataria (L.) I.C.Nielsen 
sirp-turdleht  Crassula perfoliata L. var. falcata (DC.) Tölken Crassula falcata (DC.) H.Wendl. 
sirp-võilill  Taraxacum falcatum Brenner Taraxacum brachycranum (Dahlst.) Markl. 
sirpbambus  Drepanostachyum Keng f.   
sirpjahambane hunditubakas  Hieracium falcidentatum Üksip  
sirpjas akaatsia  Acacia falcata Willd.  
sirpjas hundihammas  Astragalus falcatus Lam.  
sirpjas kilpkonnahein  Thalassia hemprichii (Ehrenb. ex Solms) Asch. Schizotheca hemprichii Ehrenb. ex Solms  
sirplehik  Harpephyllum caffrum Bernh. ex C.Krauss  
sirplehine juuno (sirplehine iiris)  Juno drepanophylla (Aitch. et Baker) Rodion.  Iris drepanophylla Aitch. et Baker 
sirplehine kiviürt  Woodsia polystichoides D.C.Eaton  
sirplehine kribulill  Zigadenus nuttallii (A.Gray) S.Watson Amianthium nuttallii A.Gray, Anticlea nuttallii (A.Gray) Torr., Helonias angustifolia Nutt., nom. illeg., Leimanthium nuttallii (A.Gray) Hook., Melanthium nuttallii (A.Gray) D.Dietr., Toxicoscordion nuttallii (A.Gray) Rydb., Toxicoscordion texense Rydb., Zigadenus texensis (Rydb.) J.F.Macbr. 
sirplehine kuutõverohi  Polygonatum falcatum A.Gray Polygonatum canaliculatum var. sublanceolatum Miq., Polygonatum giganteum var. falcatum (A.Gray) Maxim., Polygonatum kiotense N.Yonez., Polygonatum stenanthum Nakai, Polygonatum tenuiflorum Koidz., Polygonatum umbellatum H.Lév., nom. illeg.; incl. Polygonatum falcatum var. trichosanthum (Koidz.) M.N.Tamura [Polygonatum trichosanthum Koidz.] 
sirplehine lauk  Allium falcifolium Hook. et Arn.  Allium breweri S.Watson (Allium falcifolium var. breweri (S.Watson) M.E.Jones) 
sirplehine niithammas (sirpjalehine niithammas)  Didymodon ferrugineus (Schimp. ex Besch.) M.O.Hill  
sirplutsern (kollane lutsern)  Medicago falcata L. Medicago sativa L. subsp. falcata (L.) Arcang. 
sirpputk  Falcaria Fabr., nom. cons.  
sirproodik  Palustriella falcata (Brid.) Hedenäs  
sirpsammal  Sarmentypnum Tuom. et T.J.Kop.  Calliergon subg. Sarmentypnum (Tuom. et T.J.Kop.) Zanten et J.K.Bartlett, Warnstorfia subg. Sarmentypnum (Tuom. et T.J.Kop.) Ochyra  
sirptamm  Quercus falcata Michx.  
sirptarn  Carex demissa Hornem. Carex tumidicarpa Andersson, Carex oederi auct. subsp. oedocarpa Andersson 
sirulauk  Allium protensum Wendelbo Allium schubertii sensu Vved. 
sisaliagaav  Agave sisalana Perrine  
siseaasia mailane  Veronica porphyriana Pavlov  
sissu-palisandripuu (sissudalbergia)  Dalbergia sissoo Roxb. ex DC. Amerimnon sissoo (Roxb. ex DC.) Kuntze 
sitka kuusk  Picea sitchensis (Bong.) Carrière Picea menziesii Carrière, Picea sitkaensis auct. 
sitka lepp  Alnus sinuata (Regel) Rydb.  
sitke kombreetum  Combretum micranthum G.Don  
sitke linaliilia  Phormium tenax J.R.Forst. et G.Forst.  
sitsiilia kibuvits  Rosa sicula Tratt. Rosa calabrica var. thuretii Burnat et Gremli, Rosa glutinosa subsp. sicula (Tratt.) Arcang., Rosa glutinosa subsp. thuretii (Burnat et Gremli) Arcang., Rosa glutinosa var. thuretii (Burnat et Gremli) Halácsy, Rosa rubiginosa subsp. thuretii (Burnat et Gremli) H.Christ, Rosa strobiliana Burnat et Gremli, Rosa thuretii (Burnat et Gremli) Burnat et Gremli 
sitsiilia mesilauk (sitsiilia lauk)  Nectaroscordum siculum (Ucria) Lindl. Allium siculum Ucria 
sitsiilia nulg  Abies nebrodensis (Lojac.) Mattei  
sitsiilia sternbergia  Sternbergia sicula Tineo ex Guss. Sternbergia lutea subsp. sicula (Tineo ex Guss.) D.A.Webb 
sitsiilia tselkva  Zelkova sicula G.Di Pasquale, G.Garfi et Quézel   
sitsiilia tuhkpuu  Cotoneaster nebrodensis (Guss.) K.Koch Pyrus nebrodensis Guss. 
sitsipuu  Syncarpia Ten.  
sitšhuani pärn  Tilia tuan Szysz.  
sitšhuani rodo (sitšhuani rododendron)  Rhododendron sutchuenense Franch.  
sitšhuani tsuuga  Tsuga chinensis (Franch.) E.Pritz.  
sitšhuani tuhkpuu  Cotoneaster apiculatus Rehder et E.H.Wilson  
siu-vahulill  Polygala senega L.  
siug-linnupiim   Ornithogalum sigmoideum Freyn et Sint.  Ornithogalum nanum Sibth. et Sm., Ornithogalum pluttulum Speta, Ornithogalum saginatum Speta, Ornithogalum sibthorpii Greuter 
siumari  Actaea L.  
sivasi lauk  Allium sivasicum Özhatay et Kollmann  
skandinaavia karutubakas  Pilosella ×scandinavica (Dahlst.) Schljak. Hieracium ×scandinavicum Dahlst.; Hieracium ×curvulatum (Zahn) Üksip, Hieracium ×glomeratiforme (Zahn) Üksip, Hieracium ×muratovoense (Zahn) Üksip, Hieracium renidescens Norrl., Hieracium ×subfloribundum (Nägeli et Peter) Üksip 
skandinaavia priimula  Primula scandinavica (Bruun) Bruun Prmula scotica var. scandinavica Bruun 
skandinaavia viirpuu  Crataegus subborealis Cinovskis  
skarduse nelk  Dianthus scardicus Wettst. Dianthus nitidus subsp. lakusicii Wraber 
skimmia  Skimmia Thunb.  
Skinneri kurekell  Aquilegia skinneri Hook.  
skoone võilill  Taraxacum scanicum  
skopje krookus  Crocus scardicus Košanin   
skopoolia  Scopolia Jacq.  
skorpion-käokuld  Helichrysum scorpioides (Poir.) Labill.  
skorpionsamblalised  Scorpidiaceae Ignatov et Ignatova  
slovakkia näsiniin (kääbus-näsiniin)   Daphne arbuscula Čelak. Daphne abietina (Borbás ex Čelak.) Borbás, Daphne juranyana V.A.Richt. 
Smalli mustikas  Vaccinium smallii A.Gray  
smiilaks (sassaparill)  Smilax L.   
smiilaksaspar  Asparagus asparagoides (L.) W.F.Wight  
Smirnovi rodo (Smirnovi rododendron)  Rhododendron smirnowii Trautv.  
Smithi eukalüpt  Eucalyptus smithii R.T.Baker Eucalyptus viminalis var. pedicellaris H.Deane et Maiden 
Smithi hosta  Hosta ×tardiana hort. Hosta tardiflora × Hosta sieboldiana 'Elegans' 
Smithi paju  Salix ×smithiana Willd. Salix cinerea × Salix viminalis 
Smithi tüvijalg (Smithi tsüaatea)  Cyathea smithii Hook.f.  
Sneedi eskobaaria  Escobaria sneedii Britton et Rose  
sobimatu hunditubakas  Hieracium inconveniens Üksip  
sobraalia  Sobralia Ruiz et Pav.  
Sofia näsiniin  Daphne sophia Kal.  
sogdi ploomipuu  Prunus sogdiana Vass.  
sogdi saar  Fraxinus sogdiana Bunge  
soja (sojauba)  Glycine Willd.  
sokotra begoonia  Begonia socotrana Hook.f.  
sokotra granaadipuu  Punica protopunica Balf.f.  
sokotra tarasarik  Polyscias scutellaria (Burm.f.) Fosberg Aralia cochleata Lam., Aralia latifolia Wight et Arn., nom. inval., Aralia rotunda W.Bull, Aralia rotundifolia hort. ex Truff., Crassula scutellaria Burm.f., Hedera cochleata (Lam.) Sweet, Hedera latifolia Wight et Arn., Nothopanax cochleatus (Lam.) Miq., Nothopanax scutellarius (Burm.f.) Merr., Nothopanax tricochleatus Miq., Panax cochleatus (Lam.) DC., Panax conchifolius Roxb., nom. illeg., Panax heyneanus Wall. ex G.Don, Panax rotundatus B.S.Williams, Panax rumphii Hassk., Panax scutellarioides Reinw. ex Blume, Paratropia latifolia (Wight et Arn.) K.Koch, Polyscias scutellarioides (Reinw. ex Blume) M.R.Almeida, Polyscias tricochleata (Miq.) Fosberg 
soldanell  Soldanella L.   
soldanell-narmaskell  Shortia soldanelloides (Siebold et Zucc.) Makino  Schizocodon soldanelloides Siebold et Zucc. 
soliidne rotangpalm  Calamus optimus Becc.  
somaalia aaloe  Aloe somaliensis C.H.Wright ex W.Watson  
somaalia alpikann  Cyclamen somalense Thulin et Warfa  
somaalia jaanikaunapuu (somaalia jaanileivapuu)  Ceratonia oreothauma subsp. somalensis Hillc. et al.   
somaalia mürripuu  Commiphora myrrha (Nees) Engl.  Balsamodendrum myrrha Nees, Commiphora molmol (Engl.) Engl. (Commiphora myrrha var. molmol Engl.) 
somaalia turdhabe  Cyanotis somaliensis C.B.Clarke Commelina cristata L., Cyanotis cavaleriei H.Lev. et Vaniot, Cyanotis racemosa Heyne ex Hassk. 
sommipalm  Sommieria Becc.  
sommipalm  Sommieria leucophylla Becc. Sommieria affinis Becc., Sommieria elegans Becc. 
songpani kibuvits  Rosa soulieana Crép. Rosa moschata var. yunnanensis Focke 
sonora viigipuu  Ficus palmeri S.Watson Ficus petiolaris subsp. palmeri (S.Watson) Felger 
soo-habekanarbik  Leucopogon esquamatus R.Br.  
soo-kaksikhammas  Dicranum bonjeanii De Not.  
soo-kassiurb (raba-kassiurb)  Gnaphalium uliginosum L. Filaginella uliginosa (L.) Opiz 
soo-kastehein  Agrostis canina L.  
soo-kibuvits  Rosa palustris Marshall Rosa floridana Rydb., Rosa lancifolia Small 
soo-koeratubakas  Crepis paludosa (L.) Moench Aracium paludosum Monn., Hieracium paludosum L. 
soo-koldsammal (soo-kuldsammal)  Campyliadelphus elodes (Lindb.) Kanda Campylium elodes (Lindb.) Kindb.  
soo-kurereha  Geranium palustre L.  
soo-kuuskjalg  Pedicularis palustris L.  
soo-lõosilm  Myosotis scorpioides L. Myosotis palustris (L.) Hill, nom. illeg. 
soo-mustjalg  Melampodium divaricatum (Rich.) DC. Melampodium berteroanum Spreng., Melampodium copiosum Klatt, Melampodium flaccidum (Benth.) Benth., Melampodium ovatifolium (Lag.) Rchb., Melampodium paludosum Kunth, Melampodium panamense Klatt, Melampodium pumilum Benth. 
soo-mõrsjalill  Gaillardia amblyodon J.Gay  
soo-mürgipuu  Toxicodendron vernix (L.) Kuntze Rhus vernicifera Salisb., Rhus vernix L. 
soo-naistepuna  Hypericum elodes L.  
soo-neiuvaip  Epipactis palustris (L.) Crantz  
soo-nuttsammal (soo-pungsammal)  Ptychostomum cernuum (Hedw.) Hornsch.  Bryum uliginosum (Brid.) Bruch et Schimp., Cladodium uliginosum Brid., Cynodon cernuus (Hedw.) Brid., Cynodontium cernuum (Hedw.) Brid., Cynontodium cernuum Hedw., Didymodon cernuus (Hedw.) Brid., Ptychostomum radicolusum Brid.  
soo-nõiahammas  Lotus uliginosus Schkuhr Lotus pedunculatus Cav. 
soo-nõianõges  Stachys palustris L.  
soo-näkikamm  Proserpinaca palustris L. Proserpinaca platycarpa Small 
soo-ohakas  Cirsium palustre (L.) Scop. Carduus palustris L. 
soo-osi  Equisetum palustre L.  
soo-pajulill  Epilobium palustre L.  
soo-piimalill  Euphorbia palustris L.  
soo-piimohakas  Sonchus palustris L.  
soo-piimputk  Peucedanum palustre (L.) Moench Selinum palustre L. 
soo-päevalill  Helianthus angustifolius L.  
soo-rasvasammal  Aneura pinguis (L.) Dum.  
soo-ristirohi (soo-voolmerohi)  Senecio paludosus L. Cineraria serratifolia Gray, Doria paludosa (L.) Fourr., Jacobaea paludosa (L.) G.Gaertn., B.Mey. et Scherb., Senecio bohemicus Tausch 
soo-rööpkanarbik  Epacris paludosa R.Br. Epacris bawbawiensis Stapf 
soo-seahernes  Lathyrus palustris L.  
soo-sigipaunik  Gymnocolea inflata (Huds.) Dum.  
soo-sigrijalg  Stenochlaena palustris (Burm.f.) Bedd. Acrostichum palustre (Burm.f.) C.B.Clarke, Lomaria scandens Willd., Lomariopsis palustris (Burm.f.) Kuhn, Lomariopsis scandens Mett., Olfersia scandens (Willd.) C.Presl, Polypodium palustre Burm.f., Pteris scandens (Willd.) Roxb., Stenochlaena scandens J.Sm. 
soo-tahuksammal  Meesia uliginosa Hedw.  
soo-tähthein  Stellaria palustris Ehrh. ex Retz. 1795 Alsine glauca (With.) E.H.L.Krause, Stellaria barthiana Schur, Stellaria dilleniana Moench, nom. illeg., Stellaria fennica (Murb.) Perf., Stellaria glauca With., Stellaria hsinganensis Kitag., Stellaria palustris Ehrh. 1789, nom. nud.  
soo-vesitäht (kevad-tähthein)  Callitriche palustris L. Callitriche verna L., Callitriche verna L. em. Lönnr., Callitriche palustris (L.) em. Schotsman 
soo-võilill  Taraxacum suecicum G.E.Haglund Taraxacum palustre (Lyons) Symons, Taraxacum palustre (Ehrh.) Dahlst., Leontodon salinum Pollich 
soo-õisluht  Triglochin palustris L. Abbotia palustris (L.) Raf., Abbotia pumila Raf., Juncago palustris (L.) Moench, Triglochin andina Phil., Triglochin chilensis Meyen, Triglochin crassiculmis (Tzvelev) Prob., Triglochin fonticola Phil., Triglochin himalensis Royle, Triglochin juncea Gilib., nom. illeg., Triglochin komarovii Lipsch. et Pavlov, Tristemon palustris (L.) Raf.  
sooalss  Eleocharis palustris (L.) Roem. et Schult. Eleocharis palustris (L.) R.Br. 
sooda-ogamalts  Salsola soda L. Kali soda (L.) Scop. 
soodahein  Suaeda Forssk. ex J.F.Gmel., nom. cons.  
soodapõõsalised  Nitrariaceae Lindl.  Peganaceae Tiegh. ex Takht., Tetradiclidaceae Takht. 
soodapõõsas  Nitraria L.   
soodirka  Dirca palustris L.  
sooeerika (mudakanarbik)  Erica tetralix L.  
soogladiool  Gladiolus palustris Gaud.  
sooglediitsia  Gleditsia aquatica Marshall  
soohein  Spartina Schreb.   
soohibisk  Hibiscus moscheutos L.  
soohiidjalg  Macrothelypteris (H.Ito) Ching  
soohiilakas  Liparis loeselii (L.) Rich. Sturmia loeselii (L.) Rchb. 
soohärjasilm  Mauranthemum Vogt et Oberpr. Leucoglossum B.H.Wilcox et al. 
sooiiris  Iris spuria L. Iris spathulata Lam. 
soojamailane  Veronica chamaedrys L. subsp. vindobonensis M.A.Fisch. Veronica vindobonensis ( M.A.Fisch.) M.A.Fisch. 
soojumikas  Saussurea DC., nom. cons. Aplotaxis DC., Aucklandia Falc. 
sookail  Ledum palustre L. Ledum tomentosum Stokes, Rhododendron palustre (L.) Kron et Judd, Rhododendron tomentosum (Stokes) Harmaja 
sookannike  Viola palustris L.  
sookask  Betula pubescens Ehrh.  
sookastik  Calamagrostis canescens (Weber) Roth Achnatherum lanceolatum (Roth) P.Beauv., Agrostis lanceolata (Roth) Roem. et Schult., Agrostis ramosa (Host) Roem. et Schult., nom. illeg., Arundo calamagrostis L., Arundo canescens Weber, Arundo canescens Weber in F.H.Wigg., Arundo gracilis Schumach., Arundo leersii Koch, Arundo lithuanica Schult. et Schult.f., Arundo ramosa Schult., Arundo riparia Willd. ex Steud., nom. inval., Arundo schleicheriana Besser, nom. inval., Arundo vilnensis Schult. et Schult.f., Athernotus lanceolatus (Roth) Dulac, Calamagrostis calamagrostis (L.) H.Karst., nom. inval., Calamagrostis canescens (Weber in F.H.Wigg.) Roth, Calamagrostis gaudiniana Rchb., Calamagrostis gracilescens (Blytt) Blytt, Calamagrostis lanceolata Roth, Calamagrostis lithuanica Besser, nom. inval., Calamagrostis obscura Downar, Calamagrostis ramosa Host, Calamagrostis schleicheri Besser, Calamagrostis vilnensis Besser 
sookerss  Rorippa palustris (L.) Besser Rorippa islandica auct., Sisymbrium palustre (L.) Leyss. 
sookold  Lycopodiella Holub Lepidotis P.Beauv. ex Mirb. 
sookuusk  Picea abies f. palustris Berg.  
sookäpp  Hammarbya Kuntze  
sookäpp (harilik sookäpp)  Hammarbya paludosa (L.) Kuntze Malaxis paludosa (L.) Swartz 
sooküpress  Taxodium Rich.  
sooküpressilised  Taxodiaceae Warm.  
soola-anabass (bijurgunn)  Anabasis salsa (C.A.Mey.) Benth. ex Volkens  
soola-põiskaun  Sphaerophysa salsula (Pall.) DC.  
soolak-puisaster  Baccharis halimifolia L.  
soolak-soodahein  Suaeda maritima (L.) Dumort. subsp. salsa (L.) Soó Suaeda salsa (L.) Pall. 
soolakuiiris  Iris halophila Pall. Chamaeiris desertorum (Gueldenst.) Medik., Iris aurea Link, Iris autumnalis Tausch, Iris desertorum Gueldenst., Iris desertorum Moench, nom. illeg., Iris diluta M.Bieb., Iris dubia Poir., Iris erratica Baker, nom. illeg., Iris gawleri F.Delaroche, Iris gueldenstadtiana Lepech., Iris heterophylla Spreng., Iris pallida Salisb., nom. illeg., Iris salsa Pall., Iris spathulata Willd., nom. illeg., Iris spuria var. desertorum (Gueldenst.) Sims, Iris spuria subsp. gueldenstadtiana (Lepech.) Soldano, Iris spuria subsp. halophila (Pall.) B.Mathew et Wendelbo 1975, Iris spuria subsp. halophila (Pall.) D.A.Webb et Chater 1978, Iris spuria var. halophila (Pall.) Sims, Iris stenogyna F.Delaroche, Iris wittmaniana Baker, Xiphion gueldenstadtianum (Lepech.) Schrank, Xiphion ochroleucum Schrank, Xiphion stenogynum (F.Delaroche) Alef., Xyridion aureum (Link) Klatt, Xyridion gueldenstadtianum (Lepech.) Klatt, Xyridion halophilum (Pall.) Klatt, Xyridion stenogynum (F.Delaroche) Klatt 
soolakurohi (baatis)  Batis P.Browne  
soolakurohulised  Bataceae Mart. ex Perleb, nom. cons.  
soolalemb  Halophila Thouars   
soolalülik  Halocnemum strobilaceum (Pall.) M.B.  
soolapuu  Halimodendron Fisch. ex DC.  
soolapuu  Halimodendron halodendron (Pall.) Voss Halimodendron argenteum DC. 
soolarohi  Salicornia L.  
soolauk  Allium validum S.Watson  
sooliilia  Helonias bullata L.  
soolikarohi  Tanacetum L. incl. Pyrethrum Zinn 
soolikarohi  Tanacetum sect. Tanacetum  
soolikarohulehine saabellill  Machaeranthera tanacetifolia (Kunth) Nees  
soolikpuju  Filifolium Kitam.   
soolikpuju (vene puju, vene soolikarohi)  Filifolium sibiricum (L.) Kitam. Artemisia sibirica (L.) Maxim., Chrysanthemum trinioides Hand.-Mazz., Tanacetum sibiricum L. 
soolill  Limnanthes R.Br.  
soolillelised  Limnanthaceae R.Br., nom. cons.   
soolmalts  Halimione Aellen Obione Gaertn. 
sooludviigia  Ludwigia palustris (L.) Elliott Cubospermum palustre (L.) Lour., Dantia palustris (L.) Des Moul., Isnardia ascendens Hall, Isnardia nitida Poir., Isnardia palustris L., Ludwigia apetala Walter, Ludwigia nitida Michx., Quadricosta palustris (L.) Dulac, Tiphogeton palustre (L.) Ehrh. 
soomadar  Galium palustre L.  
soome karutubakas  Pilosella ×fennica (Norrl.) Norrl. incl. Hieracium fulvescens (Nägeli et Peter) Üksip, Hieracium spathophyllum Nägeli et Peter, Hieracium ladogense (Norrl.) Norrl. 
soome kuusk   Picea abies var. fennica Rupr. Picea ×fennica (Regel) Kom., Picea abies × Picea obovata 
soome oblikas  Rumex pseudonatronatus Borb. Rumex fennicus (Murb.) Murb. 
soome pihlakas (hübriidpihlakas)  Sorbus ×hybrida L. Sorbus aucuparia × Sorbus intermedia; Crataegus fennica Kalm, Pyrus fennica (Kalm ex L.) Bab., Pyrus fennica (Kalm) Bab. , Pyrus hybrida (L.) Sm., Pyrus pinnatifida Sm.,p.p., Pyrus pinnatifida Ehrh., Sorbus fennica (Kalm ex L.) Fr., Sorbus fennica (Kalm) Fr., Sorbus meinichii hort.  
soome pööristatar (soome kirbutatar)  Aconogonon ×fennicum Reiersen Persicaria ×fennica (Reiersen) Stace; Persicaria alpina × Persicaria weyrichii; Polygonum ×fennicum 
soome silmarohi  Euphrasia fennica Kihlm. Euphrasia rostokoviana Hayne subsp. fennica (Kihlm.) Karlsson 
soomikulaadsed [selts]  Lepidoziales Schljakov   
soomukalised  Orobanchaceae Vent., nom. cons.  
soomukas  Orobanche L.  
soomurakas (mesimurakas)  Rubus arcticus L.  
soomus-raunjalg  Asplenium ceterach L. Ceterach officinarum Willd. 
soomus-vesisammal  Fontinalis squamosa Hedw.  
soomusalss  Eleocharis uniglumis (Link) Schult. Scirpus uniglumis Link; incl. Eleocharis fennica Palla ex Kneuck. 
soomusannoona; vili: kaneelannoona  Annona squamosa L.  
soomusdiksoonia  Dicksonia squarrosa (G.Forst.) Sw.  
soomusküpress  Actinostrobus Miq.  
soomuslehik  Echeveria DC.   
soomusmänd  Pinus heldreichii H.Christ Pinus heldreichii f. leucodermis Markgr. 
soomusnulg  Abies squamata Mast.  
soomuspalm  Lepidorrhachis O.F.Cook  
soomuspalm  Lepidorrhachis mooreana (F.Muell.) O.F.Cook Clinostigma mooreanum (F.Muell.) H.Wendl. et Drude, Kentia mooreana F.Muell. 
soomuspõõsas  Lepidothamnus Phil.  
soomussamblad [klass]  Pallaviciniopsida W.Frey et Stech  
soomussamblalaadsed [selts]  Pallaviciniales (R.M.Schust.) W.Frey et Stech  
soomussamblalised  Pallaviciniaceae Mig.   
soomussarvmagun  Glaucium squamigerum Karel. et Kir.  
soomusseeder (vesiseeder)  Libocedrus Endl.  
soomustamm  Quercus macrolepis Kotschy  
soomusvarreline otonna  Othonna lepidocaulis Schltr.  
soondunud ronisüda  Dactylicapnos torulosa (Hook.f. et Thomson) Hutch. Capnorchis torulosa (Hook.f. et Thomson) Kuntze, Dicentra torulosa Hook.f. et Thomson 
soonerohi (veesoonerohi)  Blysmus Panz. ex Schult., nom. cons.  
sooniline asteelia  Astelia nervosa Banks et Sol. ex Hook.f. Astelia cockaynei Cheeseman, Astelia montana (Kirk ex Cheeseman) Cockayne, nom. Illeg., Astelia nervosa Hook.f., Funckia nervosa (Banks et Sol. ex Hook.f.) Kuntze 
sooniline begoonia  Begonia venosa Skan ex Hook.  
sooniline jumikas  Centaurea nervosa Willd. Centaurea cirrata Rchb., Centaurea uniflora subsp. nervosa (Willd.) Bonnier et Layens, Jacea cirrata (Rchb.) Soják 
sooniline naistenõges  Nepeta nervosa Royle ex Benth.  
sooniline vesilemb  Hygrophila costata Nees et T.Nees Ecbolium lithospermifolium (Vahl) Kuntze, Hygrophila atricheta Bridar., Hygrophila brasiliensis (Spreng.) Lindau, Hygrophila conferta Nees, Hygrophila costata Nees, Hygrophila guianensis Nees ex Benth., Hygrophila helodes Nees, Hygrophila latifolia Nees, Hygrophila pubescens (T.Anderson ex Oliv.) Benoist, Hygrophila pubescens Nees, Hygrophila rivularis (Schltdl.) Nees, Hygrophila verticillata (Spreng.) Cabrera et G.Dawson, Hygrophila verticillata (Spreng.) Herter, Ruellia brasiliensis Spreng., Ruellia rivularis Schltdl., Ruellia verticillata Spreng., Ruelliola grevei Baill. 
soonine habekanarbik  Leucopogon neurophyllus F.Muell.  
soonis-võilill  Taraxacum isthmicola H.Lindb.  
soonseemnik  Trachelospermum Lem., nom. cons. Microchonea Pierre, Thyrsanthella Pichon 
soontaimed (pärisraigastaimed + pärislehttaimed)  Tracheophyta  Lycopodiophyta + Euphyllophyta 
soonurmikas  Poa palustris L. Poa fertilis Host, Poa serotina Ehrh. ex Gaud. 
soonutilised  Rapateaceae Dumort., nom. cons.   
soonutt  Rapatea Aubl.  
soopappel  Populus heterophylla L.  
soopihl  Potentilla subg. Comarum (L.) Syme Comarum L. 
soopihl  Comarum L.  --> Potentilla L.; Potentilla subg. Comarum (L.) Syme 
soopriimula (Smithi priimula)  Primula prolifera Wall. Primula chrysochlora Balf.f. et Ward, Primula helodoxa Balf.f., Primula ianthina Balf.f. et Cave, Primula imperialis Jungh., Primula khasiana Balf.f. et Smith, Primula kuhlii Blume, Primula smithiana Craib, Primula sumatrana Merr. 
soorohi  Houttuynia cordata Thunb.  
soosalat  Cicerbita Wallr.  
soosammal  Paludella squarrosa (Hedw.) Brid.  
sooskapaania  Scapania paludicola Loeske et K.Müll.  
soosõnajalalised  Thelypteridaceae Ching ex Pic.Serm.  
soosõnajalg  Thelypteris Schmidel  
soosõrg  Staurogyne Wall. Ebermaiera Nees, Erythracanthus Nees, Neozenkerina Mildbr., Staurogynopsis Mangenot et Aké Assi, Zenkerina Engl. 
soosõstar  Ribes lacustre (Pers.) Poir. Ribes echinatum Dougl. ex Lindl., Ribes grossularioides Michx. ex Steud., Ribes oxycanthoides var. lacustre Pers.  
sootamm  Quercus palustris Münchh.  
sootarn  Carex acutiformis Ehrh. Carex paludosa Gooden. 
sootulikas  Ranunculus flammula L.  
soovalk  Malaxis Sol. ex Sw. Microstylis (Nutt.) Eaton 
soovildik  Aulacomnium palustre (Hedw.) Schwaegr.  
soovõhk  Calla palustris L.  
soovõhk (võhk)  Calla L.  
sorgo  Sorghum Moench  
sortsi-ogaõun  Datura innoxia Mill. Datura guayaquilensis Kunth, Datura meteloides DC. ex Dunal 
Sosnovski karuputk  Heracleum sosnowskyi Manden.  
Soulange'i magnoolia  Magnolia ×soulangeana Soul.-Bod. Magnolia denudata × Magnolia liliiflora; Magnolia ×brozzonii Millais, Magnolia lene Pépin, Magnolia ×lenneana (Lem.) Koehne, Magnolia ×lennei Van Houtte, Magnolia speciosa Van Geel, Yulania ×lenneana Lem., Yulania ×soulangeana (Soul.-Bod.) D.L.Fu 
Spachi leetpõõsas  Genista ×spachiana Webb  Genista stenopetala × Genista canariensis 
Spachi sõstar  Ribes ×spachii Jancz.  
Spaethi saar  Fraxinus spaethiana Lindl.  
spagetikõrvits   Cucurbita pepo subsp. pepo var. pepo Vegetable Spaghetti rühm incl. cv. 'Spaghetti' ('Vegetable Spaghetti'), 'Tivoli' 
Spaldingi kibuvits  Rosa nutkana C.Presl var. hispida Fernald Rosa spaldingii Crép. 
spargel-puisbambus (kare puisbambus)  Dendrocalamus asper (Schult. et Schult.f.) Backer ex K.Heyne Bambusa aspera Schult. et Schult.f., Bambusa macroculmis Rivière, Dendrocalamus flagellifer Munro, Dendrocalamus macroculmis (Rivière) J.Houz., Dendrocalamus merrillianus (Elmer) Elmer, Gigantochloa aspera (Schult. et Schult.f.) Kurz, Sinocalamus flagellifer (Munro) T.Q.Nguyen 
spargel-salatsigur  Cichorium intybus var. foliosum Catalogna rühm incl. 'Dentarella', 'A Foglia Frastagliata', 'A Foglia Liscia', 'Brindisina', 'Gigante di Chioggia', 'Italiko Rosso', 'Puntarelle', 'Pugliese' 
spargelkapsas (asparkapsas, brokoli)  Brassica oleracea var. italica Plenck  Brassica botrytis var. asparagoides Presl, Brassica botrytis subsp. italica Lizg., Brassica cauliflora subsp. simplex Lizg., Brassica oleracea var. asparagoides Gmel., Brassica oleracea convar. botrytis var. italica, Brassica oleracea Broccoli rühm, Brassica oleracea Italica rühm s.l. 
spargelsalat  Lactuca sativa var. angustana L.H.Bailey Lactuca angustana hort. ex Vilmorin, Lactuca sativa var. asparagina L.H.Bailey, nom. illeg. 
spargelvigna (spargeluba)  Vigna unguiculata (L.) Walp. subsp. sesquipedalis (L.) Verdc. Dolichos sesquipedalis L., Vigna sesquipedalis (L.) Fruwirth, Vigna sinensis var. sesquipedalis (L.) Asch. et Schweinf., Vigna sinensis var. sesquipedalis (L.) Koern., Vigna sinensis subsp. sesquipedalis (L.) Van Eselt., Vigna unguiculata var. sesquipedal 
spartsium  Spartium junceum L. Genista hispanica Grev. 
speltanisu  Triticum spelta L. Triticum aestivum Spelta rühm, Triticum aestivum L. subsp. spelta (L.) Thell., Triticum aestivum L. var. spelta (L.) Fiori 
spinat  Spinacia L.  
spinat-kermesmari  Phytolacca acinosa Roxb. Phytolacca esculenta 
spinat-ruutlehik  Tetragonia tetragonoides (Pall.) Kuntze Demidovia tetragonoides Pall., Tetragonia expansa Murr., nom. illeg. 
spinatbasella (india spinat)  Basella alba L.  
spinatoblikas  Rumex patientia L.  
spinifekshein  Spinifex L.  
spiraalne eukalüpt  Eucalyptus perriniana F.Muell. ex Rodway  
sprekeelia  Sprekelia formosissima (L.) Herb.  
Sprengeri aspar  Asparagus aethiopicus L. 'Sprengeri' Asparagus densiflorus Sprengeri rühm, Asparagus sprengeri Regel 
Sprengeri magnoolia  Magnolia sprengeri Pamp.  
Sprengeri tulp  Tulipa sprengeri Baker Tulipa brachyanthera Freyn 
Spruneri kivirik  Saxifraga spruneri Boiss.  
Szovitsi liilia  Lilium szovitsianum Fisch. ex Ave-Lall. Lilium monadelphum var. szovitsianum (Fisch. et Ave-Lall.) Elwes 
Stahli kukehari  Sedum stahlii Solms  
Staintoni ebamagun  Meconopsis staintonii Grey-Wilson  
Standishi kuslapuu  Lonicera standishii Jacques  
Standsfieldi mägisibul  Sempervivum standsfieldii  
stangeeria  Stangeria T.Moore  
stangeeria  Stangeria eriopus (Kunze) Nash  
stangeerialised  Stangeriaceae L.A.S.Johnson  -> Zamiaceae Horan. 
Stansfieldi kellukas  Campanula 'Stansfieldii' Campanula ×stansfieldii hort.; Campanula carpatica var. turbinata × Campanula waldsteiniana 
Stanwelli rodo (Stanwelli rododendron)  Rhododendron ×stanwellianum hort. ex Millais  
stapeelia  Stapelia L., nom. cons. Obesia Haw. 
stapeeliakleinia (stapeelia-ristirohi)  Kleinia stapeliiformis (Phillips) Stapf Senecio stapeliiformis Phillips 
Starke oravulmik (Starke lühikupar)  Sciuro-hypnum starkei (Brid.) Ignatov et Huttunen Brachythecium starkei (Brid.) Schimp.  
Starke pisipungsammal (Starke pisisammal)  Microbryum starckeanum (Hedw.) R.H.Zander Anacalypta starckeana (Hedw.) Fürnr., Grimmia starckeana (Hedw.) F.Weber et D.Mohr, Pottia starckeana (Hedw.) Müll. Hal., Tortula humillima Cardot et Copp., Tortula starckeana (Hedw.) Kindb., Weissia starckeana Hedw. 
Stauntoni rihumünt  Elsholtzia stauntonii Benth.  
stefaania  Stephania Lour.  
Steinbergi hunditubakas  Hieracium steinbergianum Üksip  
Stelleri lauk  Allium stellerianum Willd.   
Stelleri puju  Artemisia stelleriana Bess.  
Stelleri tundrakanarbik  Cassiope stelleriana (Pall.) DC. Harimanella stelleriana (Pall.) Cov. 
Stephani kuldjuur  Rhodiola stephanii (Cham.) Trautv. et C.A.Mey. Sedum stephanii Cham. 
stepi-aruhein  Festuca rupicola Heuff. Festuca sulcata (Hack.) Nym. 
stepi-haguhein  Koeleria delavignei Czern. ex Domin  
stepi-kirsipuu  Prunus fruticosa Pall. Cerasus fruticosa (Pall.) G.Woron. 
stepi-kugarpea  Cephalaria litvinovii Bobrov  
stepi-piimalill  Euphorbia seguieriana Neck. Esula gerardiana (Jacq.) Fourr., Euphorbia caiogala Ehrh., Euphorbia campestris S.Geuns, Euphorbia firma Ledeb., Euphorbia gerardiana Jacq., Euphorbia homophylla Lange ex Schrank, Euphorbia linariifolia Lam., Euphorbia loiseleurii (Rouy) Prain, Euphorbia seguieri (Scop.) All., Euphorbia sturii Holuby ex Velen, Euphorbia syrmiensis Kit., Euphorbia ventosica Chaix ex Timb.-Lagr., Galarhoeus seguierianus (Neck.) Prokh., Keraselma seguieri (Scop.) Raf., Tithymalus caiogalus (Ehrh.) Moench, Tithymalus campestris (S.Geuns) Klotzsch et Garcke, Tithymalus firmus (Ledeb.) Klotzsch et Garcke, Tithymalus gerardianus (Jacq.) Steud., Tithymalus gerardii Raf., Tithymalus rupestris Lam., Tithymalus seguieri Scop., Tithymalus seguierianus (Neck.) Prokh. 
stepipojeng  Paeonia intermedia C.A.Mey. ex Ledeb.  Paeonia anomala var. hybrida (Pall.) Huth, Paeonia anomala var. hybrida f. intermedia (C.A.Mey. ex Ledeb.) Trautv., Paeonia anomala subsp. intermedia (C.A.Mey. ex Ledeb.) Trautv., Paeonia anomala subsp. intermedia B.Fedtsch., Paeonia anomala var. intermedia (C.A.Mey. ex Ledeb.) O.Fedtsch. et B.Fedtsch., Paeonia hybrida Willd., Paeonia hybrida Pall. var. intermedia (C.A.Mey. ex Ledeb.) Krylov, Paeonia hybrida (Pall.) var. typica Krylov, Paeonia tenuifolia var. hybrida Fedtsch. 
stepirohi  Stipa L.  
Sternbergi nelk  Dianthus sternbergii Sieber ex Capelli Dianthus monspessulanus L. subsp. sternbergii (Sieber ex Kerner) Hegi 
sternbergia  Sternbergia Waldst. et Kit. Oporanthus Herb. 
Steveni enelas  Spiraea stevenii (C.K.Schneid.) Rydb. Spiraea aemiliana subsp. stevenii (C.K.Schneid.) Vorosch., Spiraea beauverdiana auct. plur. non C.K.Schneid., Spiraea beauverdiana var. stevenii C.K.Schneid. 
Steveni karuputk   Heracleum stevenii Manden.   
Steveni kellukas  Campanula stevenii M.Bieb.  
Steveni kipslill  Gypsophila stevenii Fisch.  
Steveni tulikas  Ranunculus stevenii Andrz. ex Bess.  
Stevensoni palisandripuu (Stevensoni dalbergia, honduurase dalbergia)  Dalbergia stevensonii Standl.  
Stewarti liilia  Lilium stewartianum Balf.  
stillingia  Stillingia Garden ex L.  
Stillmani neiusilm  Coreopsis stillmanii (A.Gray) S.F.Blake Leptosyne stillmannii A.Gray. 
Stoerki käoking (värd-käoking)  Aconitum ×cammarum L. em. Fr. Aconitum ×stoerkianum Rchb.; Aconitum napellus × Aconitum variegatum 
Strachey bergeenia  Bergenia stracheyi (Hook.f. et Thoms.) Engl.  
Strachey jänesekäpp  Leontopodium stracheyi (Hook.f.) C.B.Clarke  
Strausi kleistokaktus (Straussi kinniskaktus)  Cleistocactus strausii (Heese) Backeb. Borzicactus straussii (Heese) A.Berger, Pilocereus straussii Heese 
Stridi krookus   Crocus stridii Papan. et Zacharof  Crocus biflorus subsp. stridii (Papan. et Zacharof) B.Mathew 
stromante  Stromanthe Sond.  
strühniinipuu  Strychnos L.  Atherstonea Pappe, Scyphostrychnos S.Moore 
stuartia  Stewartia L. Stuartia L., orth. var. 
stüüraks  Styrax L.  Anthostyrax Pierre, Foveolaria Ruiz et Pav. 
stüüraksilised  Styracaceae DC. et Spreng., nom. cons. Halesiaceae D.Don 
stüüraksilised  Styracaceae Dumort.  
subalpiinne ristirohi  Senecio subalpinus Koch  
sudaani sorgo  Sorghum sudanense (Piper) Stapf Holcus sudanensis Bailuy, Sorghum bicolor subsp. drummondii (Steud.) de Wet, Andropogon sorghum subsp. sudanensis Piper, Sorghum ×drummondii (Nees ex Steud.) Millsp. et Chase; Sorghum bicolor × Sorghum arundinaceum 
sudaavia karutubakas (sudaavia hunditubakas)  Pilosella ×sudavica Hieracium sudavicum (Nägeli et Peter) Üksip, Hieracium floribundum subsp. sudavicum Nägeli et Peter 
sudeedi härmik  Racomitrium sudeticum (Funck) Bruch et Schimp.  
sudeedi parbik (sudeedi ebalõhiksammal, sudeedi lõhiksammal)  Barbilophozia sudetica (Nees ex Huebener) L.Söderstr., De Roo et Hedd. Jungermannia sudetica Nees ex Huebener, Lophozia sudetica (Nees ex Huebener) Grolle, Pseudolophozia sudetica (Nees ex Huebener) Konstant. et Vilnet 
sudeedi piiphein  Luzula sudetica (Willd.) DC. Luzula maxima (Reichard) DC. 
sudeedi põisjalg  Cystopteris sudetica A.Br. et Milde  
suga-kammhein  Agropyron imbricatum Roem. et Schult. Agropyron cristatum subsp. pectinatum (M.Bieb.) Tzvelev, Triticum pectinatum M.Bieb., Agropyron pectinatum (Bieb.) Beauv., Agropyron pectiniforme Roem. et Schult. 
suga-karneegiakaktus  Carnegiea polylopha (DC.) D.R.Hunt Neobuxbaumia polylopha (DC.) Bckbg. 
suga-näkikamm  Proserpinaca pectinata Lam.  
suga-rihumünt  Elsholtzia ciliata (Thunb.) Hyl. Elsholtzia patrinii (Lepech.) Garcke, Elsholtzia cristata Willd. 
suga-sõnajalg  Dryopteris cristata (L.) A.Gray Polypodium cristatum L. 
sugajas tselaster  Celastrus strigillosus Nakai  
sugalill  Ctenanthe Eichler  
sugapea  Cynosurus L.  
sugapuu (tsertsiidium)  Cercidium Tul.  --> Parkinsonia 
suhkru-arengapalm (Heino Kiik: suhkrupalm)  Arenga pinnata (Wurmb) Merr. Arenga saccharifera Labill. 
suhkru-lehiskaktus  Pereskia sacharosa Griseb.  
suhkru-lehtadru; saadus: merekapsas (merikapsas)  Laminaria saccharina (L.) J.V.Lamour.  
suhkrueukalüpt  Eucalyptus cladocalyx F.Muell.  
suhkruhernes (lesthernes)  Pisum sativum L. subsp. sativum var. macrocarpon Ser. Pisum sativum Macrocarpon-rühm, Pisum sativum Mangetout-rühm, Pisum sativum L. subsp. sativum convar. axiphium Alef. emend. C.O.Lehm., Pisum sativum L. convar. axiphium Alef. var. macrocarpon Ser., Pisum sativum L. subsp. saccharatum Alef., Pisum sativum var. saccharatum Ser. 
suhkrukask  Betula lenta L.  
suhkruleht  Stevia Cav.   
suhkrumais  Zea mays L. subsp. mays Saccharata rühm Zea mays L. convar. saccharata (Sturtev.) Koern., Zea mays L. convar. mays var. mays subvar. saccharata Körn., Zea mays var. saccharata (Sturtev.) L.H.Bailey, Zea mays var. saccharata (Koern.) Asch. et Graebn., Zea mays Sweet Corn-rühm, Zea saccharata Sturtev., Zea saccharata Sturtev. ex L.H.Bailey, Zea mays L. var. rugosa Bonaf. 
suhkrumänd  Pinus lambertiana Dougl.  
suhkrupeet  Beta vulgaris subsp. vulgaris var. altissima Döll Beta vulgaris subsp. vulgaris Altissima rühm, Beta vulgaris var. altissima DC., Beta altissima Steud., Beta saccharifera, Beta vulgaris var. saccharifera Alef., Beta vulgaris conv. saccharifera Alef. 
suhkruroog  Saccharum L. Lasiorhachis (Hack.) Stapf, Ripidium Trin., Saccharifera Stokes 
suhkrusorgo  Sorghum saccharatum (L. emend. L.) Moench Andropogon saccharatus Raspail, Holcus dochna Forssk., Holcus saccharatus L. emend. L., Sorghum bicolor Saccharatum-rühm, Sorghum dochna (Forssk.) Snowden, Sorghum vulgare Pers. var. saccharatum (L.) Boerl. 
suhkruvaher  Acer saccharum Marshall Acer saccharinum Wangenh. 
suhkuradru  Saccharina Stackh., nom. rej.  
suitsjas iiris  Iris ×sambucina L. Iris pallida × Iris variegata; Iris borzae ( Prodan ) Prodan, Iris ×buiana Prodán (Iris pallida × Iris ×squalens), Iris ×cavarnae Prodán, Iris concolor Baker, Iris 'Dingi Colored Flag', Iris ×germanica var. lurida (Aiton) Nyman, Iris ×lurida Aiton, Iris ×lurida Soland., Iris ×neglecta Hornem. (Iris variegata × Iris sambucina ?), Iris 'Neglecta', Iris ×nyaradyana Prodán, Iris redouteana Spach, Iris 'Rhaetica' (Reuthe 1929), Iris ×rozaliae Prodán, Iris ×rothschildii Degen, Iris squamata Gaterau, Iris ×squalens L., Iris variegata var. lurida (Aiton) Nyman; =? Iris flavescens Delile 
suitsjas juuno (suitsjas iiris)  Juno capnoides Vved. Iris capnoides (Ved.) - 
suitsrohi  Conringia L.Heist. ex Fabr.  
suitsuputk  Opopanax W.D.J.Koch   
suitsupõõsas  Conospermum Sm.  
suksupuu  Enterolobium Mart.  
sukupiirapuu  Diplotropis Benth.  
suletud emajuur  Gentiana clausa Raf. Pneumonanthe clausa (Raf.) Greene 
Sulevi koerahammas  Erythronium sulevii (Ruksans) Stepanov 2011 Erythronium sibiricum subsp. sulevii Ruksans 2007 
sulg-aruluste  Brachypodium pinnatum (L.) P.Beauv. Bromus pinnatus L. 
sulg-stepirohi  Stipa pennata L. Stipa pennata L. (s.l.) 
sulg-vesilemb  Hygrophila pinnatifida (Dalzell) Sreem.  
sulgakaatsia  Acacia decurrens (J.C.Wendl.) Willd.  
sulgaspar  Asparagus setaceus (Kunth) Jessop  
sulghein  Nassella (Trin.) E.Desv.  Stipa subg. Nassella Trin.  
sulgjalehine mütsviljak (sulgjalehine pilokarpus)  Pilocarpus pennatifolius Lem. Pilocarpus pinnatifolius Lem. 
sulgjalehine sirel  Syringa pinnatifolia Hemsl.  
sulgjas breinia  Breynia disticha J.R.Forst. et G.Forst. Breynia nivosa Small 
sulgjas daalia  Dahlia pinnata Cav.  Dahlia rosea Cav., Dahlia superflua (DC.) W.T.Aiton, Dahlia variabilis (Willd.) Desf., Georgina superflua DC., Georgina variabilis Willd. 
sulgjas emiilia  Emilia sonchifolia (L.) DC. Cacalia sonchifolia L., Emilia sonchifolia (L.) DC. subsp. sonchifolia, Senecio sonchifolius (L.) Moench 
sulgjas ibeeris  Iberis pinnata L.  
sulgjas kalanhoe (sulgjas pungleht)  Kalanchoe pinnata (Lam.) Pers. Bryophyllum calycinum Salisb., Bryophyllum germinans Blanco, Bryophyllum pinnatum (L.f.) Oken, Bryophyllum pinnatum (Lam.) Oken, Cotyledon calycina Roth, Cotyledon calyculata Solander, Cotyledon pinnata Lam., Cotyledon rhizophylla Roxb., Crassula pinnata L.f., Crassuvia floripendia Comm. ex Lam., Sedum madagascaricum Clus. ex Fröd., nom. inval., Verea pinnata (Lam.) Spreng. 
sulgjas kolmseemnik  Triosteum pinnatifidum Maxim.  
sulgjas kuisma  Eucryphia glutinosa (Poepp. et Endl.) Baill. Eucryphia pinnatifolia Gay 
sulgjas kübarõis  Ratibida pinnata (Vent.) Barnh.  
sulgjas lavendel  Lavandula pinnata L.  
sulgjas lehtertapp  Ipomoea quamoclit L. Clitocyamos pinnatifidus St.-Lag., Convolvulus pennatifolius Salisb., nom. illeg., Convolvulus pennatus Desr., nom. illeg., Convolvulus quamoclit (L.) Spreng., Ipomoea cyanoclita St.-Lag., Quamoclit pennata (Desr.) Bojer, nom. illeg., Quamoclit quamoclit (L.) Britton, nom. inadmiss., Quamoclit vulgaris Choisy 
sulgjas lehtsinep  Brassica juncea subsp. integrifolia var. multisecta L.H.Bailey  incl. cv. 'Golden Streaks', 'Ruby Streaks', 'Green Frills', 'Red Frills' 
sulgjas libliklill  Schizanthus pinnatus Ruíz et Pav.  
sulgjas mailane   Veronica pinnata L.  Pseudolysimachion arenosum Holub, Pseudolysimachion pinnatum (L.) Holub, Veronica arenosa Boriss. 
sulgjas makakapuu  Platymiscium pinnatum (Jacq.) Dugand  
sulgjas matoapuu; vili: matoa  Pometia pinnata J.R.Forst. et G.Forst. Irina tomentosa Blume, Nephelium pinnatum (J.R.Forst. et G.Forst.) Cambess., Pometia tomentosa (Blume) Teijsm. et Binn. 
sulgjas nõelköis  Epipremnum pinnatum (L.) Engl. Epipremnum angustilobum K.Krause, Epipremnum elegans Engl., Epipremnum formosanum Hayata, Epipremnum glaucicephalum Elmer, nom. nud., Epipremnum merrillii Engl. et K.Krause, Epipremnum mirabile Schott, Epipremnum robinsonii K.Krause, Monstera caudata (Roxb.) Schott, Monstera dilacerata (K.Koch et Sello) K.Koch, Monstera pinnata (L.) Schott, Philodendron dilaceratum Engl., Philodendron nechodomae Britton, Polypodium laciniatum Burm.f., Pothos caudatus Roxb., Pothos decursivus Wall., nom. illeg., Pothos pinnatifidus Roxb., Pothos pinnatus L., Rhaphidophora caudata (Roxb.) Schott, Rhaphidophora cunninghamii Schott, Rhaphidophora dilacerata (K.Koch et Sello) K.Koch, Rhaphidophora formosana (Hayata) M.Hotta, nom. illeg., Rhaphidophora laciniata (Burm.f.) Merr., Rhaphidophora lovellae F.M.Bailey, Rhaphidophora merrillii Engl., Rhaphidophora neocaledonica Guillaumin, Rhaphidophora pinnata (L.) Schott, Rhaphidophora pinnatifida (Roxb.) Schott, Rhaphidophora vitiensis Schott, Rhaphidophora wallichii Schott, Scindapsus bipinnatifidus Teijsm. et Binn., Scindapsus caudatus (Roxb.) Schott, Scindapsus decursivus Moritzi, nom. illeg., Scindapsus dilaceratus K.Koch et Sello, Scindapsus forsteri Endl., Scindapsus pinnatifidus (Roxb.) Schott, Scindapsus pinnatus (L.) Schott, Tornelia dilacerata (K.Koch et Sello) Schott 
sulgjas oravulmik (sulgjas lühikupar)  Sciuo-hypnum plumosum (Hedw.) Ignatov et Huttunen, nom. cons. Brachythecium plumosum (Hedw.) Schimp.  
sulgjas pelargoon  Pelargonium pinnatum (L.) L'Hér.  
sulgjas piimohakas  Sonchus leptocephalus Cass.  Prenanthes pinnata L.f., Taeckholmia pinnata (L.f.) Boulos 
sulgjas rikardia  Riccardia multifida (L.) S.Gray  
sulgjas rodgersia  Rodgersia pinnata Franch.  
sulgjas santoliin  Santolina pinnata Viv. Santolina leucantha Bertol. 
sulgjas skuuria  Schkuhria pinnata (Lam.) Kuntze  
sulgjas tariõis  Staphylea pinnata L. Staphylodendron pinnatum (L.) Crantz 
sulgjas tuhkpuu  Cotoneaster distichus Lange  
sulgjas turbasammal  Sphagnum subnitens Russ. et Warnst.  
sulgjas undaaria; saadus: vakame (kaubanduses wakame)   Undaria pinnatifida (Harv.) Suringar Alaria pinnatifida Harv., Ulopteryx pinnatifida (Harv.) Kjellm. 
sulgjas vesikuusk  Myriophyllum pinnatum (Walter) Britton, Sterns et Poggenb. Myriophyllum scabratum Michx., Potamogeton pinnatum Walter 
sulgjas õhik  Neckera pennata Hedw.  
sulgkapsas  Brassica oleracea var. selenisia L. Brassica oleracea var. fimbriata subvar. pinnata DC., Brassica oleracea var. acephala subvar. laciniata f. selenisia (L.) Thell. 
sulglõhine viirpuu (sulghõlmine viirpuu)  Crataegus pinnatifida Bunge  
sulgnelk  Dianthus plumarius L. Dianthus plumoides 
sulgruse (kahelisulgjas ruse)  Bidens bipinnata L.  
sulgvõhk  Zamioculcas Schott  
sulgvõhk  Zamioculcas zamiifolia (Lodd.) Engl.  
sulis-näsakaktus  Mammillaria plumosa F.A.C.Weber  
Sullivanti päevakübar  Rudbeckia fulgida var. sullivantii (C.L.Boynton et Beadle) Cronquist Rudbeckia speciosa var. sullivantii B.L.Rob., Rudbeckia sullivantii C.L.Boynton et Beadle 
sulnis liilia  Lilium amabile Palib. Llilium fauriei H.Lev. et Vaniot 
sulnis sõrmlehik  Schefflera elegantissima (Veitch) Lowry et Frodin Dizygotheca elegantissima (Veitch) R.Vig. et Guillaumin 
sultan-lemmmalts (sultan-lemmalts)  Impatiens walleriana Hook.f. Impatiens holstii Engl. et Warb. 
sumahh  Rhus L., s.str.  Rhus subg. Rhus, Rhus sect. Rhus; excl. Toxicodendron Mill. 
sumahh (mürgipuu)  Rhus L., s.l. incl. Toxicodendron Mill.; Rhus sect. Toxicodendron Gray  
sumatra hiilakas  Liparis crenulata (Blume) Lindl.  Leptorchis crenulata (Lindl.) Kuntze, Leptorkis crenulata (Blume) Kuntze, Malaxis crenulata Blume, Stichorkis crenulata (Blume) Marg., Szlach. et Kulak 
sumatra jugapuu   Taxus sumatrana (Miq.) de Laub. Cephalotaxus sumatrana Miq., Cephalotaxus celebica Warb., Cephalotaxus mannii Pritzel ex Diels non Hook.f., Podocarpus celebicus Hemsl., Taxus baccata Masters, Taxus celebica (Wall.) Li, Taxus chinensis (Pilger) Rehder non L., Taxus cuspidata Kaneh. non Siebold et Zucc., Taxus mairei (Lemée et Léeveillé) Hu et Liu, Taxus wallichiana Foxworthy non Zucc., Taxus yunnanensis Cheng, Cheng et Fu, Tsuga mairei Lemée et Léeveillé, Taxus speciosa Florin  
sumatra looktähkpalm  Cyrtostachys renda Blume  
sumatra meravanipuu  Hopea mengerawan Miq.  
sumatra peittõlvik  Cryptocoryne moehlmannii de Wit  
sumatra stüüraks  Styrax sumatranus Smith   
sunda stülosantes  Stylosanthes sundaica Taub.  
supi-ilunõges  Plectranthus amboinicus (Lour.) Spreng. Coleus amboinicus Lour., Coleus aromaticus Benth., Coleus carnosus Hassk., Coleus crassifolius Benth., Coleus suganda Blanco, Majana amboinica (Lour.) Kuntze, Plectranthus aromaticus (Benth.) Roxb.,  
surati baklažaan  Solanum surattense Burm.f. Solanum jacquini Willd. 
surfiinia (pistikpetuunia)  Petunia Surfinia rühm incl. Petunia Surfinia seeria, Cascadia seeria, Supertunia seeria 
surinami filodendron  Philodendron surinamense (Miq.) Engl.  Anthurium surinamense Miq., Elopium surinamense (Miq.) Schott, Philodendron riedelianum Schott  
surinami küünisväät  Uncaria tomentosa (Willd. ex Roem. et Schult.) DC. Nauclea tomentosa Willd. ex Roem. et Schult., Ourouparia tomentosa (Willd. ex Roem. et Schult.) K.Schum., Uncaria surinamensis Miq.,  
surinami luulupuu  Virola surinamensis (Rol. ex Rottb.) Warb.  
surinami okootea  Ocotea rodiei (M.R.Schomb.) Mez Chlorocardium rodiei (M.R.Schomb.) Rohwer et al., Nectandra rodiei M.R.Schomb. 
surinami paabupõõsas  Calliandra surinamensis Benth. Acacia fasciculata (Willd.) Poir., Anneslia fasciculata (Willd.) Kleinhoonte, Calliandra angustidens Britton et Killip, Calliandra tenuiflora Benth., Feuilleea fasciculata Kuntze, Inga fasciculata Willd. 
surma-piimapõõsas  Synadenium cupulare (Boiss.) L.C.Wheeler  Euphorbia cupularis Boiss., Euphorbia arborescens E.Mey., Synadenium arborescens Boiss., Synadenium cupulare (Boiss.) Wheeler ex A.White, R.A.Dyer et Sloane, Synadenium synadenia Baill. 
surmaputk  Conium L.  
susaki mandlipuu  Prunus susakensis  
suskpalm  Cryosophila Blume  Acanthorrhiza H.Wendl. 
sussilill  Jovellana Ruiz et Pav.   
Suteri krookus  Crocus olivieri J.Gay Crocus aucheri Boiss., Crocus candidus E.D.Clarke var. subflavus hort., Crocus suterianus Herb. 
suulu kivijugapuu  Podocarpus latifolius (Thunb.) R.Br. ex Mirb. Podocarpus milanjianus Rendle, Podocarpus thunbergii Hook., Taxus latifolia Thunb. 
suulumõõk  Watsonia Mill.  
suulutähelised  Hypoxidaceae R.Br., nom. cons.   
suulutäht  Hypoxis L.   
suur ammi  Ammi majus L.  
suur armujuur  Atractylodes macrocephala Koidz.  
suur aruhein  Festuca gigantea (L.) Vill. Bromus giganteus L. 
suur astilbe  Astilbe grandis Stapf ex Wils.  
suur banksia  Banksia grandis Willd.  
suur begoonia  Begonia grandis Dryand.  
suur diskiidia  Dischidia major (Vahl) Merr. Dischidia rafflesiana Wall. 
suur ebamagun  Meconopsis grandis Prain  
suur efedra  Ephedra major Host  
suur eukalüpt  Eucalyptus grandis W.Hill ex Maiden  
suur habehein  Andropogon gerardii Vitman  
suur haguhein  Koeleria grandis Besser ex Gorski Koeleria polonica Domin 
suur hanehein  Zannichellia major (Hartm.) Boenn. ex Rchb. Zannichellia palustris L. var. major (Hartman) W.D.J.Koch, Zannichellia palustris L. subsp. major (C.Hartman) Van Ooststroom et Reichgelt 
suur havisaba  Sansevieria grandis Hook.f.  
suur hirss  Panicum maximum Jacq.  
suur hoita  Hoita macrostachya (DC.) Rydb. Hoita douglasii (Greene) Rydb., Hoita longiloba Rydb., Hoita villosa Rydb., Lotodes macrostachyum (DC.) Kuntze, Psoralea macrostachya DC. 
suur hundivõhk   Typhonium giganteum Engl.  Typhonium giraldii (Baroni) Engl., Typhonium stoliczkae Engl.  
suur härjasilm  Leucanthemum maximum (Ramond) DC. Chrysanthemum maximum Ramond 
suur igihali  Vinca major L.  
suur jalgvanik  Cyphostemma macropus (Welw.) Desc. Cissus macropus Welw. 
suur kaksikhambake  Dicranella heteromalla (Hedw.) Schimp.  
suur kaksikhammas  Dicranum majus Sm.  
suur kalepuu  Sideroxylon majus (C.F.Gaertn.) Baehni Calvaria major C.F.Gaertn., Calvaria major C.F.Gaertn. et A.W.Hill 
suur kalganirohi  Alpinia galanga (L.) Willd. Languas galanga (L.) Stuntz, Maranta galanga L. 
suur kardemon  Elettaria major Sm. Elettaria cardamomum (L.) Maton var. major Thwaites 
suur karukell  Pulsatilla vulgaris Mill. sp. grandis (Wender.) Zam. Pulsatilla grandis Wenderoth 
suur karukõrv  Arctotis venusta Norl.  
suur kassia  Cassia grandis L.f. Bactyrilobium grande Hornem., Bactyrilobium molle Schrad., Cassia brasiliana Lam., Cassia brasiliensis Buc'hoz, Cassia mollis Vahl, Cassia pachycarpa de Wit, Cathartocarpus brasilianus Jacq., Cathartocarpus erubescens Ham., Cathartocarpus grandis Pers. 
suur kastehein  Agrostis gigantea Roth  
suur kivirik  Saxifraga fortunei Hook. Saxifraga cortusifolia var. fortunei (Hook.) Maxim., Saxifraga jotanii Honda 
suur kolmiklill  Trillium chloropetalum (Torr.) Howell  Trillium sessile var. chloropetalum Torrey, Trillium giganteum (Hooker et Arnot) Heller, Trillium sessile giganteum Hook. et Arn. 
suur kontpuu  Cornus controversa Hemsl. Bothrocaryum Contr. 
suur kugarpea  Cephalaria gigantea (Ledeb.) Bobrov  
suur kukehari  Sedum telephium L. subsp. maximum (L.) Schinz et Thell. Sedum maximum (L.) Hoffm., Hylotelephium maximum (L.) Holub subsp. maximum 
suur kuldimar  Phlebodium decumanum (Willd.) J.Sm. Chrysopteris decumana (Willd.) Fée, Chrysopteris dictyocallis Fée, Phlebodium multiseriale Moore et Houlston, Polypodium decumanum Willd. 
suur kuldkarikas  Solandra maxima (Sesse et Moc.) P.S.Green  
suur kullerkupp  Trollius macropetalus (Regel) F.Schmidt Trollius chinensis subsp. macropetalus (Regel) Luferov, Trollius ledebouri var. macropetalus Regel 
suur käopõll  Listera ovata (L.) R.Brown  
suur lamekaktus  Epiphyllum oxypetalum (DC.) Haw. Epiphyllum grande (Lem.) Britt. et Rose 
suur lehiksammal  Plagiomnium elatum (B. et S.) T.Kop.  
suur linaõis  Linanthus grandiflorus (Benth.) Greene  
suur linnupiim  Ornithogalum magnum Krasch. et Schischk. Ornithogalum arcuatum Boiss. non Steven 
suur lobeelia  Lobelia siphilitica L.  
suur lõunapöök  Nothofagus grandis  
suur lõvilõug  Antirrhinum majus L.  
suur läätspuu  Caragana arborescens Lam. Robinia caragana L. 
suur mailane  Veronica grandis Fisch. ex Spreng. Veronica bachofenii Heuffel 
suur marbripuu  Richeria grandis Vahl Amanoa divaricata Poepp., Guarania laurifolia Baill., Guarania ramiflora Wedd. ex Baill., Richeria laurifolia (Baill.) Baill., Richeria obovata (Müll.Arg.) Pax et K.Hoffm., Richeria racemosa (Poepp. et Endl.) Pax et K.Hoffm., Richeria submembranacea Steyerm. 
suur maruhein  Vernonia gigantea (Walter) Trel. ex Branner et Coville Chrysocoma gigantea Walter, Cacalia gigantea (Walter) Kuntze, Vernonia gigantea (Walter) Trel. ex Trel., Vernonia maxima Small, Vernonia oligantha Greene, Vernonia ovalifolia Torr. et A.Gray 
suur meepõõsas  Melianthus major L.  
suur merendera  Merendera robusta Bunge  Bulbocodium robustum (Bunge) Regel, Colchicum robustum (Bunge) Stef., Merendera badghysi Korsh. 
suur mesilill  Cerinthe major L.  
suur mikrosoorum  Microsorum musifolium (Blume) Copel. Drynaria musifolia (Blume) J.Sm., Microsorum musifolium (Blume) Ching, Pleopeltis musifolia (Blume) T.Moore, Polypodium musifolium Blume 
suur mungalill  Tropaeolum majus L.  
suur nahkjalg  Acrostichum danaeifolium Langsd. et Fisch. Acrostichum excelsum Maxon, Acrostichum leptophlebium Baker, Chrysodium lomarioides Jenman 
suur naistepuna  Hypericum ascyron L. Hypericum pyramidatum Aiton [Hypericum ascyron L. subsp. pyramidatum (Aiton) N.Robson] 
suur narrikeel  Rossioglossum grande (Lindl.) Garay et G.C.Kenn.  
suur niitsammal  Cephalozia pleniceps (Aust.) Lindb.  
suur nõmmkann  Androsace maxima L.  
suur näkijuus  Cabomba aquatica Aubl. Cabomba aubletii Michx., nom. illeg., Cabomba schwartzii Rataj, Nectris aquatica (Aubl.) J.F.Gmel., Nectris peltata Pursh, nom. illeg. 
suur nälghein  Spergula arvensis L. subsp. maxima (Weihe) O.Schwarz Spergula maxima Weihe 
suur näär  Pimpinella major (L.) Huds. Pimpinella magna L., Pimpinella rubra Hoppe et Schleich. ex Spreng. 
suur oblikas (vesioblikas × jõgioblikas)  Rumex ×heterophyllus Schultz Rumex ×maximus Schreb., nom. illeg.; Rumex aquaticus × Rumex hydrolapathum 
suur paelsammal  Metzgeria conjugata Lindb.  
suur parthein  Glyceria maxima (Hartm.) Holmberg Glyceria aquatica (L.) Wahlenb., Glyceria spectabilis Mert. et Koch, Poa aquatica L. 
suur pisoonia  Pisonia grandis R.Br.  
suur päevakübar  Rudbeckia maxima Nutt.  
suur pähkliputk  Conopodium majus (Gouan) Loret  
suur rikardia  Riccardia chamaedryfolia (With.) Grolle  
suur robirohi  Rhinanthus angustifolius C.C.Gmel. s.l. Rhinanthus major Ehrh. s.l., Rhinanthus glaber Lam. s.l., Alectorolophus major Rchb. s.l., Rhinanthus crista-galli L. s.l., Rhinanthus serotinus (Schönh.) Oborný s.l. 
suur rodo (suur rododendron)  Rhododendron maximum L.  
suur rotangpalm  Calamus rotang L.  
suur rusujuur  Lithospermum officinale L.  
suur saagolatv  Encephalartos transvenosus Stapf et Burtt Davy  
suur sagarsammal  Tritomaria quinquedentata (Huds.) Buch  
suur salviinia  Salvinia adnata Desv. Salvinia molesta D.S.Mitch.  
suur sarapuu (Lamberti sarapuu), vili: filbertpähkel (fundukk)  Corylus maxima Mill. Corylus lambertii Lodd. 
suur sarvsõnajalg  Platycerium grande (J.Sm. ex Fée) C.Presl  
suur sepsikas  Schoenus ×scheuchzeri Brügger Schoenus ferrugineus × Schoenus nigricans; Chaetospora ×intermedia (Brügger) Beck, Schoenus ×intermedius Brügger 
suur sigaretilill  Cuphea micropetala Kunth Cuphea jorullensis Kunth, Cuphea micropetala Humb., Bonpl. et Kunth, Parsonsia micropetala (Kunth) Standl. 
suur siilkaktus  Echinocactus ingens Zucc. var. grandis (Rose) Krainz Echinocactus grandis Rose 
suur sininokk  Sisyrinchium palmifolium L. Bermudiana marginata (Klatt) Kuntze, Bermudiana palmifolia (L.) Kuntze, Eleutherine palmifolia (L.) Merr., Glumosia palmifolia (L.) Herb., Marica palmifolia (L.) Ker Gawl., Moraea alata Vahl, Moraea palmifolia (L.) Thunb., Paneguia palmifolia (L.) Raf., Sisyrinchium altissimum Ten., Sisyrinchium giganteum Ten., Sisyrinchium grande Baker, Sisyrinchium macrocephalum Graham, Sisyrinchium marginatum Klatt  
suur soomukas  Orobanche elatior Sutton Orobanche major L. p.p. 
suur takjas  Arctium lappa L. Lappa major Gaertn., Lappa officinalis All. 
suur teeleht  Plantago major L.  
suur tiikpuu  Tectona grandis L.f  
suur tuhmik  Anomodon viticulosus (Hedw.) Hook. et Tayl.  
suur tulikas  Ranunculus lingua L.  
suur tulivõhk  Arisaema fargesii Buchet Arisaema bogneri P.C.Boyce et H.Li  
suur tuttliilia  Eucomis pole-evansii N.E.Br.  
suur tähtputk  Astrantia major L.  
suur tömptipp  Calliergon giganteum (Schimp.) Kindb.  
suur unilook  Sisymbrium altissimum L. Sisymbrium sinapistrum Crantz, Sisymbrium pannonicum Jacq. 
suur vaarikas  Rubus pedunculosus D.Don Rubus gracilis Roxb., Rubus hypargyrus Edgew. 
suur vandepalm  Licuala grandis H.Wendl.  
suur vesikodar   Rotala macrandra Koehne  
suur viigipuu  Ficus maxima  
suur virsikpalm  Bactris major Jacq. Augustinea major (Jacq.) H.Karst., Bactris ottostaffeana Barb. Rodr., Bactris ovata Stokes, nom. illeg., Bactris subglobosa H. Wendl. ex Kerch., Pyrenoglyphis cruegeriana (Griseb.) Burret, Pyrenoglyphis major (Jacq.) H.Karst. 
suur vriisea  Vriesea gigantea Gaudich. Tillandsia gigantea (Gaudich.) Griseb., Tillandsia reticulata Baker, Tillandsia tessellata Linden, Vriesea alexandrae Sander, Vriesea mosenii Mez, Vriesea reticulata (Baker) Mez, Vriesea tessellata (Linden) E.Morren 
suur värihein  Briza maxima L.  
suureastlaline agaav  Agave macroacantha Zucc.  
suureastlaline viigikaktus  Opuntia megacantha Salm-Dyck  
suurehambaline aaloe  Aloe grandidentata Salm-Dyck  
suurehambaline haab  Populus grandidentata Michx.  
suurehambaline piimalill  Euphorbia grandidens Haw.  
suurehambune vaher  Acer saccharum subsp. grandidentatum (Torr. et A.Gray) Desmarais Acer barbatum var. grandidentatum (Torr. et A.Gray) Sarg., Acer brachypterum Wooton et Standl., Acer grandidentatum Nutt., Acer mexicanum A.Gray, Acer nigrum var. grandidentatum (Nutt. ex Torr. et A.Gray) Fosberg, Acer nigrum var. sinuosum (Rehder) Fosberg, Acer saccharum subsp. brachypterum (Wooton et Standl.) A.E.Murray, Acer saccharum var. brachypterum (Wooton et Standl.) A.E.Murray, Acer saccharum var. grandidentatum (Nutt.) Sudw., Acer saccharum var. trilobum A.E.Murray, Saccharodendron grandidentatum (Nutt.) Nieuwl.  
suurejuureline alokaasia  Alocasia macrorrhizos (L.) G.Don Alocasia indica (Lour.) Spach, Alocasia variegata K.Koch et C.D.Bouché, Arum indicum Lour., Arum macrorrhizon L., Colocasia indica (Lour.) Kunth 
suurejuurene viigikaktus  Opuntia macrorhiza Engelm. Opuntia compressa var. macrorhiza (Engelm.) L.D.Benson, Opuntia cymochila Engelm. et J.M.Bigelow, Opuntia mackensenii Rose, Opuntia mesacantha var. cymochila (Engelm. et J.M.Bigelow) J.M.Coult., Opuntia mesacantha var. macrorhiza (Engelm.) J.M.Coult., Opuntia rafinesquei f. cymochila (Engelm. et J.M.Bigelow) Schelle, Opuntia tortispina Engelm. et J.M.Bigelow; incl. Opuntia macrorhiza subsp. pottsii (Salm-Dyck) U.Guzmán et Mandujano [Opuntia ballii Rose, Opuntia delicata Rose, Opuntia filipendula Engelm., Opuntia macrorhiza var. pottsii (Salm-Dyck) L.D.Benson, Opuntia pottsii Salm-Dyck, Opuntia setispina Engelm. ex Salm-Dyck, Opuntia tenuispina Engelm. et J.M.Bigelow] 
suurekaelane kurereha  Geranium macrostylum Boiss.  
suurekobaraline sinivihm (suurekobaraline visteeria, suurekobaraline rippuba)  Wisteria macrostachya (Torr. et A.Gray) Nutt. ex Torr. et A.Gray  
suurekrooniline elulõng (suurekrooniline mägilõng)  Clematis macropetala Ledeb. Atragene macropetala (Ledeb.) Ledeb. 
suurekäbiline ebatsuuga  Pseudotsuga macrocarpa (Vasey) Mayr  
suureleheline sõrgköis  Syngonium macrophyllum Engl.  
suurelehine adiantum  Adiantum macrophyllum Sw.  
suurelehine aster  Aster macrophyllus L.  
suurelehine brunnera (lõosilmaline imikas)  Brunnera macrophylla (Adams) I.M.Johnst. Myosotis macrophylla Adams, Anchusa myosotidiflora Lehm. 
suurelehine bömeeria  Boehmeria macrophylla Hornem. Boehmeria canescens Wedd., Boehmeria caudata Poir., nom. illeg., Boehmeria caudata (Burm.f.) J.J.Sm. ex Koord. et Valeton, nom. illeg., Boehmeria caudigera Wedd., Boehmeria cylindrica Humb. ex Blume, nom. illeg., Boehmeria elliptica Wedd., Boehmeria elongata Steud., Boehmeria erythropoda Miq., Boehmeria humilis Miq., Boehmeria interrupta Guill., Boehmeria macrostachya (Wight) Wedd., Boehmeria massuriensis Blume, Boehmeria mauritiana Wedd., Boehmeria microcarpa Wedd., Boehmeria ourantha Miq., Boehmeria platyphylla D.Don, Boehmeria platyphylla Buch.-Ham. ex D.Don, Boehmeria rugosissima Miq., Boehmeria sumatrana Miq., Boehmeria taitensis Wedd., Boehmeria ternifolia D.Don, Boehmeria urantha Blume, Boehmeria wightiana Blume, Splitgerbera macrostachya Wight; incl. Boehmeria rotundifolia D.Don [Boehmeria macrophylla var. rotundifolia (D.Don) W.T.Wang], Urtica scabrella Roxb. [Boehmeria macrophylla var. scabrella (Roxb.) D.G.Long]  
suurelehine dilleenia  Dillenia schlechteri Diels Dillenia alata var. macrophylla Lauterb., Dillenia macrophylla (Lauterb.) Diels 
suurelehine emajuur  Gentiana macrophylla Pall.  
suurelehine gandaariapuu; vili: gandaaria  Bouea macrophylla Griff.  Bouea gandaria Blume ex Miq. 
suurelehine hortensia  Hydrangea macrophylla (Thunb. ex Murr.) Ser.  
suurelehine hõbepuu  Elaeagnus macrophylla Thunb.  
suurelehine jürilill   Cardamine macrophylla Willd.   
suurelehine kannike  Viola cucullata Aiton  
suurelehine kauripuu  Agathis macrophylla (Lindl.) Mast.  
suurelehine kibuvits  Rosa macrophylla Lindl. Rosa alpina var. macrophylla (Lindl.) Boulenger  
suurelehine kivijugapuu  Podocarpus macrophyllus (Thunb.) Sweet  Podocarpus macrophyllus (Thunb.) D.Don 
suurelehine kobarpea  Ligularia macrophylla (Ledeb.) DC.  
suurelehine konnatakjas  Echinodorus macrophyllus (Kunth) Micheli Alisma macrophyllum Kunth 
suurelehine kontpuu  Cornus macrophylla Wall. Thelycrania macrophylla (Wall.) Poj. 
suurelehine kubernerilill  Ourisia macrophylla Hook.  
suurelehine kuldvits  Solidago macrophylla Banks ex Pursh  Aster thyrsoideus (E.Mey.) Kuntze, Solidago mensalis Fernald, Solidago thyrsoidea E.Mey. 
suurelehine magnoolia  Magnolia macrophylla Michx.  
suurelehine mahagonipuu  Swietenia macrophylla King  
suurelehine mõõl  Geum macrophyllum Willd.  
suurelehine neitsikummel  Tanacetum macrophyllum (Waldst. et Kit.) Sch.Bip. Chrysanthemum macrophyllum Waldst. et Kit., Pyrethrum macrophyllum (Waldst. et Kit.) Willd. 
suurelehine nõiapuu  Hamamelis macrophylla Pursh  
suurelehine paakspuu  Frangula grandifolius (Fisch. et C.A.Mey.) Grubov Rhamnus grandifolius Fisch. et C.A.Mey. 
suurelehine paju  Salix appendiculata Vill.  
suurelehine parinaari  Parinari macrophylla Sabine  
suurelehine pentakletra  Pentaclethra macrophylla Benth.  
suurelehine piilea  Pilea grandifolia (L.) Blume Pilea grandis Wedd. 
suurelehine pojeng  Paeonia wittmanniana subsp. macrophylla (Albov) Halda  Paeonia corallina var. wittmanniana f. macrophylla Albov, Paeonia macrophylla (Albov) Lomakin, Paeonia steveniana (Steven) Kem.-Nath., Paeonia wittmanniana Kolak., Paeonia wittmanniana Steven, Paeonia wittmanniana f. macrophylla (Albov) N.Busch, Paeonia wittmanniana var. macrophylla (Albov) N.Busch ex Grossh., Paeonia wittmanniana subsp. macrophylla (Albov) N.Busch, Paeonia wittmanniana subsp macrophylla (Albov) D.Y.Hong, Paeonia wittmanniana var. nudicarpa Schipcz. 
suurelehine porella  Porella platyphylla (L.) Pfeiff.  
suurelehine pärn  Tilia platyphyllos Scop. Tilia grandifolia Ehrh. 
suurelehine raminipuu  Gonystylus macrophyllus (Miq.) Airy Shaw Aquilaria macrophylla Miq. 
suurelehine raudrohi   Achillea macrophylla L.  
suurelehine rodo (suurelehine rododendron)  Rhododendron macrophyllum D.Don ex G.Don Rhododendron californicum Hook. 
suurelehine soosalat  Cicerbita macrophylla (Willd.) Wallr. Cicerbita sevanensis Kirp., Lactuca macrophylla (Willd.) A.Gray, Mulgedium macrophyllum (Willd.) DC., Sonchus cacaliifolius M.Bieb., Sonchus macrophyllus Willd.  
suurelehine stüüraks  Styrax grandifolia Aiton  
suurelehine tobiväät  Aristolochia macrophylla Lam. Aristolochia durior Hill 
suurelehine tsentradeenia  Centradenia grandifolia (Schltdl.) Endl.  
suurelehine vaher  Acer macrophyllum Pursh  
suurelehine viigipuu  Ficus macrophylla Desf. ex Pers.  
suurelehine viltvars  Rhizomnium magnifolium (Horik.) T.Kop.  
suurelehine õislehik  Phyllanthus grandifolius L.  
suurenäärmeline kurekael  Erodium petraeum (Gouan) Willd. subsp. glandulosum (Cav.) Bonnier Erodium macradenum L'Hér. 
suurepäine tarn  Carex macrocephala Willd. ex Spreng. Carex anthericoides J.Presl et C.Presl, Carex menziesiana Sm. ex Boott, Vignea macrocephala (Willd. ex Spreng.) Soják 
suurepärane võilill  Taraxacum egregium Markl.  
suurepööriseline budleia  Buddleja thyrsoides Desf.  
suurepööriseline punajuur  Ceanothus thyrsiflorus Eschw.  
suuresarveline piimalill  Euphorbia grandicornis Goeb.  
suureseemneline lina  Linum usitatissimum L. subsp. mediterraneum Ell.  
suureseemneline viirpuu  Crataegus macrosperma Ashe Crataegus fretalis Sarg. 
suuretiivaline kikkapuu  Euonymus macropterus Rupr. Euonymus latifolia (F.Schmidt) Regel, Euonymus macroptera Rupr., Euonymus ussuriensis Maxim., Kalonymus macroptera (Rupr.) Prokh., Turibana macroptera (Rupr.) Nakai  
suuretiivane kõrbesinep  Zilla macroptera Coss. Zilla spinosa subsp. macroptera (Coss.) Maire et Weiller  
suuretolmukaline lauk (nipponi lauk)   Allium macrostemon Bunge Allium chanetii H.Lév., Allium grayi Regel, Allium iatasen H.Lév., Allium nereidum Hance, Allium nipponicum Franch. et Sav., Allium ousensanense Nakai, Allium uratense Franch.  
suuretupeline nurmenukk  Primula veris L. subsp. macrocalyx (Bunge) Lüdi Primula macrocalyx Bunge 
suuretähane kukeleib  Setaria macrostachya Kunth Chaetochloa gibbosa Scribn. et Merr., Chaetochloa macrostachya (Kunth) Scribn. et Merr., Chaetochloa rigida Scribn. et Merr., Chamaeraphis macrostachya (Kunth) Kuntze ex Stuck., Panicum macrostachyum (Kunth) Nees, Panicum vulpisetum Lam., Setaria berlandieri R.A.W.Herrm., Setaria commutata Hack., Setaria gibbosa (Scribn. et Merr.) Schum., Setaria inopinata Toolin, Setaria vulpiseta (Lam.) Roem. et Schult. 
suuretähane luste  Bromus lanceolatus Roth Bromus macrostachys Desf. 
suureviljaline jalakas  Ulmus macrocarpa Hance  
suureviljaline jumalatelill  Dodecatheon macrocarpum (A.Gray) Knuth  
suureviljaline jõhvikas (suur jõhvikas)  Oxycoccus macrocarpos (Aiton) Pursh Oxycoccus macrocarpus (Aiton) Pursh, Vaccinium macrocarpon Aiton 
suureviljaline kaneelipuu  Cinnamomum macrocarpum Hook.f.   
suureviljaline kannatuslill; vili: melongranadill   Passiflora quadrangularis L. Granadilla quadrangularis (L.) Medik., Passiflora macrocarpa Mast., Passiflora macrocarpa Linden ex Mast., Passiflora sulcata Jacq., Passiflora tetragona M.Roem. 
suureviljaline keepuu  Sophora macrocarpa Sm.  
suureviljaline kotopuu  Pterygota macrocarpa K.Schum.  
suureviljaline kõrvits (hiigelkõrvits)  Cucurbita maxima Duchesne ex Lam. Cucurbita hippopera Ser., Cucurbita macrocarpa Gaspar., Cucurbita potiro Pers., Cucurbita spathularis Schrad., Gymnopetalum calyculatum Miq., Pepo eximius Sag., Pepo macrocarpus Rich. ex Spach 
suureviljaline küpress  Cupressus macrocarpa Hartw. ex Gordon  
suureviljaline laimipuu; vili: tahiiti laim (hapulaim × näsasidrun)  Citrus latifolia (Yu.Tanaka) Tanaka Citrus aurantiifolia × Citrus medica; Citrus aurantiifolia var. latifolia Yu.Tanaka; incl. cv. 'Bearss', 'Tahiti' ('Persian') 
suureviljaline minuartsia  Minuartia macrocarpa  
suureviljaline preerialatern  Calochortus macrocarpus Douglas Calochortus acuminatus Rydb., Calochortus cyaneus A.Nelson, Calochortus douglasianus Schult.f., Calochortus maculosus A.Nelson et J.F.Macbr., Calochortus pavonaceus Fernald, Mariposa macrocarpa (Douglas) Hoover 
suureviljaline punapalm  Chambeyronia macrocarpa (Brongn.) Vieill. ex Becc. Chambeyronia hookeri Becc., Cyphokentia macrocarpa (Brongn.) auct., Kentia lindenii Linden ex André, Kentia lucianii Linden ex Rodigas, Kentia macrocarpa Vieill. ex Brongn., Kentia rubricaulis Linden ex Salomon, Kentiopsis lucianii (Linden ex Rodigas) Rodigas, Kentiopsis macrocarpa Brongn. 
suureviljaline sesbaania  Sesbania macrocarpa Muhl. ex Raf.  
suureviljaline tamm  Quercus macrocarpa Michx.  
suureviljaline tiibkõrvits  Alsomitra macrocarpa (Blume) M.Roem. Erythropalum triandrum Quisumb. et Merr. 
suureviljaline tiibviljak; puit: birma paduk  Pterocarpus macrocarpus Kurz  
suureviljaline vandlipalm; vili: taaguapähkel  Phytelephas macrocarpa Ruíz et Pav. Elephantusia macrocarpa (Ruiz et Pav.) Willd., Elephantusia microcarpa (Ruiz et Pav.) Willd., Phytelephas karstenii O.F.Cook, Phytelephas microcarpa Ruiz et Pav., Yarina microcarpa (Ruiz et Pav.) O.F.Cook 
suureviljaline viigikaktus; vili: kaktusvili, saadus: nopal (puhastatud varrelüli)  Opuntia ficus-indica (L.) Mill. Cactus elongatus Willd., Cactus ficus-indica L., Opuntia arcei Cárdenas, Opuntia chinensis (Roxb.) K.Koch, Opuntia cordobensis Speg., Opuntia vulgaris Mill. 
suureviljaline villapuu  Bombax macrocarpum K.Schum.  
suureõieline abeelia  Abelia ×grandiflora (Rovelli ex André) Rehder Abelia chinensis × Abelia uniflora 
suureõieline alonsolill (lõuna-alonsoa, peruu alonsoa)  Alonsoa meridionalis (L.f.) O.Kuntze Alonsoa bidentanta Lopez Guillen, Alonsoa compacta Siebert et Voss, Alonsoa grandiflora Siebert et Voss, Alonsoa incisa Siebert et Voss, Alonsoa incisifolia Ruiz et Pav., Alonsoa incissaefolia Ruiz et Pav., Alonsoa mutisii (Kunth) G.Don, Alonsoa mutisii Steud., Alonsoa myrtifolia Roezl, Alonsoa parviflora (Kunth) G.Don, Alonsoa parviflora (Kunth) Steud., Alonsoa peruviana López Guillén, Alonsoa procumbens Ruiz et Pav., Alonsoa urticifolia (Willd.) Steud., Alonsoa warscewiczii Regel, Celsia urticifolia Sims, Gerardia stemodiifolia Walp., Hemimeris caulialata (Ruiz et Pav.) Pers., Hemimeris intermedia Lodd, Hemimeris linearis (Jacq.) Pers., Hemimeris mutisii Kunth, Hemimeris parviflora Kunth, Hemimeris procumbens Pers., Hemimeris urticaefolia Willd., Scrophularia meridionalis L.f. 
suureõieline aster  Aster grandiflorus L.  
suureõieline deutsia  Deutzia grandiflora Bunge  
suureõieline ebajasmiin  Philadelphus inodorus L. var. grandiflorus (Willd.) A.Gray Philadelphus grandiflorus Willd. 
suureõieline emajuur  Gentiana altaica Laxm. Gentiana grandiflora Laxm. 
suureõieline epimeedium  Epimedium grandiflorum C.Morren Endoplectris tricolor Raf., Epimedium macranthum C.Morren et Decne., Epimedium pumilum Baker  
suureõieline espeleetsia  Espeletia grandiflora Humb. et Bonpl.  
suureõieline eukalüpt  Eucalyptus macrocarpa Hook.  
suureõieline helmekaktus  Rhipsalis megalantha Loefgr.  
suureõieline hiirehernes  Vicia grandiflora Scop. Vicia biebersteinii M.Bieb., Vicia kitaibeliana (W.D.J.Koch) Stank., Vicia sordida Waldst. et Kit. 
suureõieline härjasilm  Leucanthemum ×superbum (Bergmans ex J.W.Ingram) D.H.Kent Chrysanthemum maximum hort., Leucanthemum grandiflorum hort.; Leucanthemum lacustre × Leucanthemum maximum 
suureõieline iminõges  Lamium orvala L.  
suureõieline jasmiin  Jasminum grandiflorum L.  
suureõieline kadakkaer  Cerastium grandiflorum Waldst. et Kit.  
suureõieline kakaopuu  Theobroma grandiflorum (Willd. ex Spreng.) K.Schum. Bubroma grandiflorum Willd. ex Spreng., Guazuma grandiflora (Willd. ex Spreng.) G.Don, Theobroma macrantha Bernoulli, Theobroma silvestre Spruce ex K.Schum. 
suureõieline kalandriinia  Calandrinia grandiflora Lindl.  
suureõieline kalanhoe  Kalanchoe grandiflora Wight et Arn.  
suureõieline karusilm  Amsinckia grandiflora (A.Gray) Kleeb. ex Greene Amsinckia vernicosa var. grandiflora A.Gray, Benthamia grandiflora (Kleeb. ex A.Gray) Druce 
suureõieline keskpäevalill (kollane keskpäevalill)  Dorotheanthus bellidiformis (Burm.f.) N.E.Br. Dorotheanthus acuminatus L.Bolus, Dorotheanthus bidouwensis L.Bolus, Dorotheanthus flos-solis (A.Berger) L.Bolus, Dorotheanthus hallii L.Bolus, Dorotheanthus littlewoodii L.Bolus, Dorotheanthus luteus N.E.Br., Dorotheanthus oculatus N.E.Br., Dorotheanthus martinii L.Bolus, Dorotheanthus muiri L.Bolus, Drosanthemum martinii L.Bolus ex Jacobsen, Dorotheanthus stayneri L.Bolus, Mesembryanthemum bellidiforme Burm.f., Mesembryanthemum criniflorum L.f., Mesembryanthemum flos-solis A.Berger 
suureõieline kibuvits  Rosa ×macrantha N.H.F.Desp. Rosa ×waitziana Tratt. nothovar. macrantha (N.H.F.Desp.) Rehder, Rosa 'Gallica Macrantha' 
suureõieline kitsekakar  Doronicum grandiflorum Lam.  
suureõieline kivikress  Aethionema grandiflorum Boiss. et Hohen. Aethionema pulchellum Boiss. et Huet 
suureõieline kivimünt  Calamintha grandiflora (L.) Moench Acinos grandiflorus (L.) G.Don ex Loudon, Calamintha atlantica Coss., Calamintha mairei Sennen, Calamintha montana Garsault, nom. inval., Clinopodium grandiflorum (L.) Kuntze 1891, Clinopodium grandiflorum (L.) Stace, Faucibarba grandiflora (L.) Dulac, Melissa grandiflora L., Satureja grandiflora (L.) Scheele, Thymus grandiflorus (L.) Scop. 
suureõieline kiviõunapuu  Osteomeles schweriniae C.K.Schneid.  
suureõieline klarkia (suureõieline sametlill)  Clarkia amoena (Lehm.) A.Nelson et J.F.Macbr. subsp. lindleyi (Douglas) F.H.Lewis et M.R.Lewis Clarkia grandiflora Greene, Eucharidium grandiflorum Fisch. et C.A.Mey., Godetia grandiflora Lindl. 
suureõieline koerahammas  Erythronium grandiflorum Pursh Erythronium giganteum Lindl., Erythronium nuttallianum Regel non M. Roem. et Schult., Erythronium parviflorum (S.Watson) Goodd., Erythronium obtusatum Goodd., Erythronium utahense Rydb., Erythronium leptopetalum Rydb. 
suureõieline kollinsia  Collinsia grandiflora Douglas ex Lindl.  
suureõieline kolmiklill  Trillium grandiflorum (Michx.) Salisb. Trillium erythrocarpum Ker Gawl., Trillium rhomboideum Michx. var. grandiflorum Michx. 
suureõieline konnatakjas  Echinodorus grandiflorus (Cham. et Schltdl.) Micheli Alisma grandiflorum Cham. et Schltdl., Echinodorus argentinensis Rataj, Echinodorus floridanus R.R.Haynes et Burkhalter, Echinodorus pellucidus Rataj 
suureõieline kuldkann  Helianthemum grandiflorum (Scop.) Lam. et DC.  
suureõieline kuldking  Cypripedium macranthos Sw. Cypripedium neoparviflorum Y.N.Lee, Cypripedium rebunense Kudô, Cypripedium speciosum Rolfe, Cypripedium thunbergii Blume, Sacodon macranthos (Sw.) Raf. 
suureõieline kuningakepp  Oenothera glazioviana Micheli ex Mart. Oenothera erythrosepala Borb., Oenothera lamarckiana de Vries 
suureõieline kurereha  Geranium himalayense Klotzsch Geranium grandiflorum Edgeworth, Geranium meeboldii Briq. 
suureõieline kõreliilia  Tricyrtis macrantha Maxim. Brachycyrtis macrantha (Maxim.) Koidz. 
suureõieline laikellukas  Platycodon grandiflorus (Jacq.) A.DC. Campanula glauca Thunb., Campanula grandiflora Jacq., Platycodon autumalis Decne., Platycodon chinensis Lindl. et Paxton, Platycodon glaucus (Thunb.) Nakai, Platycodon grandiflorum (Jacq.) A.DC., orth. var. 
suureõieline lauk  Allium macranthum Baker Allium oviflorum Regel, Allium simethis H.Lev. et Giraudias 
suureõieline lehterlill  Malope trifida Cav. var. grandiflora hort. Malope grandiflora F.Dietr. 
suureõieline leviisia  Lewisia tweedyi (A.Gray) Robins.  
suureõieline liivkann  Arenaria grandiflora L.  
suureõieline lina  Linum grandiflorum Desf.  
suureõieline ludviigia  Ludwigia grandiflora (Michx.) Greuter et Burdet Jussiaea grandiflora Michx., Ludwigia clavellina var. grandiflora (Michx.) M.Gómez 
suureõieline lumikelluke  Galanthus elwesii Hook.f. Galanthus graecus Orph. ex Boiss., Galanthus globosus Burb., Galanthus bulgaricus Velen., nom. nud., Galanthus maximus Velen., Galanthus nivalis var. maximus (Velen.) Stoj. et Stevanov, Galanthus caucasicus var. hiemalis Stern, nom. inval., Galanthus melihae (N.Zeybek) N. Zeybek et E.Sauer 
suureõieline luudpõõsas  Cytisus grandiflorus (Brot.) DC.  
suureõieline läätspuu  Caragana grandiflora (M.Bieb.) DC.  
suureõieline maavits  Solanum grandiflorum  
suureõieline magnoolia  Magnolia grandiflora L.  
suureõieline maikelluke  Convallaria majalis L. var. grandiflora  
suureõieline maran  Potentilla grandiflora L.  
suureõieline meelistäht  Eucharis ×grandiflora Planch. et Lind. Urceolina grandiflora (Planch. et Lind.) Traub 
suureõieline mõrsjalill  Gaillardia ×grandiflora Van Houtte Gaillardia aristata × Gaillardia pulchella 
suureõieline mägisibul  Sempervivum grandiflorum Haw.  
suureõieline narmikas  Marshallia grandiflora Beadle et Boynton  
suureõieline neiusilm  Coreopsis grandiflora Hogg ex Sweet  
suureõieline nemeesia  Nemesia strumosa Benth.  
suureõieline näkilill (suureõieline neriine)  Nerine bowdenii W.Wats.  
suureõieline ogamagun  Argemone grandiflora Sweet  
suureõieline orlaia  Orlaya grandiflora (L.) Hoffm.  
suureõieline peekerlill  Penstemon grandiflorus Nutt.  
suureõieline pelargoon  Pelargonium grandiflorum Willd.  
suureõieline portulak  Portulaca grandiflora Hook.  
suureõieline preeriakell  Eustoma grandiflorum (Raf.) Shinners  
suureõieline päevakübar  Rudbeckia grandiflora (D.Don) J.F.Gmel. ex DC.  
suureõieline rataslill (lõhislehine rataslill, suureõieline nolaana, vaip-rataslill)  Nolana paradoxa Lindl. subsp. atriplicifolia (D.Don) Mesa Alona baccata Lindl., Alona longifolia Lindl., Gubleria baccata (Lindl.) Gaudich., Nolana acuminata (Miers) Miers ex Dunal, Nolana alba Phil., Nolana angustifolia Phil., Nolana atriplicifolia D.Don, Nolana atriplicifolia Sweet, Nolana baccata (Lindley) Dunal, Nolana bracteosa (Phil.) Reiche, Nolana carrera Phil., Nolana debilis Phil., Nolana elegans (Phil.) Reiche, Nolana glutinosa (Philippi) Reiche, Nolana jaffuelii I.M.Johnst., Nolana lanceolata (Miers) Miers, Nolana leucantha Phil., Nolana linearis (Miers) Dunal, Nolana longifolia (Lindl.) Dunal, Nolana napiformis Phil., Nolana navarri Phil., Nolana pterocarpa Wettstein, Nolana pterosperma Phil., Nolana rupestris Wettstein, Nolana rupicola Gaudich., Nolana stans Phil., Nolana triquetra Koch et Bouche, Periloba longifolia (Lindl.) I.M.Johnst., Periloba parviflora (Philippi) I.M.Johnst., Periloba pterosperma (Phil.) I.M.Johnst., Periloba stans (Phil.) I.M.Johnst., Sorema acuminata Miers, Sorema atriplicifolia (D. Don) Lindl., Sorema bracteosa Phil., Sorema elegans Phil., Sorema lanceolata Miers, Sorema lineata Miers, Sorema longifolia (Lindl.) Miers, Sorema paradoxa var. atriplicifolia (Sweet) Miers, Sorema parviflora Phil. 
suureõieline ruellia  Ruellia macrantha Mart. ex Nees  
suureõieline sabaseemnik  Urospermum dalechampii (L.) Scop. ex F.W.Schmidt  
suureõieline seahernes  Lathyrus grandiflorus Sibth. et Sm.  
suureõieline silla (suureõieline siniliilia)  Scilla rosenii K.Koch Scilla cernua Boiss., Scilla cernua var. uniflora Sommier et H.Lev., Scilla koenigii Fomin, Scilla macrantha Bordz. 
suureõieline stapeelia  Stapelia grandiflora Masson  
suureõieline suutera  Sutera grandiflora (Galpin) Hiern  
suureõieline suvitähik   Triteleia grandiflora Lindl. Brodiaea bicolor Suksd., Brodiaea douglasii S.Watson, Hookera bicolor (Suksd.) Piper, Hookera douglasii (S.Watson) Piper, Hookera grandiflora (Lindl.) Kuntze, Milla grandiflora (Lindl.) Baker, Triteleia bicolor (Suksd.) A.Heller 
suureõieline südaseemnik  Cardiospermum grandiflorum Sw. Cardiospermum barbicaule Baker, Cardiospermum coluteoides Kunth, Cardiospermum duarteanum Cambess., Cardiospermum elegans Kunth, Cardiospermum hirsutum Willd., Cardiospermum hispidum Kunth, Cardiospermum inflatum Vell., Cardiospermum macrophyllum Kunth, Cardiospermum pilosum Vell., Cardiospermum velutinum Hook. et Arn., Cardiospermum vesicarum Humb. 
suureõieline tellima  Tellima grandiflora (Pursh) Dougl. ex Lindl.  
suureõieline tobiväät  Aristolochia grandiflora Sw. Aristolochia arborescens L., Aristolochia cordiflora Mutis ex Kunth, Aristolochia foetens Lindl., Aristolochia gigantea Hook., Aristolochia gigas Lindl., Aristolochia pichinchensis Pfeifer, Aristolochia scandens P.Browne, Howardia foetens (Lindl.) Klotzsch, Howardia gigantea (Mart. et Zucc.) Klotzsch, Howardia grandiflora (Sw.) Klotzsch  
suureõieline tolmpea  Cephalanthera damasonium (Mill.) Druce Cephalanthera alba (Crantz) Simonk., Cephalanthera grandiflora S.F.Gray, Cephalanthera latifolia Druce, Cephalanthera latifolia (Miller) Janchen, Cephalanthera lonchophyllum (L.f.) Rchb.f., Cephalanthera pallens (Sw.) Rich., Epipactis pallens Sw., Serapias damasonium Mill., Serapias lancifolia Roth 
suureõieline toompihlakas  Amelanchier ×grandiflora Rehder Amelanchier arborea × Amelanchier laevis 
suureõieline trompetõis  Campsis grandiflora (Thunb.) K.Schum.  
suureõieline tulinelk  Lychnis coronata Thunb. Agrostemma banksia Meerb., Hedona sinensis Lour., Lychnis grandiflora Jacq., Silene banksia (Meerb.) Mabb., Silene grandiflora (Jacquin) H.Ohashi et H.Nakai, Silene sinensis (Lour.) H.Ohashi et H.Nakai 
suureõieline tunbergia  Thunbergia grandiflora (Roxb. ex Rottl.) Roxb.  
suureõieline tuulelill   Zephyranthes carinata Herb.  Zephyranthes grandiflora Lindl., Zephyranthes rosea hort., Zephyranthes tsouii Hu 
suureõieline tõnnike  Stachys macrantha (K.Koch) Stearn Betonica grandiflora (Willd.) Benth., Stachys grandiflora (Willd.) Benth., nom. illeg. 
suureõieline tähtmõõk  Anomatheca grandiflora Baker  Freesia grandiflora (Baker) Klatt, Lapeirousia grandiflora (Baker) Baker 
suureõieline vaak  Inula grandiflora Willd. Inula orientalis Lam. 
suureõieline vahalill  Hoya macgillivrayi F.M.Bailey  
suureõieline vanill  Vanilla pompona Schiede Notylia pompona (Schiede) Conz., Vanilla grandiflora Lindl., Vanilla lutescens Moq. ex Dupuis, Vanilla pittieri Schltr. 
suureõieline varemerohi  Symphytum grandiflorum A.DC. Symphytum ibericum Steven 
suureõieline viirastel × Crataemespilus grandiflora (Sm.) E.G.Camus Crataegus oxyacantha × Mespilus germanica 
suureõieline vägihein  Verbascum phlomoides L.  
suureõieline õisenelas  Exochorda ×macrantha (Lemoine) C.K.Schneid. Exochorda korolkowii × Exochorda racemosa 
suureõieline õnnehein  Erigeron speciosus (Lindl.) DC. var. macranthus (Nutt.) Cronq. Erigeron macranthus Nutt. 
suureõiene brovallia  Browallia grandiflora D.Don  
suureõiene inkarvillea  Incarvillea mairei (Lév.) Grierson var. grandiflora (Bur. et Franch.) Grierson Incarvillea grandiflora Bur. et Franch. 
suureõiene kellukas (kurekatel)  Campanula persicifolia L. Campanula amabilis Leichtl. 
suureõiene kolloomia  Collomia grandiflora Dougl. ex Lindl.  
suureõiene kukekannus  Delphinium grandiflorum L.  
suureõiene kuldkummel  Pentzia grandiflora Hutchinson  
suureõiene kõrvik  Galeopsis segetum Neck. Galeopsis villosa Huds., Ladanum luteum Gilib., Galeopsis nepetifolia Timb.-Lagr., Ladanum ochroleucum (Lam.) Slavíková, Galeopsis ochroleuca Lam., Galeopsis ladanum L. subsp. ladanum var. segetum (Neck.) Fiori, Galeopsis dubia Leers, Galeopsis grandiflora Roth, Tetrahit longiflorum Moench  
suureõiene käbihein  Prunella grandiflora (L.) Scholler  
suureõiene naistenõges  Nepeta grandiflora M.Bieb.  
suureõiene norulill  Uvularia grandiflora Sm.  
suureõiene pihlenelas  Sorbaria grandiflora (Sweet) Maxim.  
suureõiene pisiaster  Townsendia grandiflora Nutt.  
suureõiene varsapõlv  Anagallis monelli L.  
suureõiene võipätakas  Pinguicula grandiflora Lam.  
suureõisikuline grossheimia (suureõisikuline jumikas)  Grossheimia macrocephala (Puschk. ex Willd.) Sosn. et Takht. Centaurea macrocephala Puschk. ex Willd. 
suureõisikuline jumikas (suureõisikuline grossheimia)  Centaurea macrocephala Muss.Puschk. ex Willd. Grossheimia macrocephala (Muss.Puschk. ex Willd.) Sosn. et Takht. 
suureõisikuline kraevaak  Carpesium macrocephalum Franch. et Sav. Carpesium eximium C.Winkl.  
suureõisikuline lodjapuu  Viburnum macrocephalum Fort.  
suureõisikune karutubakas (suureõisikuline hunditubakas)  Pilosella ×macranthela (Nägeli et Peter) Soják Pilosella caespitosa × Pilosella cymosa × Pilosella lactucella; Hieracium macranthelum Nägeli et Peter 
suurim pappel  Populus maxima  
suurkobar  Eubotryoides (Nakai) H.Hara  --> Leucothoe; Leucothoe sect. Eubotryoides Nakai 
suurkobar  Leucothoe sect. Eubotryoides Nakai Eubotryoides (Nakai) H.Hara 
suurkäbikas  Macrozamia Miq.   
suursugune hosta  Hosta opipara F.Maek. Hosta 'Opipara', Hosta sieboldii var. rectifolia (Nakai) H.Hara 'Opipara' 
suutera  Sutera Roth  
suva ilunõges  Plectranthus forsteri Benth. Plectranthus coleoides hort. non Benth.  
suvehaljas iileks  Ilex decidua Walt.  
suvi-keerdkäpp  Spiranthes aestivalis (Poir.) Rich. Ophrys aestivalis Poir. 
suvi-leeklill (suvifloks)  Phlox drummondii Hook.  
suvi-porrulauk  Allium ampeloprasum var. porrum Summer Leek-rühm  
suvi-robirohi  Rhinanthus angustifolius C.C.Gmel. subsp. aestivalis (N.W.Zinger) Soó Rhinanthus aestivalis (N.W.Zinger) Schischk. et Serg., Alectorolophus aestivalis N.W.Zinger, Rhinanthus serotinus (Schönh.) Oborný subsp. aestivalis (N.W.Zinger) Dostál 
suvi-viinapuu  Vitis aestivalis Michx.  
suviadoonis  Adonis aestivalis L.  
suvidaalia (kääbus-peenradaalia, kääbusdaalia)  Dahlia Dwarf Bedding-rühm  
suvik-kukehari  Sedum annuum L.  Etiosedum annuum (L.) Á.Löve et D.Löve, Sedum zollikoferi F.Herm. et Stef. 
suvik-seahernes (üheaastane seahernes)  Lathyrus annuus L.  
suvikakar (laija)  Layia Hook. et Arn. ex DC., nom. cons.  Blepharipappus Hook., nom. rej., Callichroa Fisch. et C.A.Mey., Layia Hook. et Arn., nom. rej. 
suvikheleenium   Helenium amarum (Raf.) H.Rock   
suvikõrvits [argentiina suvikõrvits (sapallito) + tromboonkõrvits + käändkõrvits + taldrikkõrvits (patisson) + pikk kõrvits (kokosell) + nuikõrvits + tõlvkõrvits + rullkõrvits (kabatsokk)]  Cucurbita Summer Squash-rühm Cucurbita maxima subsp. maxima Zapallito rühm + Cucurbita moschata Tromboncino rühm + Cucurbita pepo subsp. ovifera var. ovifera Crookneck-rühm + Cucurbita pepo subsp. ovifera var. ovifera Scallop-rühm + Cucurbita pepo subsp. pepo var. pepo Cocozelle rühm + Cucurbita pepo subsp. ovifera var. ovifera Straightneck-rühm + Cucurbita pepo subsp. pepo var. pepo Vegetable Marrow-rühm + Cucurbita pepo subsp. pepo var. pepo Zucchini rühm  
suvilevkoi  Matthiola incana (L.) R.Br. 'Annua' Matthiola incana var. annua hort., Matthiola annua Sweet 
suvine märtsikelluke  Leucojum aestivum L. Nivaria monadelpha Medik. 
suvine tooneliilia  Asphodelus aestivus Brot.   
suviraps  Brassica napus L. em. Metzg. subsp. napus var. napus f. annua (Schübl. et G.Martens) Thell. Brassica campestris var. oleifera f. annua Schübl. et G.Martens, Brassica napus Annua rühm, Brassica napus var. annua Metzg., Brassica napus var. annua W.D.J.Koch, Brassica napus var. arvensis (Duc.) Thell. f. annua (Schübl. et G.Martens) Thell., Brassica napus var. napus f. annua Metzg. 
suvirüps  Brassica rapa subsp. oleifera var. oleifera f. annua (Metzg.) Thell. Brassica rapa Praecox-rühm, Brassica rapa var. silvestris (Lam.) Briggs f. praecox, Brassica rapa Summer Turnip Rape rühm 
suvispinat  Spinacia oleracea L. var. inermis (Moench) Peterm. Spinacia inermis Moench 
suvitamm  Quercus robur L. var. praecox Czern.  
suvitähik  Triteleia Douglas ex Lindl. Calliprora Lindl., Hesperoscordum Lindl. 
suvivikk (kurehernes, vikk)  Vicia sativa L.  
Suvorovi krookus  Crocus kotschyanus subsp. suworowianus (K.Koch) B.Mathew Crocus suworowianus K.Koch, Crocus vallicola var. suworowianus (K.Koch) Maw, Crocus vallicola var. lilacinus Maw, Crocus zohrabii Maw, Crocus karsianus Fomin 
Suvorovi kuivjuur (Suvorovi parkjuur)  Psylliostachys suworowii (Regel) Roshkova Limonium suworowii (Regel) O.Kuntze, Statice suworowii Regel 
Suvorovi lauk  Allium suworowii Regel  
svaasimaa sinilehter (svaasimaa keerdviljak)  Streptocarpus pentherianus Fritsch  
sveetsia  Sweetia Sprengel  
sveetsia  Sweetia fruticosa Sprengel  
Svetlana juuno (Svetlana iiris)  Juno svetlanae Vved.  Iris svetlanae (Vved.) - 
sviitipuu, vili: sviiti (pomel × greip)  Citrus ×paradisi 'Oroblanco' Citrus paradisi 'Sweetie'; Citrus maxima 'Siamese Sweet' × Citrus paradisi '4n Marsh' 
sõbralik piilea  Pilea involucrata (Sims) Urb. Pilea pubescens var. involucrata (Sims) Wedd., Pilea spruceana Wedd., Urtica involucrata Sims 
sõbrapeperoomia  Peperomia ‘Amigo Green Split’  Peperomia axillaris hort. 
sõjakas postkaktus  Pachycereus militaris (Audot) D.R.Hunt 1987 Backebergia militaris (Audot) Sánchez-Mej., Cephalocereus militaris (Audot) H.E.Moore, Cereus militaris Audot, Mitrocereus chrysomallus (Audot) Bravo ex Buxb., Mitrocereus militaris (Audot) Buxb., Pachycereus chrysomallus (Lem.) Britton et Rose, Pachycereus militaris (Audot) P.V.Heath 1992, Pilocereus chrysomallus Lem. 
sõkaljalg  Lepisorus (J.Sm.) Ching  Belvisia Mirb., Drymotaenium Makino, Hyalolepis Kunze, Hymenolepis Kaulf., Macroplethus C.Presl, Platygyria Ching et S.K.Wu  
sõkallill  Achyrocline (Less.) DC.   
sõkalmais  Zea mays L. var. tunicata Larrañaga ex A.St.Hil.  Zea mays L. subsp. tunicata (Larrañaga ex A.St.Hil.) Sturtev., Zea tunicata (Larrañaga ex A.St.-Hil.) Sturtev., Zea tunicata Sturtev. ex L.H.Bailey, Zea glumacea Larrañaga 
sõlm-piimalill  Euphorbia nodosa  
sõlmhein  Spergularia (Pers.) J.Presl et C.Presl, nom. cons.  
sõlmine kesakann  Sagina nodosa (L.) Fenzl Spergula nodosa L. 
sõlmine kurereha  Geranium nodosum L.  
sõlmluga  Juncus alpinoarticulatus Chaix subsp. nodulosus (Wahlenb.) Hämet-Ahti Juncus nodulosus Wahlenb., Juncus alpinus Vill. subsp. nodulosus (Wahlenb.) Lindm. 
sõnajalalised  Dryopteridaceae Ching, nom. cons. Aspidiaceae Mett. ex A.B.Frank 
sõnajalg  Dryopteris Adans., nom. cons. Acrophorus C.Presl, Acrorumohra (H.Ito) H.Ito, Adenoderris J.Sm. p.p., Arthrobotrys (C.Presl) Lindl., Diacalpe Blume, Dichasium (A.Braun) Fée, Diclisodon T.Moore, Dryopsis Holttum et P.J.Edwards, Filix Ség., Filix-Mas Hill ex Farw., Lophodium Newman, Nephrodium Marthe ex Michx., Nothoperanema (Tagawa) Ching, Peranema D.Don, Pteris Gled. ex Scop., Pycnopteris T.Moore, Revwattsia D.L.Jones, Stenolepia Alderw.  
sõnajalg-lõokannus  Corydalis cheilanthifolia Hemsl.  
sõnajalg-nöörsammal  Cratoneuron filicinum (Hedw.) Spruce  
sõnajalgtaimed [hõimkond]  Pteridophyta  
sõrg-virsikpalm  Bactris bifida Mart. Bactris angustifolia Dammer, Pyrenoglyphis bifida (Mart.) Burret 
sõrgjalg   Cheiropleuria C.Presl  
sõrm-pisilaimipuu; vili: sõrmlaim  Microcitrus australasica (F.Muell.) Swingle Citrus australasica F.Muell. 
sõrmiiris   Hermodactylus Mill.  
sõrmiiris  Hermodactylus tuberosus (L.) Mill. Iris tuberosa L. 
sõrmikkaktus  Mammillaria longimamma DC. Dolichotele longimamma (DC.) Britt. et Rose 
sõrmjalg  Dicranopteris Bernh.  Acropterygium (Diels) Nakai, Hicriopteris C.Presl, Mertensia Willd., Mesosorus Hassk. 
sõrmjas flamingolill  Anthurium digitatum (Jacq.) G.Don  
sõrmjas katkujuur  Petasites frigidus var. palmatus (Aiton) Cronquist Nardosmia palmata (Aiton) Hook., Petasites palmatus (Aiton) A.Gray, Petasites speciosus (Nutt.) Piper, Tussilago palmata Aiton 
sõrmjas kämmalrohi  Syneilesis palmata (Thunb.) Maxim.  
sõrmjas lehtadru  Laminaria digitata (Huds.) J.V.Lamour.  
sõrmjas mimoos  Mimosa polydactyla Humb. et Bonpl. ex Willd.  Mimosa hexaphylla Benth., Mimosa polydactyla Willd. 
sõrmjas priimula  Primula palmata Hand.-Mazz.  
sõrmjas rästirohi  Parasenecio delphiniifolius H.Koyama Cacalia delphiniifolia Siebold et Zucc., Cacalia delphiniphylla (H.Lév.) Hand.-Mazz., Parasenecio delphiniifolia H.Koyama, Parasenecio delphiniphyllus (H.Lév.) Y.L.Chen, Parasenecio tongchuanensis Y.L.Chen, Senecio delphiniphyllus H.Lév., Senecio syneilesis Franch. et Sav., Senecio zuccarinii Maxim.  
sõrmjuur  Boesenbergia Kuntze  Gastrochilus Wall. 
sõrmkannike  Viola pedata L.  
sõrmkäpp  Dactylorhiza Neck. ex Nevski  
sõrmkübar  Digitalis L.  
sõrmkübarjas peekerlill  Penstemon digitalis Nutt.  
sõrmputk  Endressia J.Gay  
sõrmtarn  Carex digitata L.  
sõrmõis  Dactylanthus Hook.f.  
sõrmõis  Dactylanthus taylori Hook.f.  
sõstar  Ribes L. Grossularia Mill., Botrycarpum A.Rich., Coreosma Spach, Chrysobotrya Spach, Calobotrya Spach, Rebis Spach 
sõstarembeelia  Embelia ribes Burm.f. Antidesma grossularia Raeusch., Antidesma ribes (Burm.f.) Raeusch., Ardisia tenuiflora Blume, Calispermum scandens Lam., Embelia burmanni Retz., Embelia dentata Buch.-Ham. ex Wall., nom. inval., Embelia garciniifolia Wall. ex Ridl., Embelia glandulifera Wight, Embelia indica J.F.Gmel., Embelia paniculata Moon, Embelia sumatrana Miq. 
sõstartomat  Lycopersicon pimpinellifolium (Jusl.) Mill. Lycopersicon esculentum L. var. pimpinellifolium (Jusl.) Mill., Lycopersicon racemigerum Lange, Solanum pimpinellifolium L. 
sõstik (karussõstar): must sõstar × haraline karusmari × euroopa karusmari   Ribes ×nidigrolaria Rud.Bauer et A.Bauer 1989 Ribes nigrum × Ribes divaricatum × Ribes uva-crispa; incl. cv. 'Josta' ('Jostabeere', 'Jostaberry'), 'Kroma' 
sõstralehine põisenelas  Physocarpus ribesifolia Kom.  
sõstralised  Grossulariaceae DC., nom. cons.  
sõstramaitseline rabarber  Rheum ribes L.  
sõõr-särjesilm  Ranunculus circinatus Sibth. Batrachium foeniculaceum auct. non Gilib., Batrachium circinatum (Sibth.) Spach, Ranunculus divaricatus sensu Coste non Schrank 
sõõrikulaadsed [selts]  Radulales (R.M.Schust.) Stotler et Stotl.-Crand.  
säbar kurereha  Geranium renardii Trautv.  
säbar nurmikas  Poa crispa Thuill. Poa bulbosa L. var. vivipara Köler, Poa bulbosa subsp. crispa (Thuill.) Tzvel. 
säbrusammal  Dicranoweisia Lindb. ex Milde  
sädelev rodo (sädelev rododendron)  Rhododendron scintillans Balf.f. et W.W.Sm. Rhododendron polycladum Franch., Rhododendron polycladum Scintillans-rühm 
säilis-ploomipuu [sordirühm]; vili: säilisploom (k.a. ungari mustploom)  Prunus domestica Prune rühm Prunus domestica L. Quetsche rühm (German Prune rühm), Prunus domestica subsp. oeconomica (Borckh.) C.K.Schneider, nom. inval., Prunus oeconomica (L.) Borckh. 
sälk-kortsleht (Wichura kortsleht)  Alchemilla wichurae (Buser) Stefánsson  
sämp-leeklill (sämpfloks)  Phlox bifida Beck  
sämp-verilehik  Iresine herbstii Hook.f.  
sämpimar  Polypodium interjectum Shivas  
sämplehik  Bauhinia L.  
sämplill  Dichelostemma Kunth  
sämpmaran  Potentilla bifurca L.  
sämpsik  Scirpoides Ség. Holoschoenus Link 
sämptulikas  Ranunculus bilobus Bertol.  
sämpunud trompetlill  Salpiglossis sinuata Ruíz et Pav. Salpiglossis variabilis hort. ex Vilm. 
sämpväät  Schnella Raddi Bauhinia sect. Schnella (Raddi) Benth., Caulotretus Rich. ex Scott, Lacara Spreng. 
säntpoolia (paulike)  Saintpaulia H.Wendl.   
säpskaktus  Armatocereus Backeb.  
särakaktus  Thelocactus (K.Schum.) Britton et Rose   
särav enelas  Spiraea splendens K.Koch Spiraea densiflora Nutt. ex Rydb. subsp. splendens (Baumann ex K.Koch) Abrams 
särav eukalüpt  Eucalyptus nitens (H.Deane et Maiden) Maiden  
särav gasaania  Gazania rigens (L.) Gaertn. Gazania splendens hort. ex Hend. et A.A.Hend., Gorteria rigens (L.) L., Gorteria spectabilis Salisb., Melanchrysum rigens (L.) Cass., Meridiana splendens Kuntze, Meridiana tesselata Hill, Othonna rigens L. 
särav karusilm   Amsinckia intermedia Fisch. et C.A.Mey.  Amsinckia intermedia auct. non Fisch. et C.A.Mey. 
särav lauk  Allium splendens Willd. ex Schult. et Schult. f.  
särav lobeelia  Lobelia splendens Willd.  
särav merikann  Armeria splendens (Lag. et Rodr.) Webb  
särav nelk  Dianthus nitidus Waldst. et Kit.  
särav nidulaarium  Nidularium fulgens Lem.  
särav okotillo  Fouquieria splendens Engelm.  
särav pihlakas  Sorbus ×splendida Hedl.  
särav piimalill  Euphorbia milii DesMoul. Euphorbia splendens Bojer ex Hook. 
särav päevakübar  Rudbeckia fulgida Aiton  
särav rodo (särav rododendron)  Rhododendron fulgens Hook.f.  
särav vriisea  Vriesea splendens (Brongn.) Lem.  
särav ülane  Anemone ×fulgens (DC.) Gayer Anemone pavonina × Anemone hortensis L. 
säravaim magun  Papaver splendissimum Boiss.  
säraõis  Polianthes L.  
särjesilm  Ranunculus subg. Batrachium (DC.) A.Gray Batrachium (DC.) Gray  
särjesilm  Batrachium (DC.) Gray   --> Ranunculus L.; Ranunculus subg. Batrachium (DC.) A.Gray 
säsi-tüvijalg (säsitsüaatea)  Cyathea medullaris (G.Forst.) Sw. Polypodium medullare G.Forst., Sphaeropteris medullaris (G.Forst.) Bernh. 
säsibambus  Chusquea Kunth  Coliquea Steud. ex Bibra, nom. inval., Dendragrostis Nees ex B.D.Jacks., nom. inval., Mustelia Steud., Rettbergia Raddi, Swallenochloa McClure 
säsikas  Iva L.  
sööda-ogasõrg  Blepharis edulis (Forssk.) Pers. Acanthus edulis Forssk. 
sööda-põõsasportulak  Portulacaria afra Jacq.  
söödaarbuus  Citrullus lanatus Citroides-rühm  Citrullus colocynthoides Pangalo, Citrullus colocynthoides Pangalo var. citroides (L.H. Bailey) Millan, Citrullus lanatus var. citroides (L.H.Bailey) Mansf., nom. inval., Citrullus lanatus subsp. lanatus var. citroides (L.H.Bailey) Mansf., Citrullus vulgaris var. citroides L.H.Bailey 
söödakapsas  Brassica oleracea var. viridis L. Brassica oleracea Viridis-rühm, Brassica oleracea subsp. acephala var. viridis L., Brassica oleracea convar. acephala var. arborea, Brassica oleracea var. acephala subvar. plana Peterm., Brassica oleracea Collards-rühm, Brassica oleracea 'Jersey Kale'  
söödapeet (loomapeet)  Beta vulgaris subsp. vulgaris var. rapacea K.Koch Beta vulgaris var. rapacea K.Koch, Beta vulgaris subsp. vulgaris var. alba DC., Beta vulgaris var. alba DC., Beta vulgaris var. crassa (Alef.) Wittm., Beta vulgaris var. crassa (Alef.) A.Voss, Beta vulgaris var. crassa Mansf., Beta vulgaris subsp. vulgaris var. crassa Helm, Beta vulgaris subsp. vulgaris Crassa rühm, Beta vulgaris var. rapa Dum. f. alba 
söödav akaatsia  Acacia pennata (L.) Willd. Acacia canescens (Kurz) Gamble, Acacia delavayi auct. non Franch., Acacia hainanensis Hayata, Acacia insuavis Lace, Acacia macrocephala Lace, Acacia pendata (L.) Willd., orth. var., Acacia tomentella Zipp., Albizia tenerrima de Vriese, Mimosa ferruginea Rottler, Mimosa pennata L. 
söödav asimiina  Asimina triloba (L.) Dun.  
söödav brahheapalm  Brahea edulis H.Wendl. ex S.Watson  
söödav dioon  Dioon edule Lindl.  
söödav euterpepalm  Euterpe edulis Mart.  
söödav fokkea  Fockea edulis K.Schum.  
söödav geniipa  Genipa americana L.  
söödav gundeelia  Gundelia tournefortii L. Gundelia glabra Mill., Gundelia purpurascens Bornm. 
söödav hotentotiviljak  Carpobrotus edulis (L.) L.Bolus Abryanthemum edule (L.) Rothm., Carpobrotus edulis (L.) N.E.Br., Mesembryanthemum edule L. 
söödav ingauba  Inga edulis Mart.  
söödav jakoonijuur; saadus: jakoonijahu  Smallanthus sonchifolius (Poepp. et Endl.) H.Rob. Polymnia edulis Wedd., Polymnia sonchifolia Poepp. et Endl. 
söödav jamss  Dioscorea esculenta (Lour.) Burkill Dioscorea aculeata Roxb., nom. illeg., Dioscorea fasciculata Roxb., Dioscorea papillaris Blanco, Dioscorea papuana Warb., Dioscorea sativa auct., Dioscorea spinosa Roxb. ex Hook.f., nom. illeg., Dioscorea spinosa Roxb. ex Wall., Dioscorea tiliifolia Kunth, Dioscorea tugui Blanco, Oncorhiza esculentus (Lour.) Pers., Oncus esculentus Lour. 
söödav kanna  Canna edulis Ker Gawl.  Canna Edulis-rühm (incl. Canna (Agriculture rühm) 'Edulis Dark' + 'Edulis Green'); ? = Canna discolor (Lindl.) Nb.Tanaka  
söödav keerukaunapuu  Pithecellobium dulce (Roxb.) Benth. Acacia obliquifolia M.Martens et Galeotti, Albizia dulcis (Roxb.) F.Muell., Feuilleea dulcis (Roxb.) Kuntze, Inga camatchili Perr., Inga dulcis Mart., Inga dulcis (Roxb.) Willd., Inga javana DC., Inga javanica DC., Inga lanceolata sensu Blanco non Kuntze, Inga leucantha C.Presl, Inga pungens Willd., Mimosa dulcis Roxb., Mimosa edulis Gagnep., Mimosa pungens (Willd.) Poir., Mimosa unguis-cati Blanco, Pithecellobium littorale Record, Pithecollobium dulce (Roxb.) Benth., orth. var., Zygia dulcis (Roxb.) Lyons 
söödav kibeleht (söödav tsestrum)  Cestrum latifolium Lam. Cestrum albopunctatum Dunal, Cestrum billbergianum Beurl., Cestrum chloranthum Dunal, Cestrum floribundum Willd. ex Roem. et Schult., Cestrum hirtum Sieber ex Sendt., Cestrum latifolium Sieber ex Dunal, Cestrum macrophyllum Billb. ex Beurl., nom. illegg., Cestrum oliganthum Dunal, Cestrum ovatum Willd. ex Roem. et Schult., Cestrum poeppigii Sendtn., Cestrum prieurei Dunal, Cestrum tenuiflorum Kunth, Cestrum vespertinum Griseb. 
söödav kiviviljak  Lithocarpus edulis (Mak.) Nak.  
söödav koibiklill  Gynandropsis gynandra (L.) Briq. Cleome acuta Schumach. et Thonn., Cleome affinis (Blume) Spreng., nom. illeg., Cleome alliacea Blanco, Cleome alliodora Blanco, Cleome blumeana D.Dietr., Cleome blumeana Schult.f., Cleome bungei Steud., Cleome candelabrum Sims, Cleome denticulata Schult. et Schult.f., Cleome eckloniana Schrad., Cleome flexuosa F.Dietr. ex Schult. et Schult.f., Cleome gynandra L., Cleome heterotricha Burch., Cleome lupinifolia Bartram, Cleome muricata (Schrad.) Schult. et Schult.f., Cleome oleracea Welw., Cleome pentaphylla L., Cleome pubescens Sieber ex Steud., Cleome rosea Eckl. ex Steud., nom. inval., Cleome triphylla L., Gymnogonia pentaphylla (L.) R. Br. ex Steud., Gynandropsis affinis Blume, Gynandropsis candelabrum (Sims) Sweet, Gynandropsis denticulata DC., Gynandropsis glandulosa C.Presl, Gynandropsis gynandra (L.) Briq., Gynandropsis heterotricha DC., Gynandropsis muricata Schrad., Gynandropsis ophidocarpa DC., Gynandropsis ophitocarpa DC., Gynandropsis palmipes DC., Gynandropsis pentaphylla (L.) DC., Gynandropsis sinica Miq., Gynandropsis triphylla DC., Gynandropsis viscida Bunge, Pedicellaria pentaphylla (L.) Schrank, Pedicellaria triphylla (L.) Pax, Podogyne pentaphylla (L.) Hoffmanns., Sinapistrum pentaphyllum (L.) Medik. 
söödav kukehirss (paisa)  Echinochloa frumentacea (Roxb.) Link Echinochloa colona (L.) Link var. frumentacea (Roxb.) Ridl., Echinochloa colona Frumentacea rühm, Echinochloa crus-galli subsp. colona var. edulis Honda, Echinochloa crus-galli var. frumentacea W.F.Wight, Oplismenus frumentaceus Kunth, Panicum crus-galli var. edule (Hitchc.) Thell., Panicum crus-galli var. frumentaceum Trim., Panicum frumentaceum Roxb. non Salisb. 
söödav kuslapuu  Lonicera caerulea L. var. edulis  
söödav lehistähkbambus (mosoo)  Phyllostachys edulis (Carrière) J.Houz. Bambos moosoo Siebold, Bambusa edulis Carrière, Bambusa heterocycla Carrière, Phyllostachys heterocycla (Carrière) Mitford, Phyllostachys mitis auct., Phyllostachys pubescens Mazel ex J.Houz. 
söödav lõhnasaba  Anredera cordifolia (Ten.) Steenis  
söödav lõikhein  Cyperus esculentus L. Chlorocyperus aureus Palla ex Kneuck., Chlorocyperus phymatodes (Muhl.) Palla, Cyperus aureus (L.) Nyman, Cyperus aureus Ten., Cyperus bahiensis Steud., Cyperus buchananii Boeck., Cyperus callistus Ridl., Cyperus chrysostachys Boeck., Cyperus cubensis Steud., Cyperus damiettensis A.Dietr., Cyperus fresenii Steud., Cyperus fulvescens Liebm., Cyperus gracilescens Schult., Cyperus gracilis Link, Cyperus heermannii Buckley, Cyperus helodes Schrad. ex Nees, Cyperus hydra Kunth, Cyperus lutescens Torr. et Hook., Cyperus melanorhizus Delile, Cyperus nervosus Bertol., Cyperus officinalis T.Nees, Cyperus pallidus Savi, Cyperus phymatodes Muhl., Cyperus phymatodes var. heermannii (Buckley) S.Watson, Cyperus repens Elliott, Cyperus ruficomus Buckley, Cyperus scirpoides R.Br., Cyperus sieberianus Link, Cyperus tenorei C.Presl, Cyperus tenorianus Schult., Cyperus tuberosus Pursh, Cyperus variabilis Salzm. ex Steud., Pterocyperus esculentus (L.) Opiz, Pycreus esculentus (L.) Hayek 
söödav magusristik  Hedysarum vicioides Turcz. Hedysarum esculentum Ledeb. 
söödav muskushibisk  Abelmoschus esculentus (L.) Moench Abelmoschus bammia Webb, Abelmoschus longifolius (Willd.) Kostel., Abelmoschus officinalis (DC.) Endl., Abelmoschus praecox Sickenb., Abelmoschus tuberculatus Pal et Singh, Hibiscus esculentus L., Hibiscus longifolius Willd. 
söödav nahkhiirelill  Tacca leontopetaloides (L.) O.Kuntze  
söödav neiujalg  Diplazium esculentum (Retz.) Sw. Anisogonium esculentum (Retz.) C.Presl, Anisogonium serampurens C.Presl, Asplenium ambiguum Sw., Asplenium esculentum (Retz.) C.Presl, Asplenium malabaricum Mett., Asplenium moritzii Mett., Asplenium pubescens Mett., Asplenium vitiense Baker, Athyrium ambigua (Sw.) Milde, Athyrium esculentum (Retz.) Copel., Callipteris ambigua (Sw.) T.Moore, Callipteris esculenta (Retz.) J.Sm. ex T.Moore et Houlston, Callipteris malabarica J.Sm., Callipteris serampurens Fée, Digrammaria ambigua (Sw.) C.Presl, Digrammaria esculenta J.Sm., Diplazium malabaricum Spreng., Diplazium pubescens Link, Diplazium serampurens Spreng., Diplazium vitiense Carruth., Gymnogramma edulis Ces., Hemionitis esculenta Retz., Microstegia ambigua (Sw.) C.Presl, Microstegia esculenta (Retz.) C.Presl 
söödav pisarapuu  Dacryodes edulis (G.Don) Lam.   
söödav platooniapuu; vili: pakuri  Platonia insignis Mart. Aristoclesia esculenta (Arruda) Stuntz, Moronobea esculenta Arruda, Platonia esculenta (Arruda) Oken 
söödav päevaliilia  Hemerocallis esculenta Koidz.  
söödav salakkpalm  Salacca zalacca (Gaertn.) Voss Calamus zalacca Gaertn., Salacca edulis Reinw., nom. illeg. superfl., Salacca edulis Reinw. ex Blume 
söödav sarvjalg  Ceratopteris thalictroides (L.) Brongn.  
söödav tulp  Tulipa edulis (Miq.) Baker  Amana edulis (Miq.) Honda, Gagea argyi H.Lev., Gagea coreana H.Lev., Orithyia edulis Miq. 
söödav ubajuur  Pachyrhizus erosus (L.) Urban  
söödav vastaklehik  Gnetum gnemon L.  
söödav õliväät  Plukenetia conophora Müll.Arg. Angostylidium conophorum (Müll.Arg.) Pax et K.Hoffm., Cleidion mannii Baker, Cleidion preussii (Pax) Baker, Mallotus preussii Pax, Tetracarpidium conophorum (Müll.Arg.) Hutch. et Dalziel, Tetracarpidium staudtii Pax 
söögiarbuus  Citrullus lanatus Vulgaris-rühm Citrullus edulis Pangalo, nom. illeg. superfl., Citrullus caffer Schrad., Citrullus caffrorum Schrad., nom. illeg., Citrullus edulis Spach, Citrullus lanatus var. caffer (Schrad.) Mansfeld, nom. inval., Citrullus lanatus var. lanatus, Citrullus lanatus subsp. vulgaris (Schrad.) Fursa var. vulgaris, Citrullus vulgaris Schrad. ex Eckl. et Zeyh., Cucumis edulis Spach ex Steud., nom. nud., Cucumis vulgaris (Schrad.) E.H.L.Krause 
söögihernes  Pisum sativum L. subsp. sativum var. sativum Pisum sativum L. subsp. sativum convar. sativum, Pisum sativum L. subsp. hortense (Neilr.) Asch. et Graebn., Pisum sativum L. var. hortense Neilr., Pisum sativum var. vulgare Schüb. et Mart., Pisum sativum L. subsp. sativum Vulgare rühm 
söögikõrvits  Cucurbita pepo subsp. pepo var. pepo Pumpkin-rühm Cucurbita pepo convar. citrullinina Greb., Cucurbita pepo subsp. longicaulis (Greb.) Filov, Cucurbita pepo var. courgeron sensu Filov; incl. 'Jack-O'-Lantern' ('Halloween') 
söötreiarohi  Herniaria L.  
süda-kirsipuu; vili: südakirss   Prunus avium (L.) L. var. juliana (L.) Thuill. Cerasus avium var. juliana (L.) Lam. et DC., Cerasus avium var. juliana (L.) Pojark., Cerasus avium var. juliana (L.) Lej. et Courtois 
südajalehine apteenia  Aptenia cordifolia (L.f.) Schwantes Litocarpus cordifolius (L.f.) L.Bolus, Mesembryanthemum cordifolium L.f., Tetracoilanthus cordifolius (L.f.) Rappa et Camarrone 
südajalehine arnika  Arnica cordifolia Hook. Arnica abortiva Greene, Arnica andersonii Piper, Arnica austinae Rydb., Arnica chionophila Greene, Arnica evermanii Green, Arnica hardinae H.St.John, Arnica humilis Rydb., Arnica macrophylla Nutt., Arnica paniculata A.Nelson, Arnica parvifolia Greene, Arnica pumila Rydb., Arnica subcordata Greene, Arnica whitneyi Fernald 
südajalehine askleepias  Asclepias cordifolia (Benth.) Jeps. Acerates atropurpurea Kellogg, Acerates cordifolia Benth., Asclepias ecornuta Kellogg ex A.Gray, nom. inval., Gomphocarpus cordifolius (Benth.) Benth. ex A.Gray 
südajalehine aster  Aster cordifolius L. Aster heterophyllus Willd., Aster lecophyllus Porter, nom. illeg., Aster lowrieanus Porter, Aster pallidulus B.Vogel, Aster plumarius E.S.Burgess, Aster pubescens Nees, Aster pubescens Hornem., Aster sagittifolius Wedem. ex Willd., Leiachenis cordifolia (L.) Raf., Solidago cordifolia (L.) Moench, Symphyotrichum lowrieanum (Porter) G.L.Nesom, Symphyotrichum sagittifolium (Wedem. ex Willd.) G.L.Nesom 
südajalehine bergeenia  Bergenia cordifolia (Haw.) Sternb. Saxifraga cordifolia Haw. 
südajalehine kitsekakar  Doronicum columnae Ten. Doronicum cordifolium Sternb. 
südajalehine krambe  Crambe cordifolia Stev.  
südajalehine kuldking  Cypripedium debile Rchb.f. Cypripedium cardiophyllum Franch. et Sav.  
südajalehine nefroleep  Nephrolepis cordifolia (L.) K.B.Presl  
südajalehine punavärvik  Rubia cordifolia L. Galium cordifolium (L.) Kuntze, Rubia alata Wall. ex Roxb., Rubia chinensis Regel et Maack, Rubia cordata Thunb., Rubia javana DC., Rubia mitis Miq., Rubia mungisth Desv., Rubia munjista Roxb., Rubia purpurea Decne., Rubia scandens Zoll. et Moritzi 
südajalehine rapuntsel  Phyteuma charmelii Vill.  
südajalehine remmelgas  Salix cardiophylla Trautv. et C.A.Mey.  
südajalehine siida  Sida cordifolia L. Sida altheifolia Sw., Sida conferta Link, Sida decagyna Schumach. et Thonn. ex Schumach., Sida herbacea Cav., Sida holosericea Willd. ex Spreng., Sida hongkongensis Gand., Sida maculata Cav., Sida micans Cav., Sida pellita Kunth, Sida pungens Kunth, Sida rotundifolia Lam., Sida rotundifolia Lam. ex Cav., Sida velutina Willd. ex Spreng. 
südajalehine tiheputk  Zizia aptera (A.Gray) Fernald Thaspium trifoliatum var. apterum A.Gray, Zizia cordata W.D.J.Koch ex DC. 
südajalehine tulikas  Ranunculus parnassifolius L.  
südajas aktiniidia (amuuri aktiniidia)  Actinidia kolomikta (Rupr. et Maxim.) Maxim.  
südajas araalia  Aralia cordata Thunb.  
südajas habekanarbik  Leucopogon cordifolius Lindl. Acrotriche latifolia A.Cunn. ex DC. 
südajas hikkoripuu  Carya cordiformis (Wangenh.) K.Koch Carya amara (Michx.f.) Nutt. 
südajas keraslill  Globularia cordifolia L.  
südajas kiviürt  Woodsia subcordata Turcz. Woodsia eriosora Christ, Woodsia pilosella Rupr. 
südajas konnatakjas  Echinodorus cordifolius (L.) Griseb. Alisma cordifolium L., Echinodorus fluitans Fassett, Echinodorus ovalis C.Wright, Echinodorus radicans (Nutt.) Engelm., Echinodorus schlueteri Rataj, Sagittaria cordifolia (L.) Lam., Sagittaria radicans Nutt.  
südajas kuldvits  Solidago sphacelata Raf. Brachychaeta cordata (Short et R.Peter) Torr. et A.Gray, Brachychaeta sphacelata (Raf.) Britton, Brachychaeta sphacelata (Raf.) Britton ex Kearney, Brachyris ovatifolia DC., Solidago cordata Short et R.Peter 
südajas kuuseemnik  Tinospora cordifolia (Willd.) Hook.f. et Thomson Cocculus cordifolius (Willd.) DC., Menispermum cordifolium Willd. 
südajas laavea  Llavea cordifolia Lag. Allosorus karwinskii Kunze, Botryogramme karwinskii (Kunze) Fée, Ceratodactylis osmundoides J.Sm. 
südajas lakipuu (südajas tungpuu)  Vernicia cordata (Thunb.) Airy Shaw Aleurites cordatus (Thunb.) R.Br. ex Steud. 1840, Aleurites cordatus (Thunb.) Müll.Arg. 1866, Aleurites japonicus Blume, Aleurites vernicifluus Baill., Camerium cordatum (Thunb.) Kuntze, Dryandra cordata Thunb., Dryandra verrucosa Royle, Elaeococca cordata (Thunb.) A.Juss., Elaeococca vernicia A.Juss. ex Spreng., nom. illeg., Elaeococca verrucosa A.Juss. ex Spreng. 
südajas lehtertapp  Ipomoea pandurata (L.) G.Mey. Convolvulus panduratus L. 
südajas lehvikleht  Mukdenia acanthifolia Nakai  
südajas lursik  Beesia calthifolia (Maxim. ex Oliv.) Ulbr. Beesia cordata Balf.f. et W.W.Sm., Cimicifuga calthifolia Maxim. ex Oliv. 
südajas magnoolia  Magnolia cordata Michx.  
südajas makleia  Macleaya cordata (Willd.) R.Br. Maclaya cordata R.Br. 
südajas mikaania  Mikania cordata (Burm.f.) B.L.Rob.  
südajas peittõlvik  Cryptocoryne cordata Griff. Cryptocoryne blassii de Wit, Cryptocoryne evae Rataj, Cryptocoryne kerrii Gagnep., Cryptocoryne siamensis Gagnep., Cryptocoryne stonei Rataj 
südajas pirnipuu  Pyrus cordata Desv.  
südajas pontedeeria  Pontederia cordata L.  
südajas pähklipuu  Juglans ailantifolia Carrière var. cordiformis (Mak.) Rehder Juglans cordiformis Maxim. non Wangenh. 
südajas rodo (südajas rododendron)  Rhododendron souliei Franch.  
südajas suutera  Sutera cordata (Thunb.) Kuntze Bacopa 'Snowflake', Chaenostoma cordatum (Thunb.) Benth., Manulea cordata Thunb., Sutera diffusa hort. 
südajas tiarell  Tiarella cordifolia L.  
südajas turdleht  Crassula cordata Thunb.  
südajas tömptipp  Calliergon cordifolium (Hedw.) Kindb.  
südajas vahalill  Hoya kerrii Craib   
südajas vaher  Acer distylum Siebold et Zucc.  
südajas valgepöök  Carpinus cordata Blume  
südajas viirpuu  Crataegus phaenopyrum (L.f.) Medik.  
südajas voolmerohi (südajas ristirohi)  Jacobaea alpina (L.) Moench Cineraria alpina (L.) L., Cineraria cordata Jacq., Cineraria cordifolia Gouan, Cineraria difformis Rochel, Cineraria lyratifolia Bluff. et Fing., Cineraria samnitum Nyman, Cineraria senecifolia Poir., Jacobaea alpina (L.) Moench, Senecio alpinus (L.) Scop., Senecio cordatus Koch, Senecio cordifolius (Gouan) Clairv., Solidago alpina L. 
südalauk  Allium cardiostemon Fisch. et C.A.Mey. Allium atriphoeniceum Bornm., Allium trilophostemon Bornm. 
südaliilia  Cardiocrinum (Endl.) Lindl.  
südame-emajuur  Gentiana cruciata L. Gentiana phlogifolia Schott et Kotschy 
südamepõõsas (strofant)  Strophanthus DC.  
südamerohi  Leonurus L. incl. Chaiturus Ehrh. ex Willd. 
südaseemnik  Cardiospermum L.  
sügis-kuldvits  Solidago gigantea Aiton subsp. serotina (Kuntze) McNeill Aster latissimifolius (Miller) Kuntze var. serotinus Kuntze 1891, Aster latissimifolius (Miller) Kuntze var. serotinus (Aiton) Kuntze, Solidago gigantea var. serotina (Kuntze) Cronquist, Solidago serotina Aiton 1789, nom. illeg., Solidago serotina Retz. 1781, Solidago serotinoides Á.Löve et D.Löve 
sügis-kõrvsammal  Syzygiella autumnalis (DC.) K.Feldberg, Váňa, Hentschel et J.Heinrichs  Crossogyna autumnalis (DC.) Schljakov, Jamesoniella autumnalis (DC.) Steph., Jungermannia autumnalis DC. 
sügis-tuttliilia  Eucomis autumnalis (Mill.) Chitt.  Eucomis undulata W.T.Aiton 
sügis-vesitäht  Callitriche hermaphroditica L. Callitriche autumnalis L. 
sügisadoonis  Adonis annua L. em. Huds. Adonis autumnalis L. 
sügisene aarum  Arum pictum L.f.  Arum balearicum Buc'hoz, Arum corsicum Loisel., Gymnomesium pictum (L.f.) Schott 
sügisene emajuur  Gentiana septemfida Pall.  
sügisene lumikelluke  Galanthus reginae-olgae Orph.  
sügisene märtsikelluke  Leucojum autumnale L.  
sügisene seanupp  Leontodon autumnalis L. Apargia autumnalis (L.) Hoffm., Apargia taraxaci Hornem., Hedypnois autumnalis (L.) Huds., Leontodon brachyglossus Peterm., Leontodon brachysiphon Peterm., Leontodon contortus Dumort., Leontodon linkii Wallr., Leontodon oligocephalus Schur, Leontodon pinnatifidus Hegi, Leontodon validus Peterm., Oporinia autumnalis (L.) D.Don, Oporinia runcinata Kitt., Picris autumnalis (L.) All., Scorzonera autumnalis (L.) Lam., Scorzoneroides autumnalis (L.) Moench, Virea autumnalis (L.) Gray 
sügisene silla (sügisene siniliilia)  Scilla autumnalis L. Scilla holzmannia Heldr., Scilla uliginosa Siehe 
sügisheleenium (sügis-säralill)  Helenium autumnale L.  
sügislill  Colchicum L.  
sügislillelised  Colchicaceae DC., nom. cons.  
sügislubikas  Sesleria autumnalis (Scop.) F.W.Schultz  
sügisnartsiss  Narcissus serotinus L. Argenope serotina (L.) Salisb., nom. inval., Calathinus serotinus (L.) Raf., Hermione serotina (L.) Haw., Queltia serotina (L.) Jord. 
sügistuule-hosta  Hosta tardiva 'Cathayana' Hosta cathayana Nakai ex F.Maek., Hosta cathayana Nakai, nom. nud., Hosta 'Cathayana' 
sükomoor-viigipuu (sükomooripuu)  Ficus sycomorus L. Ficus chanas Forssk., Ficus cocculifolia Baker, Ficus comorensis Warb., Ficus damarensis Engl., Ficus gnaphalocarpa (Miq.) A.Rich., Ficus gnaphalocarpa (Miq.) Steud. ex Miq., Ficus integrifolia Sim, nom. illeg., Ficus sakalavarum Baker, Ficus scabra Sim, nom. illeg., Ficus trachyphylla (Miq.) Miq., Ficus trachyphylla Fenzl, Sycomorus antiquorum Gasp., Sycomorus gnaphalocarpa Miq., Sycomorus rigida Miq., Sycomorus trachyphylla Miq. 
süllane hiiduba  Entada gigas (L.) Fawc. et Rendle Entada gigalobium DC., Entada planoseminata (De Wild.) Gilbert et Boutique, Entada scandens (L.) Benth., Entada umbonata (De Wild.) Gilbert et Boutique, Mimosa gigas L., Mimosa scandens L. 
süllane kalanhoe  Kalanchoe orgyalis Bak.  
süllane peiulill  Tagetes minuta L. Tagetes bonariensis Pers., Tagetes glandulosa Link, Tagetes glandulifera Schrank, Tagetes porophylla Vell. 
Sündermanni drüüas  Dryas ×suendermanni Sünderm. Dryas drummondii × Dryas octopetala 
Sündermanni maran  Potentilla ×suendermannii hort.  
Sündermanni merikann  Armeria suendermannii Sünd. Armeria suendermannii hort. 
Sündermanni vulfeenia  Wulfenia ×suendermannii hort. Wulfenia ×suendermannii Suenderm. 
sündi lauk  Allium pseudozeravschanicum Popov et Vved. Allium pseudoseravschanicum Popov et Vved. 
sünedrell  Synedrella Gaertn., nom. cons. Ucacou Adans., nom. rej. 
sünedrell  Synedrella nodiflora (L.) Gaertn. Ucacou nodiflorum (L.) Hitchc., Verbesina nodiflora L. 
süsikäpp  Nigritella Rich.  --> Gymnadenia 
süst-verilehik  Iresine lindenii Van Houtte  
süstjalehine hosta  Hosta lancifolia (Thunb.) Engl. Hosta japonica (Houtt.) Voss, Hemerocallis lancifolia Thunb. 
süstjas armujuur  Atractylodes lancea (Thunb.) DC.  
süstjas arnika  Arnica lanceolata Nutt.  Arnica petiolaris (Fernald) Rydb.,  
süstjas kuldhernes  Thermopsis lanceolata R.Br.  
süstjas lõunahali  Catharanthus lanceus (Bojer ex A.DC.) Pichon Lochnera lancea (Bojer ex A.DC.) K.Schum., Tachiadenus parviflorus Baker, Vinca lancea Bojer ex A.DC. 
süstjas melaleuka  Melaleuca lanceolata Otto Cajuputi pubescens (Schauer) Skeels, Melaleuca curvifolia Schltdl., Melaleuca parviflora var. pubescens (Schauer) Domin, Melaleuca pubescens Schauer; incl. Melaleuca lanceolata subsp. thaeroides Barlow [Melaleuca seorsiflora F.Muell., Myrtoleucodendron seorsiflorum (F.Muell.) Kuntze] 
süstjas mõrsjalill  Gaillardia lanceolata Michx.  
süstjas mägipalm  Chamaedorea oblongata Mart. Chamaedorea aurantiaca hort., Chamaedorea biloba hort., Chamaedorea corallina (H.Karst.) Hook., Chamaedorea corallocarpa hort., Chamaedorea fusca Standl. et Steyerm., Chamaedorea lindeniana H.Wendl., Chamaedorea lunata Liebm. ex Mart., Chamaedorea paradoxa H.Wendl., Chamaedorea scandens hort., Chamaedorea schiedeana hort., Mauranthe lunata (Liebm. ex Mart.) O.F.Cook, Morenia corallina H.Karst., Morenia corallocarpa hort., Nunnezharia biloba (hort.) Kuntze, Nunnezharia corallina (H.Karst.) Kuntze, Nunnezharia corallocarpa (hort.) Kuntze, Nunnezharia lunata (Liebm. ex Mart.) Kuntze, Nunnezharia oblongata (Mart.) Kuntze, Nunnezharia paradoxa (H.Wendl.) Kuntze 
süstjas neiusilm  Coreopsis lanceolata L.  
süstjas pajulill  Epilobium lanceolatum Sebast. et Mauri  
süstjas püvilill  Fritillaria biflora Lindl. Amblirion lanceolatum Sweet, nom. inval., Fritillaria kamtschatcensis Torr., Fritillaria lanceolata Torr., Fritillaria succulenta Elmer, Liliorhiza viridis Kellogg 
süstjas ratanjuur  Krameria lanceolata Torr. Dimenops lanceolata (Torr.) Raf., Krameria spathulata Small 
süstjas sigaretilill  Cuphea lanceolata W.T.Aiton  
süstjas skapaania  Scapania apiculata Spruce  
süstjas tiigerlehik  Calathea lancifolia Boom  
süstjas türnpuu  Rhamnus lanceolata Pursh Cardiolepis nigra Raf., Cardiolepis rubra Raf., Rhamnus lanceolatus Pursh 
süstjas vaiguvaak  Grindelia lanceolata Nutt. Grindelia littoralis Steyerm., Grindelia texana Scheele 
süstjas võtmehein  Botrychium lanceolatum (S.G.Gmel.) Ångst.  
süstjas väänkellukas  Codonopsis lanceolata (Siebold et Zucc.) Trautv. Campanumoea japonica Siebold et Morren, Codonopsis yesoensis Nakai, Campanumoea lanceolata Siebold et Zucc., Glosocomia hortensis Rupr., Glossocomia lanceolata (Siebold et Zucc.) Maxim., Glosocomia lanceolata (Siebold et Zucc.) Regel 
süstjas õislehik  Phyllanthus lanceolatus Poir.   
süstkalliisia  Callisia navicularis (Ortgies) D.R.Hunt Tradescantia navicularis Ortgies 
süstlehine amsoonia  Amsonia elliptica (Thunb.) Roem. et Schult. Amsonia sinensis Tsiang et P.T.Li, Tabernaemontana elliptica Thunb.  
süstlehine aneem  Anemia phyllitidis (L.) Sw.  
süstlehine aster  Aster lanceolatus Willd.  
süstlehine emajuur  Gentiana asclepiadea L.  
süstlehine habekanarbik  Leucopogon lanceolatus R.Br.  
süstlehine kapsasrohi  Brassica elongata Ehrh. incl. Brassica elongata subsp. integrifolia (Boiss.) Breistr. (Brassica elongata var. armoracioides (Czern.) N.Busch) 
süstlehine konnarohi  Alisma lanceolatum With.  
süstlehine kuuskhein  Hippuris ×lanceolata Retz. Hippuris tetraphylla L.f. × Hippuris vulgaris L. 
süstlehine linnupiim  Ornithogalum lanceolatum Labill.  
süstlehine pihlakas  Sorbus lancifolia Hedl.  
süstlehine teeleht  Plantago lanceolata L.  
süüria fontaneesia  Fontanesia philliraeoides Labill.  
süüria hibisk  Hibiscus syriacus L.  
süüria kadakas  Juniperus drupacea Labill.  
süüria kibuvits  Rosa phoenicia Boiss. Rosa arvensis var. trojana Boulenger, Rosa chlorocarpa Fenzl et Heinr.Braun 
süüria majoraan  Origanum syriacum L. Majorana bevanii (Holmes) A.Chev., Majorana crassa Moench, Majorana crassifolia Benth., Majorana nervosa Benth., Majorana scutellifolia Stokes, Majorana syriaca (L.) Kostel., Majorana syriaca (L.) Raf., Origanum bevanii Holmes, Origanum maru L., Origanum nervosum (Benth.) Vogel, Origanum pseudo-onites H.Lindb., Origanum vestitum E.D.Clarke, Schizocalyx syriacus (L.) Scheele, Zatarendia egyptiaca Raf.  
süüria naistepuna  Hypericum pallens Banks et Sol. Hypericum cuneatum Poir. 
süüria pirnipuu  Pyrus syriaca Boiss.  
süüria ploomipuu  Prunus ursina Kotschy  
süüria soolikarohi  Tanacetum haradjanii (Rech.f.) Grierson  
süüria tuliürt  Phlomis russeliana (Sims) Benth.  Phlomis samia Boiss. non L. 
süüria tähtpea  Scabiosa prolifera L.  
süüria vaher  Acer obtusifolium Sibth. et Sm. Acer syriacum Boiss. et Gaill. 
süütu neitsikäpp  Lycaste virginalis (Scheidw.) Linden Lycaste skinneri (Bateman ex Lindl.) Lindl., Lycaste virginalis (Scheidw.) Lindl., Lycaste skinneri f. virginalis (Scheidw.) Christenson, Maxillaria virginalis Scheidw.  
süütu veigela  Weigela candida Carrière Weigela 'Candida'